Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2044) Allien válasza sbazsi (#2043) üzenetére


Allien
veterán

Gyerek fotózás bizony kemény sport, bár igaz, csak hallomásból tudom, mert még nem igazán űzöm ezen a téren is az ipart. :DDD Tehát, gondolkodtam én is, hogy próbálgatni, milyen lehet, de oda kell a jó fényerő, ez tuti (kültéren is, ha már mozog, főleg). ;)
Nem mindig az a kérdés, hogy van-e értelme az illetőnek jobb obit vennie, mert ez csak egy eszköz. Van, akinek az ásó is több sikert adna, mint bármely csoda masina szuper optikával. :DDD Van, aki meg egyszerűen sznobságból vesz több százezres obit. Láttunk már nem 1 olyan amatőr hobbystát, aki kompaktal is olyan fényképeket készített, hogy csak na, és láthattunk már nem egy olyant is, akinek pöpec cucca van, de hogy minek? :F ;]
Valszeg, beltéren nem úszod meg a vakut, vagy csak erősen költségesen. Bár, elvileg, egy relative olcsóbb manuális vaku is jó lehet, a beépítettnél szinte tutira. Ha a jelenlegire rakható külső vaku, lehet, az is elégséges lenne. :B :K
Már, ha ez lehetséges (bár vannak slave vakuk, de ahhoz a beépítettel is kell lőni).

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.