Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sheol


Sheol
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik típust ajánljátok mp3 lejátszáshoz?
Bár tudom, hogy ezek a készülékek nem kimondottan erre a célra lettek kitalálva, de mégis engem kifejezetten ez érdekelne.
Szóval a lehető legszebben szóljon az a black/death metal nekem. :DD
A film lejátszási képességei nem is érdekelnek egyáltalán.
Olyan van esetleg, ami a saját kijelzőjén jeleníti meg az ID3 Tag-eket, tehát nem kell a TV-t bekapcsolni hozzá?

Milyen lemezre célszerű az mp3-akat írni, pluszos, vagy minuszos?

Előre is köszi a segítséget!

Ui. Kerestem infókat a témában, de sajna ez elég spec. dolog, és nem találtam egyik topicban sem a válaszokat. :(

(#2) TRm válasza Sheol (#1) üzenetére


TRm
csendes tag

Üdv!

Szerintem ezt az oldalt neked találták ki: Bővebben: link
Kérdezd meg őket, hogy melyiknek milyen hangja van. :) Szerintem ha már kidobsz ennyi pénzt egy ilyen cuccért akkor olyat vegyél ami tud DivX-et is!
Az oldalon van részletes leírás is + kép + van lista, hogy melyik tud ID3akat is kezelni.

''Nem vonulunk vissza - csak egy másik úton nyomulunk előre.'' Gen. Douglas MacArthur ******

(#3) Sheol


Sheol
aktív tag

Köszi a választ!

Igazság szerint nem érdekel a DivX, viszont kinéztem egy ''hagyományos'' lejátszót.
Panasonic DVD-S47, ez lenne az.
Az lenne a butus kérdésem, hogy ha én DVD-re kiírok egy csomó mp3-at, akkor le tudja játszani a kicsike? (Persze azt feltételezve, hogy az adott márkájó DVD-t olvassa.) Akinek ilyen van, (és feltételezem sokaknak van) segítsenek már légyszi!

Köszi.

(#4) TRm válasza Sheol (#3) üzenetére


TRm
csendes tag

Ez az mp3at dvd-re dolog attól függ, hogy mennyire inteligens a DVD játékosod! Az enyém (NetTech) például azt írja ki, hogy BAD DISK! :)
Ami a Panasonic DVD-S4-et illeti valóban jó hangzása lehet mert sok helyen istenítik. Szerintem 90%, hogy olvassa DVD-ről az mp3-at, de a legbiztosabb az, hogy mielött megveszed viszel egy DVD-t amire írtál mp3-at és kipróbál(od/tatod)! :DD

''Nem vonulunk vissza - csak egy másik úton nyomulunk előre.'' Gen. Douglas MacArthur ******

(#5) #00809728


#00809728
törölt tag

sZIA!!!

Nekem van most egy eladó Kenwood dvd asztali lejátszóm eladó!!!
MP3 megy rajta

(#6) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Tolok egy Up-ot, mert ez engem is érdekel.

''...a saját kijelzőjén jeleníti meg az ID3 Tag-eket...''
Attól félek, hogy ilyet nem fogsz találni. Az ID3 Tag kijelzéssel egyébként is elég mostohán bánnak ezek az asztali készülékek.

(#7) Ozzman


Ozzman
csendes tag

Tud valaki valamit a Tescoban most akciós Hyundai DVP1211-es játékosról? 16 rugó és ahhoz képest elég sokmindent tud, még VGA is van rajta. Amúgy jól sejtem hogy az arra jó hogy a DVD filmet egy monitoron is lehet nézni TV helyett?

(#8) Sheol válasza TRm (#4) üzenetére


Sheol
aktív tag

Hát igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy kipróbálom mielőtt megveszem, csak sajnos vidéken nem úgy működnek ám a dolgok mint a fővárosban. :F
Itt maximum meghozzák ha megrendeled, de ugye akkor már próbálgathatom, sok értelme nem lesz. :(

Pedig feltúrtam már a netet, de valahogy nem sikerült eme információ birtokába jutnom, ez elég szomorú...

(#9) TRm válasza Sheol (#8) üzenetére


TRm
csendes tag

Azon az oldalon amit mutattam, szinte mindegyik olvas mp3-at DVD-ről azért gondoltam, hogy mivel nem a no-name kategoriábol választatsz így elég sok esélye van annak, hogy működjön a dolog. :)
Mi lenne, ha azt mondanád a vidéki boltban ahol meg akarod venni, hogy csak akkor kell, ha van ilyen lehetőség rajta!?

''Nem vonulunk vissza - csak egy másik úton nyomulunk előre.'' Gen. Douglas MacArthur ******

(#10) <Adamsky> válasza TRm (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''...mivel nem a no-name kategoriábol választatsz így elég sok esélye van annak, hogy működjön a dolog...''

Ez egyáltalán nem olyan biztos. Szvsz. ezek a no-name termékek legtöbbször jóval több formátumot és lemezt tudnak kezelni, mit a drágább, márkásabb társaik.
A magyar Pana oldal egyébként csak CD-R/RW-nél említi az MP3 lejátszást.

(#11) TRm válasza <Adamsky> (#10) üzenetére


TRm
csendes tag

<Adamsky> Persze mindenbe belelehet kötni! :) Amúgy nem hinném, hogy a noname áradat sokkal jobb lenne... nekem pl. egy NetTech van... ennek is ugyanúgy megvannak a kompatibilitási hibái mint, mondjuk a szomszédom PIO-jának... a kettő már majdnem kitesz egy használhatót! :))

---
Most már bosszantott a dolog úgyhogy utánajártam! Lényeg a lényeg, hogy a Pana amit kinéztél, NEM TÁMOGATJA az mp3 fájlok lejátszását DVD+-R/RW lemezekről. Ez tuti!
Firmware frissítést meg nemigazán láttam hozzá...

Nem akarom erőltetni, de szerinem jobban járnál egy olcsóbb cuccal ami támogat DiviX-et is! Álltalában ezek már mind támogatják az mp3 DVD-t is.


[Szerkesztve]

''Nem vonulunk vissza - csak egy másik úton nyomulunk előre.'' Gen. Douglas MacArthur ******

(#12) asimov válasza Sheol (#3) üzenetére


asimov
aktív tag

Üdv.
Én boldog tulajdonosa vagyok egy s47-nek, de sajnos a DVD-re írt mp3-at azt felejtheted...
:(
Üdv.

Asimov

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#13) asimov válasza Sheol (#3) üzenetére


asimov
aktív tag

Üdv.
Én boldog tulajdonosa vagyok egy s47-nek, de sajnos a DVD-re írt mp3-at azt felejtheted...
:(
Üdv.

Asimov

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#14) asimov válasza Sheol (#3) üzenetére


asimov
aktív tag

Üdv.
Én boldog tulajdonosa vagyok egy s47-nek, de sajnos a DVD-re írt mp3-at azt felejtheted...
:(
Üdv.

Asimov

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.