Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1031) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Szintén kérdéssel fordulnék felétek.

A "Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?" topikban sokat segített rumos14 és ajánlott egy Edigis Pentax k-m kit-et.
Versenyben van még a szintén Edigis sony a200 kit is, nekem főleg a 70-300mm obi miatt tetszik.

Főleg természet fotók, szerek nagy zoomal "dolgozni" madarak a fa tetején, repülve, sütve, stb (ehhez jó a 70-300mm gondolom), makrók, bár ehhez nem a legmegfelelőbb a sony 18-70 v. a pentax 18-55mm obija gondolom.Épületek, stb.
Sorozatban elég a 1.5-2 kép/sec is.
Képminőség lórugás lesz a jelenlegi s5700 után.
A live kereső az lenne, hogy amit lát az obi azt látod te is azonnal?

Árakban nem néztem még szét túlzottan, de a sonyhoz ennyivel drágább az obi mint a pentaxhoz mint írjátok?
A használt, régebbi minolta obik is 100%-an használhatók a sonyhoz mint ahogy rumos is írta?
Mind a két gép fém obival van nem tudjátok?
Ezen a téren 100% kezdő vagyok, s5700-el, ha valamelyikre nem a legalkalmasabb át lehet valamennyire hidalni gondolom.
A sonynak több af pontja van, nem tudom ez mennyire számit.A kiegészitők árával sem vagyok tisztában, sony akku egy 20-as, pentaxba jó az AA akku is árban ég és föld.
Mit hagytam még le? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.