Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#901) Laonda


Laonda
csendes tag

Jó reggelt!!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek egy konfighoz!

Asrock H61M/U3S3 lap és egy Intel Pentium G620 mellé kellene: RAM,TÁP,HÁZ.
ODD és HDD van!
Olyan 20K-25K lenne a keret!Ha ezen belül is van megoldás akkor nem gond :DD

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#902) Jim-Y válasza Laonda (#901) üzenetére


Jim-Y
veterán

RAM: KINGMAX DDR3 4096mb 1333Mhz ~6.000
TÁP: FSP HEXA 400 + 4pin hosszabbító adapter 10.000 + 300 Ft
HÁZ: Sharkoon Vaya vagy BitFenix Merc Alpha vagy FractalDesign CORE1000 8.000 vagy 10.000 vagy 10.000
üdv

(#903) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok
kicsit már elveszek a sok új alkatrészek útvesztőjében :U
120K körüli gép kellene film net és a mai játékokra nem full hd s játszásra.monitor nem kell.
Itt már jó párszor segítetek a hozzá értők. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#904) #98593280 válasza netkoo (#903) üzenetére


#98593280
törölt tag

LAP: ASROCK s1155 H61M ~ 13k
CPU: Intel Core i3-2100 3Ghz LGA1155 BOX ~ 30k
RAM: Kingston DDR3 1333MHz / 4GB - CL9 ~ 6k
HDD: WD sata3 250GB, 19k
VGA: Sapphire 6750 1gb~ 23k
ODD: SONY SATA AD-7280S-0B OEM Fekete ~ 5k
TÁP: CORSAIR 430W - CMPSU-430CXV2EU fekete ~ 13k
HÁZ: BITFENIX Merc Alpha ~ 11k
OTH: Arctic Cooling F12 házventik (1k/db) ~ 1k

Gar: 2-3év, Készítette ShellK. / össz: ~ 120k

(#905) keechy


keechy
csendes tag

Sziasztok, nem tudom, hogy hova írhatnék ezért ha nem gond itt kérdezném meg, hogy az alábbi konfigurációért mennyit kaphatnék:

Alaplap ASUS P5QL PRO* http://www.asus.hu/Motherboards/Intel_Socket_775/P5QL_PRO/
Proceszor Intel Dual-Core 2,6 Ghz* http://ark.intel.com/products/34441/Intel-Core2-Duo-Processor-E4700-(2M-Cache-2_60-GHz-800-MHz-FSB)
Videókártya ASUS NVIDIA GeForce 8600GT* http://www.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/EN8600GT_SILENTHTDP512M/
Ram Kingston 2*1GB DDR2 800Mhz*
+ Kingmax 1GB DDR2 800Mhz

* Dobozával és minden tartozékával

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#906) balpis válasza keechy (#905) üzenetére


balpis
őstag

ha olvastad volna az első hozzászólást, akkor láttad volna:
beárazás

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#907) bigdaddylaza


bigdaddylaza
tag

üdv,én is spekulálok hogy milyen asztalit szeretnék meg hogy hol?ujat,használtat?olyan kb 80körül,mert kell még vennem monitort is!semmit nem értek hozzá,mert még nem is volt!colin macre rally,need for speed,elfutna jól az jó leene akadás mentesen,4g memoriameg kb 300vinyó kéne,a többit paszolom..köszönöm a válaszokat,és buék

(#908) bpmcwap válasza #98593280 (#892) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Üdv,
kicsit megrágtam. Az alaplapon keveslem a helyet mert van egy sat karim és egy dvb-t is beletennék még és jobb szeretem ha van hely a lapon, ezért maradva az általad ajánlott családnál egy H67DE3-ra gondoltam. A VGA karit nem lehet már kapni, plusz gyengusnak is vélem, 1gb jobban hangzik és ez sem egy erezd el a hajam ár még. Dupla teljesítmény 50%os felárért simán jöhet a 64gbos ssd. Ez a ház viszont elég vagi, nem egy szolid darab viszont ennyiért elkerülgetem :)
Szóval valahogy igy nézne ki, de nyitott vagyok és hallgatok a jó szóra :)

ASRock H67DE3 B3 alaplap 25,032 Ft
Intel Core i5-2310 processzor 49,848 Ft
Kingmax 2x4GB 1333MHz DDR3 memória 9,500 Ft
Gigabyte 6450 1GB DDR3 GV-R645SL-1GI videokártya 12,929 Ft
Kingston SSDNow V100 64GB SV100S2/64G SSD 25,933 Ft
Sharkoon Vaya fekete számítógép ház 7,772 Ft
Corsair CX CMPSU-430CXV2EU 430W tápegység 13,411 Ft
Sony AD-7280S-0B 4,534 Ft
-----------------------------------------------------------
Összesen 148,959 Ft

Túrista vagyok

(#909) Jander


Jander
senior tag

Sziasztok, aktuális gépfelújítás miatt szeretném kérni a véleményeteket, hogy most jelenleg mit érdemes beszerezni. Amire szükségem lenne:

- alaplap
- proci
- ram-ok
- videókártya

A gép játékra kellene (jelenleg a Star Wars: The Old Republic MMORPG a cél), de ha lehet azért egy ideig tartson ki a vas. Nem a legdrágább cuccokat szeretném, felesleges lenne, egy átlagos erős középkategória a cél. Mivel a meglévő monitorom natívja 1280x1024 ezt kellene kihajtania 'csak'. Főleg ötleteket kérnék szépen, árakat már tudok nézni. Előre is köszönöm a segítséget.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#910) LpoolTom


LpoolTom
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy új gépet venni, de ehhez kérném a ti véleményetek, már kb-re összeállítottam a konfigot, csak nektek mi a véleményetek.

Alaplap: ASRock P67 Pro B3 - 26eFt
Proci: Intel Core i3 3.1GHz dobozos Socket 1155 i3-2100 - 32eFt
RAM: 4GB 1333 MHz DDR3 RAM Kingmax - 5eFt
Videókártya: Gigabyte GV-N220D2-1GE 1GB DDR2 PCIExpress - 15eFt
HDD: 500GB Samsung 3.5" HD502HJ SATAII 16MB cache winchester - 22eFt
DVD író: Sony Optiarc AD-7280S-0B SATA DVD író fekete OEM - 5eFt
Ház: Gembird ML4 táp nélküli ezüst fekete ház - 5eFt
Tápot most nem vennék azt át raknám a jelenlegi gépből mert azt tavaly cseréltem.

Köszönöm előre is segítségeteket!

(#911) tomsics


tomsics
senior tag

Urak egy ssd-nek kb mennyi az élettartama?Napi olyan min 5 órát megy a gép de van ,hogy 8-at is.Egy win7 lenne rá rakva,meg hozzá pár alap program

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#912) GribMate válasza LpoolTom (#910) üzenetére


GribMate
aktív tag

Szia!

Mire fogod használni a gépet? Mekkora a monitorod felbontása? Milyen típusú a tápod pontosan? Csak új alkatrészek jöhetnek szóba (HDD-t most jobban megéri használtan venni garanciával)?

Amit összeírtál sz kb. 110.000 Ft-ba kerül, ennyit szánnál rá? Ennyiből jobbat is össze lehet hozni, az alaplap felesleges az i3 CPU-hoz, a VGA nem egy nagy eresztés, a ház elég fapados.

(#911) tomsics: ide tessék ;)

[ Szerkesztve ]

(#913) Viktor77


Viktor77
titán

Most nézem, az i3-2100-at már nem éri meg ajánlani, a 2120 egy ezressel drágább (Árgépen, Iponban pl.).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#914) LpoolTom válasza GribMate (#912) üzenetére


LpoolTom
csendes tag

Szia!
Játék (új fifa, need for speed), grafikai alkalmazások (Photoshop, Dreamweaver) ezek amik már ezen nem futnak el. A táp egy M-Tech 450W (sorozatszámot így nem találok a dobozán). A használt cuccokat nem igazán szeretem, meg ha már veszek akkor újat szeretnék.

A keret ez a 110 eFt körül. Mit tudsz ajánlani? :)

(#915) LpoolTom válasza LpoolTom (#914) üzenetére


LpoolTom
csendes tag

A monitorom felbontása max:1440*900

(#916) Viktor77 válasza LpoolTom (#914) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor tápot is kell venned.

Iletve, ha 5 percen belül vagy, akkor használd a hsz-ednél a "Szerkesztés" gombot, ne írj újat.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#917) GribMate válasza LpoolTom (#914) üzenetére


GribMate
aktív tag

A táp élet és gépveszélyes kategória, ne köss rá semmilyen új cuccot, cseréld le minél hamarabb egy normálisra!

Teljesen új cuccok:
LAP: ASRock H61M/U3S3 ~19.000 Ft
CPU: Intel Pentium G850 ~22.000 Ft
RAM: 4GB 1333 MHz DDR3 RAM Kingmax ~5.000 Ft
VGA: Gigabyte GV-N450D3-1GI GTS450 1GB GDDR3 ~25.000 Ft
HDD: 500GB Samsung 3.5" HD502HJ ~22.000 Ft
ODD: Sony Optiarc AD-7280S-0B ~5.000 Ft
TÁP: Chieftec CTG-400-80PB OEM ~11.000 Ft
HÁZ: ASUS TA-721 ~6.000 Ft

Összesen: ~115.000 Ft

A felbontásra elég jó VGA és CPU, NVIDIA VGA a képszerkesztő és hasonló alkalmazások segítésére, megbízható tápegység és még mindig elég fapados, de még elég tartós ház (az általad írtról nem találtam sok infót...).

Szerk.: Amennyiben hajlandó lennél HDD-t használtan de garanciával venni 10-12 ezerért, akkor beleférne az i3-2100 / i3-2120 ~30.000 Ft / ~32.000 Ft-ért (esetleg egy normálisabb ház) :K

(#913) Viktor77: Így szokott ez lenni vannak, amik közt kicsi az ugrás és vannak amik közt nagyobb, ez adja az ár/teljesítmény arányt, és néha változik. Az ÁFA váltás miatt (hálaistennek, mert eddig annyira nagyon alacsony volt) most még érdekesebb a helyzet, ugrálhatnak itt-ott az árak :( :K
Pl. fentebb ajánlott G850 22k, a G860 már 24k holott csak 100MHz, viszont a G840 meg 21k. A G850 megéri a +1k-t, de a G860 nem éri meg a +3k-t. Viszont ha szűkös nagyon a keret, néha ilyeneket is be kell áldozni, hogy nehogy M-Tech táp legyen a vége :DDD

[ Szerkesztve ]

(#918) LpoolTom válasza GribMate (#917) üzenetére


LpoolTom
csendes tag

Az Intel Dual Core-s CPU-k nem jobban a Pentium G850-nél? mert így árba nézem, hogy 17-20 eFt

(#919) Viktor77 válasza LpoolTom (#918) üzenetére


Viktor77
titán

Nem jobbak.

1. 775-ös foglalatúak, ami erősen kifutó széria.
2. A G850 is kétmagos.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#920) GribMate válasza LpoolTom (#918) üzenetére


GribMate
aktív tag

Egyrészt Viktor77-nél a pont.
Másrészt amellett, hogy jobbak még sokkal kevesebbet fogyasztanak és kevésbé melegednek (gyári hűtővel is halkak leszabályozva).
Harmadrészt ne tévesszen meg a Pentium név, a G850 is a jelenleg piacon kapható legújabb architektúrára épülő (Sandy Bridge) CPU és nem elavult, csak marketingfogásból tartották meg a nagy hírű nevet a Core i3 alatti CPU-kra.
És végül: ha jobb lenne, akkor azt ajánlottam volna ;)

[ Szerkesztve ]

(#921) horush válasza bpmcwap (#908) üzenetére


horush
addikt

Ezt az alaplapot ne, az usb3 nem működik megfelelően. Inkább Foxconn H67A-S. A házba hátulra egy hűtőt vennék, Arctic F12 PRO PWM, 1k körül.

GribMate: Azért az SB nem a piacon lévő legújabb cpu architektúra jelenleg már :N Az más kérdés, hogy az éri meg a legjobban, de valótlant ne írjunk, még a végén valakinek szemet szúr ;] Van llano, bull, sandy bridge-e..

[ Szerkesztve ]

(#922) horush válasza Jander (#909) üzenetére


horush
addikt

LAP: Asrock H61M/U3S3 ~19eFt
CPU: Intel I5-2300 BOX ~46eFt
RAM: 8GB Kingmax DDR3 1333MHz ~10eFt
VGA: marad

Szerintem a hd4890 erre a felbontásra még ma is elég. Ha a fogyasztáson akarsz csökkenteni, akkor egy HD6850-et, ha belefér HD6870-et ajánlanék, vagy nvidia vonalról: gtx560 pl.

De én inkább vennék egy fullhd monitort először.. :)

A hdd-d milyen amúgy?

Ramból 4gb is elég lehet egyelőre, de mivel most igen olcsó, ezért inkább 8-at vennék. Volt már sajnos olyan hír is, hogy megint el kezdhet drágulni, szóval szerintem nem jársz rosszul, ha most megveszed.

[ Szerkesztve ]

(#923) GribMate válasza horush (#921) üzenetére


GribMate
aktív tag

Mondjuk én csak az Intel oldalról értettem a "legújabb"-at, mert ugye egyenlőre az éri meg, ez a Llanot és Bullt kiejti.
A Sandy Bridge-E pedig ugyanaz a csíkszélesség, ugyanaz a gyártástechnológia, Sandy Bridge alapokon nyugszik, igaz közelebb áll a szerver vonalhoz, ezért nem neveztem új architektúrának (és mert kétlem, hogy befért volna 110k-ba ;]), de igaz, tekinthetjük annak :B

[ Szerkesztve ]

(#924) Jander válasza horush (#922) üzenetére


Jander
senior tag

Köszönöm szépen a tanácsot, azt nem írtam, hogy ez egy kedves barátomnak lesz! Az adatlapomban szereplő (most nem néztem de szerintem) már nem aktuális configtól teljesen független! A barátom vasa még P4 és valami régebbi nVidia kártya jelenleg, szóval ott mindent cserélnénk. Szóval ha van pár perced a VGA-ra is kérnék szépen egy ötletet.

A többi nagyon faintos, már nézem is az aktuális árakat, köszönöm szépen!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#925) horush válasza Jander (#924) üzenetére


horush
addikt

Inkább azt írd meg, hogy a többi alkatrésze milyen. Gyanítom, hogy valami régi, gagyi tápja van, a ház szellőzése sem lehet 5*-os, emellé lassú ide-s hdd, ide-s odd.. Esetleg tévedek?

Elég ratyi lett az új apró amúgy.. Azt hiszem visszaszokok a vaterára.

[ Szerkesztve ]

(#926) GribMate válasza horush (#925) üzenetére


GribMate
aktív tag

Eddig rá se néztem, pedig olvastam tegnap a hírt róla, de ez... :(((

(#927) Jander válasza horush (#925) üzenetére


Jander
senior tag

A háza nagyon pöpec és eléggé házias úriember, sokat takarítja az egészet, szóval maximum új ventiket kell bele venni. HDD-t meg szerintem viszonylag olcsót fog venni ha vesz egyáltalán, mert talán az a legújabb a gépben de sajnos pontosan nem tudom milyen. Tápot majd az összeállt config-hoz gondoltam, mert amúgy az is kell az biztos! Optikai meghajtót ha megtartja akkor neki az is van mint nekem egy Pio 112D még együtt vettük anno, de ki tudja a mai világban én már hónap óta nem használtam akkor se miattam pörgött fel :)

Szóval összefoglalva táp és hdd ötleteket is elfogadok, mindkettő de főleg utóbbi már pénztárcához mérten lesz véve. (Persze tudom főleg itthon tápon nem érdemes spórolni, de hát sajnos nem olyan világot élünk.)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#928) horush válasza Jander (#927) üzenetére


horush
addikt

Inkább írj valami keretek és összedobunk valamit ahhoz mérten :)

(#929) TcK-BOY*


TcK-BOY*
tag

Sziasztok,
játékra kell nekem egy gép.
Két konfig van amiből választhatok, mert ezeket 0%-os Hitelre megtudom venni.
Csak annyit kérnék tőletek, hogy melyiket vegyem?

1 - Konfig:
CPU:AMD Phenom II, X2 550 3,1 GHz,
VGA: ATI Radeon HD 5570, 1 GB,
RAM: 4 GB,
HDD: 500 GB

2 - Konfig:
CPU: AMD AthlonII X4 635 2,9 GHz,
VGA: ATI Radeon HD5670 512MB DDR5
RAM: 4 GB,
HDD: 500 GB

Szerintetek melyik legyen?
Az utóbbi 10.000-el drágább.

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

(#930) horush válasza TcK-BOY* (#929) üzenetére


horush
addikt

Egyiket sem.

Jander:

VGA: Leadtek GTX560 OC Dual FAN ~51k
TÁP: XFX pro 450 vagy Cooler Master GX-450 például :)

[ Szerkesztve ]

(#931) Jander válasza horush (#928) üzenetére


Jander
senior tag

Nem kaptam konkrét összeget, de amit ajánlottál alkatrészeket -> na az az árkategória tökéletes.

E mellé egy középkategóriás VGA illetve egy ezekhez megfelelő táp... azzal előállok és akkor eldönti, hogy marad-e pénz még HDD-re is. Sajnos már nem követem a hardvereket évek óta, csak ami meghibásodik ahelyett veszek másikat, de tippre olyan 50 körüli VGA kellene és egy 15 körüli táp. Persze plusz-mínusz ha úgy gondolod / gondoljátok hogy érdemes rákölteni, vagy lehet rajta spórolni.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#932) Alurion


Alurion
csendes tag

Üdv!
i3-2120 procihoz 25k-ig milyen alaplapot ajánlanátok?
Elvárások USB3, bele tudjam tenni a régi Audigy4-est (PCI), + HDMI/DVI kimenet.
Elsősorban ASUS, Gigabyte, MSI hármason belül keresgélek.
köszi!

(#933) TcK-BOY* válasza horush (#930) üzenetére


TcK-BOY*
tag

Ilyen valasszal sokra megyek. :/

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

(#934) GribMate válasza Alurion (#932) üzenetére


GribMate
aktív tag

Szia!

LAP: ASRock H61M/U3S3 ~19.000 Ft
vagy ha kell a 3 év garancia, akkor:
LAP: Foxconn H67M-S ~24.000 Ft

(#935) bigdaddylaza


bigdaddylaza
tag

nekem is irjtatok valmit amit kérdeztem..köszi

(#936) gyenesmartin válasza TcK-BOY* (#933) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Csak hitelre tudnád megvenni? Ha igen akkor inkább a 2. De 110 - 120-tól többet ne adj érte.

[ Szerkesztve ]

(#937) LpoolTom válasza GribMate (#917) üzenetére


LpoolTom
csendes tag

Köszönöm segítséged! :)

Az ipon-on nincs Sony Optiarc dvd író, valami jó fajta helyette? vagy máshely ahol jók az árak és rendelhetném? :)

Szerintem egyenlőre ez így jó lesz, maximum majd idővel cserérélek házat illetve procit!

(#938) Jim-Y válasza tomsics (#911) üzenetére


Jim-Y
veterán

Típusa válogatja, de ha vigyázol rá, akkor 15-20 év..
pl a Samsung 830 500 TiB írás után adta be a kulcsot, a gyári érték ennek nyolcada asszem, de azt ennyivel túlteljesítette. Nekem 1,5 hónapja van meg az SSD-m és eddig 244 GiB-et írtam rá 1024GB = 1 TB, tehát 512000Gb-ot bír, ennek eddig 0,047%-át használtam ki. Azt rád bízom, hogy ez hány évet jelent. Persze ebben nincs benne az egyéb meghibásodás, csak az, hogy mennyiszer lehet teleírni, és mennyi idő múlva használódnak el a memócellák.

[ Szerkesztve ]

(#939) tomsics válasza LpoolTom (#937) üzenetére


tomsics
senior tag

Nec -hangos de kiválló

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#942) GribMate válasza LpoolTom (#937) üzenetére


GribMate
aktív tag

Te írtad először, innen másoltam a Sony Optiarc-ot, közismertebb nevén a NEC-et. ;)

(#941) tomsics: Nem a leb.szás jár és ezért főleg nem kell még egy harmadik hsz, hanem itt tudod moderátorokkal összevonatni a hsz-edet, vagy legalább töröltetni az uccsót :K

[ Szerkesztve ]

(#943) tomsics válasza GribMate (#942) üzenetére


tomsics
senior tag

Köszi és bocs mindenkitől.Írtam, hogy legyenek szívesek törölni.
"Sony Optiarc-ot, közismertebb nevén a NEC" Ez most, hogy van?Én azt hittem 2 külön márka :F .Egy termék más névvel,közös licensz?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#944) bpmcwap válasza horush (#921) üzenetére


bpmcwap
senior tag

rendben köszönöm.
És ezzel is fog menni a három monitor?
Egyébként alaplapon van két kimenet vgan kettő fizikailag négyet is rálehet tenni, működne?

Túrista vagyok

(#945) GribMate válasza tomsics (#943) üzenetére


GribMate
aktív tag

Voilá NEC
Voilá Sony Optiarc (pipáld be)
A hivatalos oldal (Sony)
Egy PH! topik - itt talán bővebben kifejtik mi ez a márkanévközösködés, én nem tudom pontosan :)

(#946) Jander


Jander
senior tag

Már nem találom az utolsó postot úgyhogy csak így: köszönöm szépen a segítséget!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#947) #98593280 válasza bpmcwap (#944) üzenetére


#98593280
törölt tag

Nekem eddig ASRock-kal működött együtt az alaplapi IGP és a diszkrét kimenetek. Gigabyte-al nem sikerült működésre bírnom, Foxconn-nal meg nem is próbáltam. Én jelenleg kizárólag az ASRock-ot tudom garantálni.

[ Szerkesztve ]

(#948) bpmcwap válasza #98593280 (#947) üzenetére


bpmcwap
senior tag

sat kártya,dvb-t kártya, wifi kártya, vga kártya, mondjuk a dvbt ki tudom védeni egy tv-s monitorral vagy egy STB-al- van is felesleges...
(szerinted menne a négy monitor is?)
Köszönöm

Túrista vagyok

(#949) #98593280 válasza bpmcwap (#948) üzenetére


#98593280
törölt tag

Most mondom harmadszor: nekem működött, én pl. 3 kijelzővel próbáltam. 2 ment IGP-ről, a 3. meg a diszkrét DVI kimeneten. ASRock lappal. Egy srácnak aki pókerezik és innen kapta az ajánlatát, ugyanez megy 4 monitoron, szintén ASRock deszkával.

Gigaybyte-on nekem ez nem jött össze, Foxconn-nal meg nem próbáltam. Foxconn-t fezlerGAbor ajánlotta neked, kérdezd meg őt, tud-e vmit erről, vagy csak a hibás Etron miatt jött képbe a Foxconn.

Amúgy az is működhet, ha olyan deszkát veszel, amiben 2 db PCIe slot van, ugyanis 2db PCIe slotos VGA karin ugyanúgy menni fog 4 db kimenet. Ezt is tapasztaltam, konkrétan pont azzal a a Gigabyte alaplappal, amelyiken nem ment az IGP. Ott kellt úgy megoldani, hogy be lett szerelve egy második PCIe VGA. 2db 10k értékű VGA meg bőven elég tőzsdére A tőzsdei szoftverek 2D-sek szerintem, nincs ott semmiféle nagy VGA igény.

[ Szerkesztve ]

(#950) TcK-BOY* válasza gyenesmartin (#936) üzenetére


TcK-BOY*
tag

Szia.
Koszi a valaszt. Igen csak hitelre es pont 120 a masodik ;)

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.