Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

Az volna a kérdés hogy milyena képe 3d nem érdekel mert gondolom nincs értelme.
Megér 2500ft-t

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) _Volkovy_ válasza Pupák (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

szép.

(#3) Pupák válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Pupák
tag

mi van?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#4) Pupák


Pupák
tag

Sehol senki ?
SOS

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#5) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

négy megával nem sokra mész

egyéb állatfajták

(#6) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Ha az a négy mewga nem elírás, nem ér meg még 1000-t sem

egyéb állatfajták

(#7) Pupák válasza kamikaze boci (#5) üzenetére


Pupák
tag

Ezt pontosan hogy érted?
Nem játékhoz kellene!
Hanem csak 2d ben használnám tervezgetés max 1024*768 ?hz

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#8) _Volkovy_ válasza Pupák (#4) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

mondom szép a képe pupák :)

(#9) _Volkovy_ válasza Pupák (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

lehet hogy az 1024-hez nem elég a rajta lévő memória :)

(#10) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Biztos az a négy mega? Mert ilyen 200-ast én 32-esben láttam, azért megérné.

egyéb állatfajták

(#11) Pupák


Pupák
tag

Az gond legalábbis nekem.
Tudtam hogy a matrox jó 2d ben de a mem az gond
ez van!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#12) Pupák válasza kamikaze boci (#10) üzenetére


Pupák
tag

Sajna nem tudom rendelésre ment volna ott azt írták 4 mb os a kari

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#13) kamikaze boci válasza Pupák (#12) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Akkor bátran merem mondani, ne vedd meg.

egyéb állatfajták

(#14) Pupák


Pupák
tag

Ezek szerint létezik 4 megás matrox g200?!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#15) udvari válasza Pupák (#1) üzenetére


udvari
tag

Hi !

Tudtommal min 8mb volt anno amyúgy 2db-en 10x-er gyorsabb anno nvidia kártyáknál és mai is ez a 2d képminőség etalonja !!!!!

Tervezni több mint tökéletes és is ilynet használok a munkahelyen igaz otthon redeon 9800 van :)

(#16) Grisha


Grisha
tag

Nekem is volt ilyenem. G200+ csak 8MB. A 4mb-os 1024-ben tervezéshez tökéletes. 1024*768/32-re szerintem képes, de 24-re 10000%. Tervezéshez, meg frankón mindegy, hogy 24/32bitben bámulod az AutoCAD-et. Bár a tervezéshez inkább egy 19 es moncsi előtt 1280-ban érdemes inkább dolgozni. A képminőség tökéletes. Ha a játékot mellőzöd, akkor jó választás. Vedd meg. Már nagyon kevés ilyen kártya van.

Dictim dabit ipsam findet res!

(#17) ZoCso válasza Pupák (#7) üzenetére


ZoCso
senior tag

2D-ben még nem verték meg a Matrox-ot, ő az etalon.
Ha tudsz, keress G400-t, pár ezer forinttal drágábban már kapsz. Azt már nagyobb felbontással, nagyobb monitorral is tudod használni.
AutoCad-hez és egyéb tervező progihoz ideális.

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#18) _Volkovy_ válasza ZoCso (#17) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jaja,és a dualheadre már frankón lehet akár 2 moncsit is kötni.btw g200-ból nincs dualhead változat,igaz?

(#19) Keitaro válasza ZoCso (#17) üzenetére


Keitaro
addikt

Azért arra figyelj mit hasonlítassz mihez. Pl az Ati kártyák 2D-je is nagyon szép, és nem hasonlítgatnék egy mostani Radeon-t egy G200hoz.
Csak azért mondom mert néhányan csak erre gondolnak, hogy Matrox és annyi. Mondjuk egy Parhelia nagyon ott van ezen a fronton :)
Csak kicsit borsos ára van

(#20) Keitaro válasza _Volkovy_ (#18) üzenetére


Keitaro
addikt

Simából nincs csak MMS-ben. (Multi-Monitor series)

(#21) _Volkovy_ válasza Keitaro (#20) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

aha.

(#22) ZoCso válasza Keitaro (#19) üzenetére


ZoCso
senior tag

Amikor a Mystik majd a G200 és később a G400 megjelent, nem volt náluk jobb 2D-s kártya. Az ATI-k is jók voltak, de a Matrox-ok jobbak. Sajnos a Parheliahoz még nem volt szerencsém. Természetesen egy mostani Radeont nem célszerű jó pár évvel korábbi kártyákhoz hasonlítani, de szerintem 2D-ben a G400 velük szemben is állja a versenyt.

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#23) Keitaro válasza ZoCso (#22) üzenetére


Keitaro
addikt

Szerintem nem. Láttam G400-at, Parhelia-t Matrox fronton és 7200-at, 9000Pro-t, 9100-at, 9600Pro-t és 9700Pro-t Ati fronton. G400 egyiknél sem jobb, de 2Dre ettől függetlenül szerintem nagyon jó vétel, mert amennyiért manapság lehet szerezni annyiért jó, plussz az embernek lesz egy jó minőségű TV outja.
Az Ati-k TV outja, is nagyon szép, csak nem kapod meg őket még annyiért :)
Sokan istenítik a Matroxok outját, de nem láttam miért lenne jobb a Parheliaé mint a 9700Proé... szvsz mindkettőé nagyon jó.

(#24) ZoCso válasza Keitaro (#23) üzenetére


ZoCso
senior tag

A munkahelyemen Ati Rage Pro, Radeon 7500 ill. Matrox Mystik, G200 majd G400 volt. Jelenleg egy G450-s van ez egyik gépben. Itthon R7500, R8500, R9500, R9800SE volt/van. Irodai munkára a G450 a legjobb. Az is közre játszhat, hogy itthom egy AST 7L monitor van, míg a munkahelyemen egy Compaq 7500-s.

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#25) Keitaro válasza ZoCso (#24) üzenetére


Keitaro
addikt

Tényleg erről jut eszembe, hogy volt szerencsém 7500-hoz G450-hez és G550-hez. Nekem az 550 kicsit ellenszenvesnek tűnt, hogy átvezetéssel oldották meg az egyik kimenetet, de mindenki azt mondja, hogy nem baj az...
Igen a moncsi sokat számíthat, mert én pl a G400-at egy Belinean láttam, a G450-et egy Philips 109B-n, a Radeont meg egy ViewSonic VX700-on és egy Samsung 959NF-en. De a 7500-at ugyancsak Belineán láttam, ráadásul azt hiszem roszabbon mint a G400-ast. Parhelia-t elvileg nemsokára megnézhetem egy ViewSonic VP201-en

(#26) ZoCso


ZoCso
senior tag

Mi jól elvagyunk itt, de hol a Pupák?

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#27) Pupák


Pupák
tag

Itt vagyok csak olyan jól eldumáltok

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#28) hi válasza Pupák (#27) üzenetére


hi
tag

Vedd meg, szerintem megeri. Es igen, van/volt 4mb memoriaval szerelt valtozat G200-bol: pontosabban 4mb volt a panelen forrasztva, es meg volt rajta egy foglalat, amibe ha jol tudom lehetett rakni 4mb vagy 8mb modult. En szemelyesen PCI-s valtozatban lattam ilyen kartyat. Tervezeshez szerintem magyon jo - azert a penzert megeri.
Nekem most is van egy Mystique - relikvianak tartogatom :)

(#29) udvari válasza Keitaro (#19) üzenetére


udvari
tag

HI 2d-ben még mindig a G200 az etalon !!!!

Az atik is szépek persze a high-end vga-k amiket acdra használnak még ezeken is túltesznek

(#30) TommyGun


TommyGun
őstag

HI

Nekem van ilyen eladóm G200 16 megás AGPS nagyon jó cucc ha érdekel de 5000 rugó alatt nem adom el..........lehet bekle ramot még rakni is van egy edos féle foglalat rajta de alapból 16 megás :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#31) TommyGun


TommyGun
őstag

JAJ bocsesz elcsesztem 8 megás a cucc G400ból van 16 nmegás de olyanom nincs :))

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#32) Opa válasza TommyGun (#31) üzenetére


Opa
tag

Milyen a 8 megás kártyád ? mystique vagy millenium ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.