Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52707) 1eske válasza lugosi (#52689) üzenetére


1eske
tag

Természetesen, de ide több mindent szállítanak, akár ingyen mint Mo.-ra sajnos. De én is rendeltem Amazonról még anno mikor ott éltem.

MrChris:
Sajnos itt sincs kolbászból a kerítés, el kell, hogy keserítselek. De mindenképpen elgondolkozok ezen. Nyilván kiférne még ennél drágább gép is ha szeretném, de nem akarok egyből vagyonokat rákölteni, tudva azt, hogy később obikra és egyéb kiegészítőkre is kell majd költeni.

tvamos:
Köszi, akkor te is inkább az XE3-at ajánlod, igaz? Ebben a kategóriában ennyire egyeduralkodó?

Mi a véleményetek a Fujifilm X-T100-ról? Véleményem szerint lényegi előrelépés lenne és nagyon szép képeket lő. Miért esett ki a mezőnyből?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.