Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52771) TayRol válasza vond (#52769) üzenetére


TayRol
veterán

Ha a tech-séget nézem, akkor tényleg a7ii vagy xt30, ezek közül még egyik sem volt (xe3 igen, mondjuk az kb ugyan az).
Apsc sonyt nem szeretnék, ha apsc akkor már valami régebbi nikon jobb üvegekkel.

Tényleg, az EM5ii csak CDAF... Akkor az kihúzva...

Panasonicnál nem tudom, mi a termékpaletta sorrendje, ezeket meg kell néznem, mi miben különbözik (G, GX, 80-90, stb...), de az obikkal képben vagyok.

Ha valami nem jönne be akkor jobb/könnyebb eladni szerintem is hazai, normál garival, mint szürkeimportossal.

Ezek alapján: vagy sony a7ii kitobival (ami elég sötét, cserébe ff), vagy xt30 a kitobival (netán csak váz és fix-szel - ez már használtan, garival is játszik), vagy használt garis EM1. Panát nem szeretnék, szerintem abban is csak cdaf van, ugye?

Köszi a tanácsot, tippet, keresgélek, hátha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.