Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marton.m

    tag

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    5-20e Ft.
    2.Használt szóba jöhet?
    Igen.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    CM Masterkeys Lite L, membrános bill. mechanikus feel-lel, legalábbis így promózzák.
    Borzasztóan hangos.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Programozás.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel?
    Ollós.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    ThinkPad T440S-sem billentyűzetét imádom. :D
    MS Surface Keyboard - tetszene, ha nem lenne numpad, illetve kapható lenne itthon.
    MS Designer Bluetooth Desktop - ugyancsak tetszene numpad nélkül, illetve féláron (Apple billentyűzetével összehasonlítva csak rossz véleményeket olvastam).
    Apple Magic Keyboard 2 - tökéletes lenne, kicsit olcsóbban, akár használtan. Csupán a kiosztásától félek windowson.
    7.Milyen kiosztást szeretnél?
    Magyar, de legalább ISO.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?
    Nem kell numpad, sosem használom, feleslegesen veszi el a helyet az asztalról.
    9. Extra
    Világításnak örülnék, de ha csak ezen bukna a dolog, eltekintek tőle.

    Sokan szidják az új ThinkPadek szigetes billentyűzeteit, viszont én beleszerettem, nagyon élvezem rajta a gépelést (régiekhez sajnos nem volt szerencsém). Milyen billentyűzet adhatna hasonló élményt?
    Nagyjából átfutottam az itthoni kínálatot, de egyszerűen nem találtam az igényeimnek megfelelőt, talán az Apple megoldása lehetne megfelelő, de kissé félek a kiosztásától, illetve, hogy Windowson mennyire macerás használni/beüzemelni.
    Hallottam már low-profile mechanikusokról is, ezek mennyire elterjedtek, illetve mennyire állnának közel az én elvárásaimhoz? Meggyőzhető vagyok mecha irányban is, csak a jelenlegi öszvér egy kicsit elrettent tőlük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés