Hirdetés

2020. február 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#52626) dabgergo

dabgergo
(őstag)

Nikon FX-ről (D750) tervezek váltani főleg az eye-AF nyújtotta könnyebbség miatt vagy Fuji-ra (x-t30 vagy t3) vagy Sony FX-re (A7 II vagy III). FX miatt a Sony felé húzok és amin meglepődtem h az obik amiket használnék Sony-ra kb. olcsóbbak és nem nehezebbek mint a Fuji párjai (leszámítva a 135mm-t).

Kérdésem az volna h ezek a Sony obik minőségre jók? Fuji azért drágább mert újabbak, jobbak?
Tudom h a Fuji APSC-t a Sony APSC-vel illene összehasonlítani, de ez utóbbi széria nem igazán tetszik, ha már APSC-re downgradelnék akkor sztem Fuji lenne.
Összességébe véve mozgó gyerekekhez, családi fotózáshoz, portrézáshoz melyik rendszert ajánlanátok jobb szívvel?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.