Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplap p4-hez? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) szesz


szesz
tag

Sziasztok!

Kijottem egy kicsit a gyakorlatbol hardverileg, s hamar kellene dontenem P4-es alaplap ugyeben.

Mit tudjon:
- 2GHz-es proci
- RAMBUS RAM !!!!
- USB
- soros/parhuzamos port
- ATA100
- 5-6 pci

Ha lehet Asus vagy Abit legyen!

Tudom-tudom, nezzem meg a neten, de sajna eleg hamar kellene, nincs ra idom!:(

Koszi

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#2) szesz


szesz
tag

NA mi az? Shun senki?

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#3) CsendPenge válasza szesz (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Nem írtál árintervallumot. Na meg Asus, vagy Abit. Nem egészen ugyanaz a kategória. Más is szóba jöhet?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) Krix válasza szesz (#1) üzenetére


Krix
őstag

Nekem Gigabyte ga-8ihxp deszkám van. Kezeli az 1066-os rambust, ATA100 + Promise ata133 vezérlő (Összesen 8 vinyót kezel) 6 csatornás audió, LAN, 10 db USB 2.0-ás port ;]

Csak ajánlani tudom.

If it is not broken then don't fix it!

(#5) CsendPenge válasza Krix (#4) üzenetére


CsendPenge
őstag

Mennyibe került?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#6) Egon válasza szesz (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Hááát...:) Ha fel tudsz hajtani még valahol Abit TH7-II-t, akkor Abit...:D De szvsz nem fogsz kapni sehol... Asusban (majdnem) ugyanez: P4T533-C. Az Abit lapban rugalmassabban lehet tuningolni (fix AGP/PCI), az Asus viszont ''modernebb'': 2.0-s USB stb.
De szerintem most érdemes lenne várni (a kétcsatornás DDR alaplapok megérkezéséig).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) Tompo válasza szesz (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

MSI 850E Max ver. 2.0

(#8) Krix válasza CsendPenge (#5) üzenetére


Krix
őstag

kb. 55 bruttó volt augusztus elején.

If it is not broken then don't fix it!

(#9) szesz


szesz
tag

Hali!

Kosiz a valaszokat!
Marka teren nyitott vagyok:) Asus, Abit, MSI-ben gondolkodtam.
Kerdesem meg hogy erdemes a dragabb RAMBUS ram-os lapokbol valasztani, vagy a DDR is elmegy. Itt elsosorban tavlatokban gondolkodom...
Ceghez kellenenek a gepek linux es xp ala. Szoval semmi 3d meg hardcore game:)
Ja meg egy!!! Az integralt audio cuccok ful duplexes-ek?

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#10) peace&love válasza szesz (#9) üzenetére


peace&love
aktív tag

Eztet nézzed végig, nem nagyon hosszú, és megéri elolvasnod, itt kapsz választ egy-két dologra (:DD a végén vadul be...miattam)
[L]http://prohardver.index.hu/rios2_uzenetek.php?from=6275[/L]

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!

(#11) CsendPenge válasza szesz (#9) üzenetére


CsendPenge
őstag

Olvasd el légyszíves a szükségem van-e rá kérdéseket (na meg a megbírom fizetni-t is :t), aztán...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#12) peace&love válasza CsendPenge (#11) üzenetére


peace&love
aktív tag

OFF
Jóvan, vettem...;]
ON

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplap p4-hez? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.