Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  mikrotik hotspot megosztása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) en3rgieee


en3rgieee
csendes tag

Sziasztok!
Elég sok téma vot google t használtam sehol semmit nem találtam...
Szóval nyaralok egy helyen közelvan a strand 100 m kb magánszálló és fogok gyengén 1 HotSpot (azaz wlan kártyával fogom) netet viszont a net mikrotik titkosítású (1 felhasználó van azthiszem és arról csak 1 ember netezhet) és én véletletnül eltaláltam felhasználónevet és a jelszót de 2en vagyunk laptoposok és mást is érdekelné az iternet megszeretném osztani vele és nem úgy hogy a gépem elé engedem hogyan oldahtnám meg mindekttőnknek 802.11b/g wirless lan kártyánk van a gépbe szeretném megosztani vele vele valahogy bár nem nagyon értek hozzá
esetleg még van 1 routerünk is de külön szobából netezünk és lényegébe vezeték nélküli internetet szeretném továbbítani neki valamilyen módon
router típus: D-link DI-524 ezen is van kisugárzásos net ha azon belehet fogni a netet azis nyert ügy de ahoz se értek légszíves segítsetek köszönöm!
Üdv. Petya

off: láttam hogy van kérdéses topik me minden de ez sürgős lenne...

[ Szerkesztve ]

csitt és nézd ott egy lámpa

(#2) en3rgieee


en3rgieee
csendes tag

kicsit magam után olvastam és elvileg valam acess point kéne de msot egy nyaralásért meg ilyenekért nem fogok venni viszont azt nem találtam hogy dlink di 524 routerembe va ne ráadásul holnap hozzá haver mert jön ő is nyaralni szóval meg írjatok amúgy

csitt és nézd ott egy lámpa

(#3) en3rgieee


en3rgieee
csendes tag

vagy routeron kívűl valahogy megoldható e?...

csitt és nézd ott egy lámpa

(#4) en3rgieee


en3rgieee
csendes tag

bár nekem úgyis jó lenne hogy fogom laptoppal és az valahogy továbbsugározná de erre még nem találtam megoldst...

légyszíves írjatok magammal beszélgetni unalmas

csitt és nézd ott egy lámpa

(#5) en3rgieee


en3rgieee
csendes tag

miért nem írtok ááá
kössz mindent ne segítsetek

csitt és nézd ott egy lámpa

(#6) Roten válasza en3rgieee (#5) üzenetére


Roten
csendes tag

Mikrotik 2009 ben nem sokak ismerete volt :D én internetet szolgáltatok velük jelenleg :D

Kérdéseitekre a következő topikokban választ fogtok kapni.
Otthoni hálózat és internet megosztás.
WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
Router gondok.

A topikot zárom!

[ Módosította: Mate ]

Aki színt visz a szenybe tényleg az a vandál?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  mikrotik hotspot megosztása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.