Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30945) blackydan


blackydan
senior tag

Sziasztok

Lassan egy honapja kutakodok a milc gepek kozott, persze kezdetben volt egy kiszemelt (oly em10), aztan ahogy egyre tobbet nezegettem a gepeket ugy lett nagyobb es nagyobb zavar a fejemben h melyiket is vegyem. Ma jutottam el arra a pontra, hogy teljesen tanacstalan lettem :(
Vegul osszeszedtem a gondolataimat, hogy mi is kene:

-Tudjon szep jpegeket loni (nyaralaskor a nem hiszem h fogok rawokkal szorakozni :) )
-Legyen fenyeros, lehessen alacsonyabb fenyviszonyok kozott is normalisan fotozni ( egyenlore semmifele astrophoto nem jatszik, naplementekre gondolok esti ettermi vacsi ilyesmi)
-Normalis kit obi (egyenlore nincsen extra penzmag a park bovitesere)
-Lehessen kezbol is jo kepeket kesziteni (esetleg valami stabi legyen az optikaban vagy az objektivben)

Amik idaig szoba jottek nalam:

Samsung nx3000
Samsung nx 500
Panasonic gx7
Fuji x-a1
Sony a5000
Sony a5100
Sony a6000
Olympus em10
esetleg valami pl5-6

Persze orulnek ha minnel kevesebb penzbol kene megoldani a dolgot esetleg valahol 100-140 ezer kozott
nem tudom, hogy ez mennyiben realis az elkepzeleseim alapjan. Eddig kompaktokkal fenykepezgettem igy egy alapabb geppel is biztos sokkal jobb eredmenyeket ernek el.

Ezer koszonet :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.