Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rockkate92

    újonc

    Szevasztok! Érdekel mit tudtok ajánlani, leírtam a fent szereplő kérdésekre a választ, laikusként várom a javaslataitokat ;)

    Mekkora összeget szánsz rá? - Nem tudom hogy ezekhez a paraméterekhez milyen árkategória illik, sokat nem akarok rákölteni, annyira nem izgat a dolog...

    Használt szóba jöhet-e? - Lehetséges, de egy új jobban vonz (valószínű hogy ebay-ről rendelek)...

    Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? - Nem dolgozok vele, de mindennapi használatra kell, néha online játékokhoz, azért venném, mert az előző billentyűzetem megrágta a kutya, amit meg találtam itthon, szépen fogalmazva régi, tehát még nem usb-s a gépemben meg valamiért szar a bemenet, olyan mintha kontaktos lenne...

    Milyen típusú billentyűzetet keresel? Teljesen mindegy...

    Van-e valami elképzelésed? Extra igények:
    - ami fontos szempont, hogy vezeték nélküli legyen (mert már annyi kábel van mellettem hogy a "Lakatos" kurjantana egyet ha meglátná, bár van arra is némi esély hogy megveszem és egy nap múlva a kertben találom meg nyálasan elásva...) ja igen, egy háttérvilágítás nem ártana (mert éjszaka ágyból gépezek :$ )...
    - ami annyira nem fontos, hogy nem szükséges a numpad (nem használom), valamint nem gond ha egeret is adnak mellé (olyat ami táncol, ugrál, kicsi, hosszú farkú, fehér)

    Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? Hidegen hagy... De tényleg... Nem izgat... Lehet az osztó kínai is... Mindegy ki oszt ki... Nem érdekel...

    Szóval előre is köszönöm a tippeket! ;)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés