Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Tothgera30 #159256 üzenetére

    miért kellene dieselnek lennie, nem kell semmilyen megkötésnek eleget teni, csak, hogy felelj meg a lizing cég feltételeinek, mint cég (legyen elég bevételed) :F
    elmondom, hogy mint ev-nek is adnának akár flotta autót 1db-tól is!!!
    fater most vett egy kia carens-t 1,6 GDI-t cégre (tehát benzinest, nem is tudom honnan szedted, hogy dieselnek kell lennie), 3 év múlva 1,3M-ért ki tudja venni cégből, akkor kb 3-3,5M lesz a piaci értéke, közben meg minden költségét csökkentheti vele (ÁFA) és elszámolhatja a benzint, biztosítást, parkolást, pályamatricákat, gumizást, szervizt..... az autó értékvesztését meg leköltségeli.
    Ez egy 5,2M autónál sem kis pénz, a végén eladja 3M, fog rajta 1,7M-et és végig cégben elszámol minden költséget, használta az autót, mint a sajátját.

    "Míg a megvásárolt szgk. első pár évben már kb. a felét éri"....látom képben vagy, pl. i20 3,4M az új 2015-ös 3m és vadászni kell, az tényleg a fele. 4,2m egy új kia ceed 3-3,5M alatt nem találsz itthoni 2015-öst
    Egy kia ceedet vettem 2011-ben 3,1m és 6 évesen adtam el gyorsan (3 nap alatt) 2m -ért...
    xEon1337: na opelről eddig szó sem esett:D, grat neki hozzá:)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seat Leon FR multi kormány, szép állapotú (2013 utáni leonokba benzin/diesel jó)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés