Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2022) okoska. válasza Szten Márs (#2020) üzenetére


okoska.
csendes tag

Jó ez oké is lenne, csak az a gáz, hogy szüleim is használnák, nekik meg "elengedhetetlen" a LiveView. Most értem, hogy te Pentaxos vagy, ezért te a Pentaxot nyúzod itt nekem, de nekem nem tetszik, nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. Abban is igazad van, hogy 160 ezerért csak egy 18-55mm-es átfogású objektívet kapok. Mint már írtam nem használom majd 100 méterre lévő veréb lefotózására. Én csak egy olyan gépet szeretnék venni, amit két év múlva is szívesen kezembe veszek, mert olyan képeket csinál. Igen, hallottam a Zuiko kitobjektívek minőségéről is. Én csak simán az Olympus rendszertől fázom. Még a Pentaxszal sem lenne semmi bajom, csak azoknak a kezdő objektívjei nem állnak valami jó hírben, ellentétben a Canon, vagy a Nikon termékével szemben.

'i'm working on a dream...'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.