Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Kornel #114651 üzenetére

    ugye most nem az lesz, hogy hirtelen minden ford szar, mert egyszer vettél egy betegágyat az ársáv aljáról, ami érdekes módon addig volt állítólagosan hibamentes (már amikor nem prüszkölt nem füstölt és épp nem volt valami nyűgöd vele vagy nem akartál rajta épp beméretni valamit, adagoló, porlasztócsúcs stb.) amíg el nem adtad, utána meg kiderült, hogy már untál vele szerelőhöz járni? ;]

    @Dorien: nekem sem volt szempont, amíg nem volt klímás autóm, meg amíg meg nem született a kisfiam.
    letoltam 30 évet egy trabiban meg egy full fapad c corsában, de pont a hétvégén jelentettem ki, hogy nem vennék még egyszer autót klíma nélkül.
    országúton még elvagy, ott kihagyható, de pályán már piszok zavaró a hiánya (és ha nem akarsz fül-orr-gégészetre törzskártyát kapni, nem is próbálsz ablakozni), pesten meg én nem szívatnám se magam se a családom azzal, hogy szívatom velük azt a mocskot ami a középső sávra jut a dugóban levegő címén. a szűrő legalább valamennyit megszűr ebből. plusz utóbbi esetben a kipufogógázok még tovább is forrósítják a levegőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés