Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25995) Sleek


Sleek
senior tag

Sziasztok szép estét.

Bocsánat ha volt már a kérdés.
Szóval lenne egy Fuji hs 20 as gépem amivel megvagyok elégedve ha természetben napfénynél fotózok.
Teljesen amatőr fotós vagyok aki kattintgat állítja a gépet megint kattint és nézem mik a különbségek.
Ez tanulási céllal van.
Viszont a géppel az a bajom ha elmegyek egy mezőgazdasági gépkiállításra ami beltérben van ott sajnos elvérzik a gép.
Vagy akár kint a természetben is ha kicsit erdős részen vagyok.
Szeretnék egy új gépet vásárolni. Csak nem tudom milyen felelne meg.
A fujiban az tetszik hogy nem kell objektívet cserélni viszont ugye ennek van hátránya is.
Méretben a Milc gépek tetszenének mert azt tudnám vinni akkor is ha bringázok.
Viszont több boltban lebeszéltek nem lenne nagyon előre lépés a hs 20 hoz képest mert viszonylag lassúak még ezek a gépek.
Mint laikust engem meg is tudnak vezetni mert nem nagyon ismerem ezeket a gépeket.
Esetleg ebben tudnátok segíteni milyen vonalon induljak el ?
Árban még nem annyira gondolkodtam de olyan 150ezer max ha ebből ki lehet vmit hozni.
Szóval a gép mindenes lenne :) Családi fotók , kiállításon fotó saját részre, természetben fotó .
Segítségeteket köszönöm
:R

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.