Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen 17''-es notebook-ot vegyek! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cspety


cspety
tag

Sziasztok!

Most szeretnék grafikai munkához, sok rajzoláshoz egy normásil wlan-al ellátott notebook-ot venni! Az ár max 550E forint! Ami fontos, hogy 17-es legyen minden képen! Mivel a teljesítmény sem mindegy a sok képszerkesztés miatt ezért olyan 3GHz körül gondolkozom min 512MB mem-el! Sok választási lehetőségem sajna nincs( főleg a 17'' miatt)! Nekem eddig a Clevo-k a legjobbak, de arra kérlek benneteket ajánljatok vmi minőségi gépet!

(#2) AMD Power válasza cspety (#1) üzenetére


AMD Power
titán

http://prohardver.hu/r3_uzenet_input.php?act=new&from=157053&pnum=1

Nyomsz még bele egy 256-s Memót és 110%!;)

(#3) cspety


cspety
tag

Bocs ez a link nem túl jó :)))
Biztos ezt akartad???? NEkem vmi típus kéne inkább!!!

(#4) AMD Power válasza cspety (#3) üzenetére


AMD Power
titán

Sorry!
Ehez vesszel még 256MB memót és 110%-s a noti!
http://www.notebook.hu/notebook/clevo/portanote/d900t/d900t_04

(#5) cspety


cspety
tag

Köszi, én is ezt néztem vagy a D870p 06-ot!
Viszont most látom, hogy van Dothan magos is, erről mi a véleményetek?? A mostani prohardver-es cikk nagyon dícséri???
Vki tud erről teszteket??? Vagy még jobb lenne ha vki használnja ás leírja tapsztalatát!!

(#6) AMD Power válasza cspety (#5) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem szeretem az Intel-t , de Dothan az jó lett!

(#7) cspety


cspety
tag

Annyira én sem, de arra lennék kiváncsi, hogy egy ilyen 2GHz-es Dothan és egy 3,2GHz-es HT-s p4 mit művel egymással!!
Ez fontos lenne a vásárlásnál!!

(#8) AMD Power válasza cspety (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Én inkább a Dothan-t venném meg az biztos ( 2Ghz-t). Szerintem 10 tesztből 8-ba gyorsabb lenne nála!

(#9) MUŁĐER válasza cspety (#7) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Bővebben: link

Dothan teszt

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#10) AMD Power válasza cspety (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Látod igazam volt! Jobban jársz a 2 Ghz-s Dothannal!

(#11) Tuhacsew


Tuhacsew
csendes tag

Ennyi pénzért érdemesebb inkább egy Sony-ban (A széria) vagy talán egy Dell-ben gondolkodni. Ár tekintetében, meg lehet hogy nem az itthoniakból kellene kiindulni. Dell nemzetközi garanciát ad választhatóan 3 év ha nem tévedek. Valaki már rendelt az Usa-ból a fórumon egy 9300-ast.
Nem árt tudni hogy időről időre kiadnak a gyártók kuponokat amiket beváltva lehet néha elég szép pénzt spórolni vagy ingyenes upgrade lehetőségeket szakítani. Ha a személyes átvétel híve vagy akkor meg a sógorok Depo-ján érdemes körbenézni. Bővebben: link

(#12) AMD Power válasza Tuhacsew (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ebbe van valami. Lehet , hogy én se Clevo-t vennék ennyi pénzért , bár az biztos ez a 900-s model iszonyat kemény lehet!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen 17''-es notebook-ot vegyek! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.