Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40022) Slowman


Slowman
aktív tag

Hello,

van valakinek tippje ilyen max 70-80 körüli gépre (egyik kollégám keres magának gépet). Az alábbiakat kéne tudnia:
-Túrázáshoz szeretné, tehát nem legyen nagy nehéz
-Természet fotóhoz később makro a cél
-Szeretné bővíteni később, legyen hozzá normális áron obi megfelelő választékba ne csak 600e ért zeiss.
-Nem gerjed a tükrös témára nem kell neki a "olyan profin nézzen ki cucc" csak jó minőségbe szeretne fényképezni relatív kis mérettel és értelmes bekerülési költséggel.

Én gondolkoztam azon, hogy jó lenne neki egy MILC csak hát ezekhez mennyire található értelmes makro obi. Meg azok még használtan nem annyira vannak és ez az ár eléggé használt szagú. De én mondtam neki h lehet inkább kicsit magasabb büdzsét kéne szabni. Lehet 100-120-ból már inkább kijön amit akar. Vagy 150ért lehet kapni elég jó Panasonic MILC-eket. De a legnagyobb bajom ezerekkel a MILC-ekkel, hogy nem találtam hozzá jóféle makro obit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.