Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12048) MC Pite válasza t72killer (#12045) üzenetére


MC Pite
veterán

Így van. (csak nem akartam két dolgot linkelni, elég lapozni)
M4/3 alatt a J1/V1 és az X10 ami beleszól a nagyok csatájába, a többieket hagyhatjuk.
Viszont ár/méret/objektívet a képletbe belevéve -nálam- mindig elég jó helyre jön fel a kis bridge. Ebben (hasonló inkább, mert nagyobbak, és csak vakus modellek számítanak nálam) a méretben ráadásul motoros objektívek vannak, amit sokkal kevésbé szeretek mint a manuálist. Külön tetszik hogy ez a bekapcsoló is :).
Meg hát külsőre nem lehet az E-PLx/GFx-hez mérni :)

RX100 tudom hogy ot van még erősen a szeren, de mocskos drága, és használtan nincs még annyia se mint a fuji.

Nem mondanám magam fannak, de valahogy az ízlésembe sikerül betalálnia néha a fujinak , pl az X-E1-et nem is kell részleteznem miért, de még a 2,8as 18-55 is olyan szép, és a tudat hogy fém ...nyammm (sejtem milyen lehet a kezelése, mint a jobb(állapotú) M42eseknek, amit imádok). :B

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.