Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24011) HollyBoni válasza Carasc0 (#24010) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor nagyon érezni fogod a változást.

Mikor én váltottam egy Panasonic FZ150-em volt, ami akkor újonnan 150-160 körül ment, én 100-ért vettem talán használtan. Szóval drága bridge gépnek számított. Mikor először kipróbáltam kicsit meglepődtem hogy bizony képminőségben alig jobb mint a sok éves Fujim, ami akkor ért vagy 5 ezret... El is adtam pár hónapon belül. Aztán megvettem a Panasonic GH1-et kitobival 100-ért ami akkor sem tartozott a csúcs MILC-ek közé, most meg főleg nem, szerintem 40-50 körül már megkapnád a vázat. Rendesen néztem az első képek készítése után, hogy ez gyönyörű. Élesség, részletesség, minden. Szóval akármilyen belépő DSLR vagy MILC gépet veszel nagyon nagy előrelépés lesz.

Kitobival jól megvagyok. Persze szívesebben fotóznék egy csúcs több 100 ezres fényerős zoom-al, de nem feltétlenül készítenék jobb képeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.