Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26952) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Sziasztok

Akkor közhírré teszem .. :)

"Olympus OM-D E-M10, 14-42 II R kitobival és hozzá egy 45mm fix 1.8 vagy egy 25mm"

ja ez engem is megmozgatott.. de mibe fáj ez? Én Svájcban élek és ezt találtam: 699.Chf azaz kb. 180.000 ft
Olympus OM-D E-M10, 14-42mm Kit (Silber, 16.10MP)
2 obival pedig közel 1000 Chf azaz 280.000 ft körül
https://www.digitec.ch/de/s1/product/olympus-om-d-e-m10-doublezoom-kit-1610mp-fotokamera-3520029?tagIds=520

Igazából ugyanakkor tanácsot kérnék milyen gépet vegyek. Amit fotóznék az kb elég sok minden. Város-kirándulás -ételek. (szakács vagyok) ételeknél közeli képekre gondoltam.Kezdő vagyok első gépem lenne. Tisztában vagyok azzal , hogy ez bőven sok lehet elsőre de elektronikai dolgokat nem szívesen veszek használtan. Ugyanakkor megnéztem az itteni apróhirdetéseket és max 100-150 Chf -el olcsóbb a használt még ha új is. (licitálni kell, postaköltség, valami nyűg van akkor reklamálás stb.. ) tehát nekem megérné azt a kis többletet, hogy ha bajom van bemegyek oda ahol vettem. Visszatérve arra, hogy ez első gép lenne. Hosszú távra tervezem és úgy gondolkodok, hogy mire felnövök a géphez ( mivel szerintem én lennék a gyenge láncszem) addigra úgyis elmegy pár év és ráérek eldönteni, hogy marad vagy továbblépek.

Amiket még érdekesnek találtam: Sony Alpha 6000, Fujifilm FinePix X-E2, vagy egy másik világ: Sony Cyber-Shot DSC-RX100 III,

Ugyanakkor szerencse is kell. Pl Nikon 5200 D + 18-55mm kit 450 Chf azaz kb 120 ezer ft. 3 év garival. az elég jó ár szerintem. Sajna abból nincs több. Na szerintem elsőre elég ennyi belőlem, ha tudtok akár más gépet is javasolni nagyon szívesen veszem.

THX :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.