Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121) Terapeuta válasza olli (#119) üzenetére


Terapeuta
őstag

[link]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#122) olli válasza Cassidey (#117) üzenetére


olli
tag

Amúgy melyik árkategóriában gondolkosz, és abban néztél már gépet?

By cool !

(#123) Terapeuta válasza olli (#122) üzenetére


Terapeuta
őstag

nézzél már rá az aláírására lécci... :O

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#124) ottkar válasza Gzolo (#118) üzenetére


ottkar
addikt

Egy kocka filmet? Nem hajtotttál rá tulságosan :D

(#125) olli válasza Terapeuta (#121) üzenetére


olli
tag

Nagyon precíz, de saját példámat hoznám: nem bonyolítottam ennyire a kérdést. Nagyon utáltam a kompaktom minőségét a korább slr gépeimhez képest, jött egy legolcsób akciós gép+kitobi, megvettem, azóta fejlesztgetem. Lehetőségem nyílt a DSLR technika tanulására. Szerintem megérte, és nekem ez a fontos.

By cool !

(#126) Cassidey válasza olli (#122) üzenetére


Cassidey
senior tag

5DmkII-re adtam le elorendelest

(#127) ottkar válasza pacorro (#107) üzenetére


ottkar
addikt

"Egyébként nem kell 56, de még 46 optika sem"

Ezt nyervogom én állandóan mi a pennának kell egy géphez 300 optikás választék mikor abból meg azért nehéz választani. Az optiformban is hasonló az arány.

(#128) Szten Márs válasza rumos14 (#91) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Természetesen kérheted, de sajnos nem tudom teljesíteni, mivel nincs LR-om. Photoshop CS2 + Camera RAW, amit fel tudok ajánlani, Sharpening 25-el :)

(#129) ottkar válasza Cassidey (#126) üzenetére


ottkar
addikt

Én mindíg jókat röhögök az előrendeléseken, rendeljünk elő mert még nem jut mert elkapkodják. :DD A műszaki ember logikája meg az hogy az első sorozatok nem mindíg olyan jók mint amikor már a gyártás bejáratott. :D

(#130) olli válasza Cassidey (#126) üzenetére


olli
tag

Gratula, és egy kérés. Amikor lesz összehasonlítási alapod, beszámolhatnál a gép egyik nem legfontosabb, de engem érdeklő funkciójáról. Miért érdemes full hd videót rakni egy fényképezőgépbe?

By cool !

(#131) philoxenia válasza Gzolo (#118) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sajnáltál egy egész tekercset erre a célra? Hová tetted a darabban maradt filmet? ;]
Ez még nem APS gondolom?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#132) Gzolo válasza philoxenia (#131) üzenetére


Gzolo
senior tag

:D

Jól gondolod nem Aps, hol volt az a Zenit-ek megalkotásakor :) De még a Maxxum 5000-em sem Aps-es...

(#133) ottkar válasza olli (#119) üzenetére


ottkar
addikt

A fényképezőgépek viszautasítják hogy amatőrnek nevezed őket. Amatőr csak a fotós lehet. A gép mindíg a maximumot adja amire csinálták.

(#134) Cassidey válasza ottkar (#129) üzenetére


Cassidey
senior tag

Vannak turelmetlenek.:) Jelenleg van ertelme, mert a Canon eleg benan szallit, es eleg hosszu listak vannak az altalam ismert helyeken.. az elorendeles tovabbi elonye, h kapsz egy kedves telefont, ha megerkezett a geped, nem te hivogatod az uzleteket es csekkolod a weboldalakat orankent..

olli: persze, szivesen, bar a video resze nem izgat kulonosebben.. ha nem lattad meg, akkor lehet erdekes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#135) olli válasza ottkar (#133) üzenetére


olli
tag

Khérlek szhépen, egészen nyugodtan javítsál ki. Alapjában véve az osztályozás a júzerekre vonatkozna szokásos pongyola stílusomban, ám ez egy dinamikus portál, melyet a vélemémyek vs. vélemények szinergiája repít egyre odább.

By cool !

(#136) philoxenia válasza olli (#135) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ottkar bácsi nem szereti az idegen szavakat... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#137) olli válasza Cassidey (#134) üzenetére


olli
tag

A videó kapcsán adott a kérdés, a lapka kiolvasásával lehet-e teljes felbontásában videózni megfelelő kiolvasási sebesség esetén? Ez egy további fejlődési pálya az full hd vonalán... bár milyen megjelenítőt sóznának ránk ezen a címen?

By cool !

(#138) Szten Márs válasza olli (#119) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szerintem ezt a felosztást így ebben a formában felejtsük el, ha nem gond ;)

(#139) olli válasza Szten Márs (#138) üzenetére


olli
tag

Persze, van jobb.

By cool !

(#140) ottkar válasza Cassidey (#134) üzenetére


ottkar
addikt

Nem a Canon szállít, hanem a tengerhajózási vállalatok. Röhej mikor valaki az üzleteket szídja mikor azt mondták hogy ekkorra várható a cikk és nem jött meg. Minden hülyének elmondta a boltosokat holott semmi közük nem volt a késéshez. Én nap mint nap kinézek a Panama-csatornára tudom melyik hajók szállítanak európába és hogy mikor tudnak simán átkellni és mikor késnek önhibájukon kívül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.