Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Stauffenberg válasza tDr1v3r (#13999) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A DxO szerint mindhárom gépben lévő szenzor közel ugyan azt a teljesítményt hozza (5% a mérési hibahatár, ráadásul ekkora különbséget műszer nélkül fel sem tudsz ismerni).


Katt a nagyobb mérethez

Tény, hogy szolgáltatásokban, AF képességekben és a többiben a D3200 marad alul. De videóban határozottan jobb és állókép minőségben is hozza a szintet.

(#14000) k1csi: Én is főleg D7000-ret hajtok, de árban csak a váz ott van, mint a másik két versenyzőből a dupla kit. Én a részemről gyűjtenék hozzá, mert tényleg nagy minőségi ugrás, viszont ha fontos a videó, ott meg hatalmas visszalépés a D3200-hoz képest. Amúgy engem a belépő vázakban a korlátozott manuális kezelés irritál. A D7000 dupla tárcsás és tele van gombokkal, nagyon könnyen használható teljesen manuális módban. A D5100 és D3200 viszont nagyon szolid ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.