Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen asztali dvd lejátszót? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HEro


HEro
tag

Hi, a kérdésem az lenne hogy milyen asztali DVD lejátszót érdemes venni max 20k ért, olyat ami kezeli a divx es filmeket és ha külön fileba van a subtitle azt is tudja kezelni, és nemkényes a lemezekre!

Majd karira lesz egy NEC 4551A DVD íróm, és majd az azzal megírt lemezeket is szeresse ;)

:)

(#2) Pompi válasza HEro (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

KERESŐ! :(((

Divx-es asztali dvd-t milyet? [link]

Feel Good Inc.

(#3) HEro válasza Pompi (#2) üzenetére


HEro
tag

igen kereső, de olyat nemtaláltam ami kezeli a különfileba helyezett feliratot is... , pedig van valami LG de tipust nemtudok, de LG nem a szivem csücske ezért kérdezném h van e más gyártótól is?

:)

(#4) Pompi válasza HEro (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát ez LOL! No comment!

A keresővel topikot kell keresni amiben erről a témáról van szó, aztán ott megkérdezni, nem pedig feleslegesen topikokat nyitni!

Feel Good Inc.

(#5) HEro válasza Pompi (#4) üzenetére


HEro
tag

EZAZ, inkább olts le, minthogy megmondanbád hogym elyik gyártóktól van ilyen modell!, hidd el hogyk özben ott is keresgélek, de ha már nyitottam a topikot nem egyszerűbb válaszolni mint leb*szni? szépvagy...

:)

(#6) Loretto


Loretto
veterán

Két dolog:
Pompi: kicsit türelmesebben is fel lehet hívni - jelen esetben -HEro figyelmét az általad linkelt topicra.

HEro: Pompi megfelelő témát linkelt, ráadásul aktív is a topic, nyugodtan írhatsz oda is. Jobb ha egy helyen gyűlik minden tapasztalat, ezt gondolom belátod, hogy nem hátrány.

Ezt zárom.

Soirée...

(#7) VVoid válasza HEro (#5) üzenetére


VVoid
aktív tag

Tényleg nézz bele a Pompi által belinkelt témába. Amúgy szinte minden nem túl régi divx-es lejátszó tud kezelni felirat-fileokat.
Bár nem sokat olvastam utána, úgy tűnik, a Yamada-6700 elég népszerű.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen asztali dvd lejátszót? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.