Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Peddy789


Peddy789
őstag

Tud barki valami linket adni ha kepbe szeretnek kerulni mikrofonokkal, hangrongzitessel stb? Nemnagyon tgalalok itt topicot ami komolyan foglalkozna a temaval

(#202) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!
Van egy Audioprobe Spartan A dacom és egy behringer c1 mikrofon van rákötve szépen teszi is a dolgát.
Egy gondom van ami zavar és nem tudom az okát. A dac on fel van véve fél állás fölé és már tapasztalok egy búgást ami nem gerjedés mert ha letestelem a mirofont vagy a dac ot a kezemmel megszűnik vagy nem hallható a fejhallgatón direct monitorozva. Ötlet? Én már arra gondolok hogy az áramhálózattal lesz gond.

(#203) lao válasza Csacse (#202) üzenetére


lao
tag

Hi !
A bugás ha jól tudom az valamilyen áram gond. Testelés - hibás táp - hibás vezeték. Régen nekem pl. nem volt földelt konnektorba dugva a szgép és az okozott különböző problémákat.

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#204) Gabson730


Gabson730
tag

Heló!

Olyan mikrofont keresek ami úgymond nem közelről vesz fel csak, hanem atmoszférát is , tehát a szobában minden hangot fel képes venni( nem óriás szoba), viszont tisztán zajmentesen.

Max 15 E- van rá. Ja és számítógéphez vagy telefonhoz használnám. Tehát jack-es vagy USB-s.

Tud valaki esetleg ilyet :F
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#205) Gabson730 válasza Peddy789 (#201) üzenetére


Gabson730
tag

[link1]
[link2]

Van több videója is a srácnak erről asszem

[ Szerkesztve ]

(#206) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Miért visszahangzik a mikrofonom? Skype, TS, teszt mindenhol visszahngzik. A másik fél teljesen visszahallja magát. És ha tesztelem akkor meg viszahngzik a végtelenségik egyre gyorsabban. Mitpl van ez? Teganp kezdte. Először azt hottem, hogy a Razer Surround-tól van, de kitöröltem és még mindog csinálja. Nem piszkáltam a beállitásokat. De ha videót nézek vagy bármit azt is hallja. Az eszköz figyelés ki van kapcsolva.
Sounblaster z a hangkártyám és hyperx cloud a füles.

(#207) Livius


Livius
őstag

Igazából nem találtam semmi audio konvertálós topikot szóval inkább itt kérdezném meg ezt. Van egy kamerás audio hangsáv, és egy másik mikrofonnal történt felvétel. Milyen programmal tudnám lehetőleg gépi automatizálással a két hangsávon valódi egy időben történteket összeszinkronizálni? Nem szeretném kézzel tologatni a hangsávokat, nincs olyan program, ami precízen a matematikai korrelációs vizsgálatokkal a hangjelet összetudná szinkronizálni magától, baromi pontosan?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#208) mt33


mt33
csendes tag

Az új PCmen a windows hangbeállításnál, a javításokban nincs olyan hogy: Szintkiegyenlítés. A régi notebookomon ezt bepipálva volt elérhető, hogy az asztali mikrofonom ne legyen csőhangú, ha nem tartottam közel a számhoz játék közben TS-t használva. (De nem tudom kompetitív játék közben közelebb tartani a mikrofont és nem akarok mikis fejhallgatót, nekem a pici Philips fülhallgató a legkevésbé zavaró).
Hogy lehetne orvosolni a windows szintkiegyenlítés hiányát? Van valami TS beállításnál, de nem elég eredményes. MSI x370 Krait alaplapon van az integrált hangkártya.

(#209) had423


had423
aktív tag

Helló, egy ismerősömnek problémája van a mikrofonjával.
Konstans búg, csak attól múlik el, ha hozzáér a gépházhoz (akár csak a kisujjával).
Ezt mi okozza, van rá valami megoldás?

(#210) lao válasza had423 (#209) üzenetére


lao
tag

Hi!
Így ezt nehéz meg mondani.Ez általában testelési hiba,vezeték,csatlakozó ,de az is lehet , hogy a számitogép nem földelt konektorba van be dugva.(nincs földelés).Nagyon ritka eset amikor a mikrofon a hibás.

[ Szerkesztve ]

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#211) emiki6 válasza had423 (#209) üzenetére


emiki6
veterán

Nálam is ugyan ez van... :DDD
Bármit megfogok ami a számítógép testére van kötve megszünteti a búgást.
Mondok mást, ha közelítem a kezem a mikrofonhoz akkor a búgás intenzitása nő.

Most hogy így említi lao, nekem sincs leföldelve a konnektorom. Ilyenkor mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#212) lao válasza emiki6 (#211) üzenetére


lao
tag

Nincs? Pedig a szgépet csak földelt konnektorba érdemes csatlakoztatni , az ilyen és hasonlo hibák elkerülése végett. Próbáld ki földelt konnektorba mit csinál. Biztos van egy hosszabitód .

[ Szerkesztve ]

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#213) emiki6 válasza lao (#212) üzenetére


emiki6
veterán

Hosszabbító van, földelt konnektor nincs. Asszem. :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#214) wagi


wagi
senior tag

Létezik olyan vezeték nélküli mikrofon amit a fejhallgatóra külön fel lehet tenni?

(#215) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!
Kellene nekem a laptopomhoz egy külső mikrofon, ugyanis a laptopba épített mikibe nagyon be hallatszik a gépem zúgása. Ez különösen akkor igaz amikor játszok s próbálnánk kommunikálni közbe. Ennek érsekében ki is néztem magamnak egy 1500ft-os csiptethető pofon egyszerű kis mikrofont. Ezzel csak az a gondom hogy a laposba csak egy usb bemenet van ami mind a kettőt kezeli. Az lenne a kérsésem, hogy esetleg ezt valahogy nem lehetne két részre osztani ? Az az egy mikrofon s egy hang bemenetre !
Illetve ha Ti inkább a kondis mikit ajánljátok a fenti hasznàlatra akkor milyet javasoltok ? (Csiptethrtőség kellene) Nem nagyon szeretnék rá sokat költeni

Szerk:
S ami fontos, hogy csak újonnan s csak itthon venném bármely termékről is volna szó

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#216) emiki6 válasza Roxkex (#215) üzenetére


emiki6
veterán

Neked valami ilyesmi kábel fog kelleni: [link]
Konkrét, megbízható típust nem tudok ajánlani. Van párszáz forintos, meg van 2000 forintos is, keresgélj, a lényeg hogy a papa jack 3 gyűrűs legyen, mert akkor valószínű nem csak elosztó.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#217) Roxkex válasza emiki6 (#216) üzenetére


Roxkex
senior tag

Konkrétan ezt a típust meg is rendeltem amit kaptam tőled mint link.
Aztán, ha valami csoda végett még se működő képes akkor a vásárlástól elállok ;) :D

Szerk.:
Egyébként ezt használnám mint mikrofon. könig csiptethető mikrofon
Ha esetleg valakinek van más ötlete hasonló ár kategóriában (2k) mit javasolna ? Csiptethetőség fontos lenne :3

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#218) emiki6 válasza Roxkex (#217) üzenetére


emiki6
veterán

A Zalman ZM-MIC1-et szokták javasolni, de az máshogy csíptetős, de az kétlem, hogy előrelépés lenne :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#219) Roxkex válasza emiki6 (#218) üzenetére


Roxkex
senior tag

Előre lépésnek nem is mondanám :)
De sokkal jobb mint a laptopba beépített mikrofon. Mármint csak azért, mert biztos, hogy fele annyira se hallatszik be amikor a laptop beindul :D Mert olyankor a másik oldalon azt lehet hallani, hogy itt felszáll egy repülőgép :D
Ahogy nézegettem róla teszt videókat egész tűrhető. Nem para. Habár a csiptetési megoldásától egy kicsit félek.
Esetleg van valaki akinek már volt lehetősége ilyet használni ? Ez, hogy néz ki csiptetéskor ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#220) emiki6 válasza Roxkex (#219) üzenetére


emiki6
veterán

A zalman a nem túl vastag fejhallgatók kábelére csíptethető rá jól.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#221) z123456z


z123456z
senior tag

Szisztok. Piszkosul nem értek a témához, ezért vagyok itt, egy segítség kéne. Gyerek kinézett magának egy bm800 típusú mikrofont. Youtubon találtam egy magyar tesztet róla. Azt mondja a srác, hogy ez egy kondenzátor mikrofon, amihez kell egy táp. Ezt egy "fantom" táppal oldják meg, itt már elvesztem. Aztán azt mondja, hogy vett hozzá egy külső hangkártyát tök olcsón, és azzal milyen jó. A kérdésem az, hogy minek ez a hangkártya, és apróról egy ezer forintos megfelelő lehet e? Kell e figyelni valamit?
Köszönöm.

(#222) Roxkex válasza emiki6 (#216) üzenetére


Roxkex
senior tag

Sikerült is a mediamarktban beszerezni egy ilyen kábelt.
Így a miki plusz a fejhallgató tökéletesen megy :)
Habár a miki hangján sokat kellett trükközni, hogy ne hallatszódjon annyira a statikus zaj.
Plusz amikor közelebb viszem a kezem akkor még jobban zajosodik. Ezt minimálisan sikerült javítanom.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#223) magyarmark


magyarmark
csendes tag

Sziasztok, reméltem mikrofonnál is találok összefoglalót meg ajánlott termékeket mint sok másnál, de itt nincs, szóval valakit tud ajánlani játékokhoz, néha beszélgetéshez mikrofont? Tehát a csapattársaknak bemondok pár szót, mondatot, ahhoz nem kell jó minőség, de azt sem szeretném ha végig zúgna, vagy hogy 1 hónapon belül tönkremenne. Ilyen 1500 körüli termékek egyáltalán nem megbízhatóak ilyen szempontból?
Sokat látom pl a zalman-osat, de a csíptetője valami szörnyű. Neewer-t ajánlotta egy videós, aminek a csíptetője jó, de csak külföldön van, nem akarok onnan rendelni mert sok a posta. Tehát nekem mindegy hogy csíptetős vagy állványos, csak kb 2000 alatt szeretnék maradni.

(#224) pc360 válasza magyarmark (#223) üzenetére


pc360
addikt

Akkor Zalman. :D 1400 forint, és a füledre akasztod. Hamar megszokható, teljesen jó. Egy dolog csak, hogy a zsinór a bőrön keletkező alien anyagoktól jól bekeményedik egy év alatt, amitől a műanyag borítás úgy elpattan, mint a sicc. Már az elején tekerd körbe valami textillel, és problem solved. :]

Ettől függetlenül én is keresnék értelmes alternatívát 3 ezerig, esetleg valami fejpántosat. Füles nem érdekel, hangszórózok, a Discord-dal úgysem hallatszik másnak semmi belőle.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#225) Hunner válasza Yany (#199) üzenetére


Hunner
senior tag

[ezer éves kommentre válasz, benéztem :)]

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#226) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Tudom kicsit off, de tudnátok komoly fejeshez valami game-shez is alkalmas mikrofont ajánlani?
Nem igazán szeretnék külön mikrofonos fejhallgatót venni, ha már van egy 70K-s fejesem.
Ti mit használtok multihoz?

Üdv és kösz :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#227) Inc.corp. válasza NandorHUN (#226) üzenetére


Inc.corp.
tag

Üdv
Én egy egyszerű Pioneer DM-DV15-ös mikrofont használok asztali álvánnyal,amihez még éppen nem kell fantomtáp.Egy Creative Xfi-HD-ra van kötve,de a Creative Z-m is meghajtja.Általában hangfalról játszom kb.50cm-rel van előttük és nem hallatszik be a játékból semmi.Mondjuk én nyomógombra teszem a kommunikációt.Arra figyelj,hogy ne kórus meg körmikrofont vásárolj,mert akkor összeszed mindent.

(#228) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Dinamikus mikrofonokhoz állítólag preamp ajánlott, hogy normális hangereje legyen. Ezt ajánlották: Cloud Microphones Cloudlifter CL-1. Tud valaki, valami mást is ezen kívül, ami szintén jó? Vagy nem nagyon van más?

(#229) NandorHUN válasza Inc.corp. (#227) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ilyen mikrofonból van itthon kettő is... de kicsit túlzásnak találtam :D
Másik, hogy gépen mindenhol csak jack 3.5 van ennek meg nagyobb a csatlakozója.

Valami kompaktabra gondoltam, de akkor lehet valami állványt veszek majd monitor fölé (?) és akkor jó lesz ez is... :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#230) Inc.corp. válasza NandorHUN (#229) üzenetére


Inc.corp.
tag

Átalakítóval használompl.Elegem volt a madzagokból a nyakamban, meg a kondenzátoros, folyton felboruló előbb-utóbb recsegő-ropogó-cincogó "izékből".Kicsit bemondószerű a látvány,de úgysem látja senki,a játék meg hadd szóljon :)

(#231) NandorHUN válasza Inc.corp. (#230) üzenetére


NandorHUN
addikt

Álvánnyal használod? :)
Majd veszek egy átalakítót és letesztelem hogy megy, de én szerintem inkább valahogy rávarázsolom a lámpámra, monitorra vagy valami olyan helyre ahol nem lóg be a képbe.
Most így 15 ezerért nem szívesen vennék egy új mikrofont külön, amikor van itthon 3.
Első körben azt hittem olcsóbb tétel és nem számít veszek egy valami kompakt újtat 5K alatt is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#232) Inc.corp. válasza NandorHUN (#231) üzenetére


Inc.corp.
tag

Igen egy ilyennel.Mondjuk tizen éve nem volt tizenezer ft.

(#233) emiki6 válasza NandorHUN (#226) üzenetére


emiki6
veterán

Amúgy még annó válaszoltam a kérdésre a fejhallgatós topikan. Nem tudom láttad e.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#234) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!
Milyen olcsó mikrofont ajánlotok játékhoz chatbe? Asrock H97 Fatal1ty killer laphoz. Nem kell full extra ,csak,hogy tudjak beszélni onnan és ne kelljen üvölteni. Esetleg a gép oldalára ragasztanám. Lehetőleg tiszta hanggal és ne legyen batári nagy. Gép és monitor közé férne 30 cm helyre.

[ Szerkesztve ]

(#235) *Lazlov*


*Lazlov*
csendes tag

Vettem egy IK Multimedia iRig Mic mikrofont, ami android rendszerrel használható! Azt szeretném tudni, hogy ha fejhallgatót csatlakoztatok hozzá, megoldható-e úgy, hogy hangosan visszahallom a fejhallgatóban amit abban a pillanatban mondok a mikrofonba, tehát egyidejűleg. A karaoke-nál, ha valaki énekel ott hallani a személy hangját a hangfal/hangszóró által. Amikor a mikrofonba mondok valamit, akkor szeretném hallani a hangom a fülesbe nemcsak a felvétel lejátszásakor. Milyen programmal lehet ezt megoldani androidhoz vagy más megoldás?
https://www.youtube.com/watch?v=Hq7wyzlBzAI
https://www.youtube.com/watch?v=6LGAyE79nQA
https://www.youtube.com/watch?v=F_fkmTsN73M

[ Szerkesztve ]

(#236) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Sziasztok, max 5-6 ezer Ft-ig keresek mikrofont, leginkább TeamSpeak/Discord-on használnám, alkalmanként gitár felvételre erősítő elé téve.

Mik az ajánlott darabok?

Köszönöm! :R

Tekmen

(#237) Gabson730


Gabson730
tag

Sziasztok!

Olyan mikrofont keresek, ami képes 2-3 m távolságról is nagy érzékenységgel és zajmentesen felvenni
És persze nem drága érdekelne, max 20 E-ig.
Please :R

Előre is köszi!

(#238) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Sziasztok!

A segítségemet kérték ajándékvásárlásban, a hangtechnikához viszont nem igazán értek. Rokonomék szeretnének venni egy Vonyx Studio Set mikrofont, videóhoz készítenének hozzá audiosávot. Elvileg ez a mikrofon sima PC-s hangkártyára rádugva nem fog menni. Tudnátok segíteni hogy mit vegyünk még hozzá, hogy működjön (speciális hangkártya, ilyesmi)?

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#239) emiki6 válasza mbalint987 (#238) üzenetére


emiki6
veterán

Nem értek hozzá, de az biztos, hogy kell legyen az eszközben fantomtáp.
Áramellátás: fantom 12~48 V DC

Talán ez a Behringer?

Nem mondom hogy ez legyen, de valami hasonló fog neked kelleni.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#240) z123456z


z123456z
senior tag

Ezekről a kínai ebayes 5 ezer forint körüli fantom tápokról van valami info, vélemény? Feltételezem, hogy passzol a noname kínai kondenzátor mikrofonokhoz.

(#241) vlaszti


vlaszti
csendes tag

Jóestét!
Van e valakinek ilyen Philips mikrofonja [link]?Ha igen milyen a hang minösége és Skype ra lenne használva meg azért kell valami hasonló,hogy az egész család bírjon rajta beszélni.Fülesen lévő mikrofon ezért nem jó! :F

(#242) Ezustroka


Ezustroka
tag

Sziasztok!

Van egy Hyperx Cloud fejesem. A problémám az, hogy akármilyen magasra veszem a mikrofon hangerejét a rögzítőeszközöknél, egyszerűen nem bírok kipréselni belőle normális hangerőt, nagyon halk a mikrofon. Egyedül akkor értékelhető, ha felveszem az erősítést is, de akkor meg borzasztó zajos. Próbáltam újrarakni a hangdrivert is, de semmi sem segített eddig. Sajnos nem tudok kipróbálni másik mikrofont, hogy azzal jó lenne-e, de mindenesetre szeretném, ha ez jól működne. Van esetleg valamilyen ötleteteket, hogy mi lehet a probléma?

Köszi :R

(#243) emiki6 válasza Ezustroka (#242) üzenetére


emiki6
veterán

Zajos az alaplapod és kicsit a mikrofon is. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#244) Ezustroka válasza emiki6 (#243) üzenetére


Ezustroka
tag

Hangkártya segítene valamit a dolgon? Nagyon sokat mondjuk nem költenék erre, annyira azért nem kardinális kérdés. De ha esetleg már egy egyszerűbb, olcsóbb hangkártya is segítene, lehet beruháznék egyre.

(#245) emiki6 válasza Ezustroka (#244) üzenetére


emiki6
veterán

Egyszerűbb, olcsóbb nem biztos, de nem tudok segíteni ebben. (igazából nem is tudom miért tartom szemmel ezt a témát, érdemben nem nagyon tudok sajnos hozzátenni... :DDD)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#246) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Szia(sztok)!

Érdekelne engem egy mikrofon: Mindennel együtt max 15k lenne rá, és a lehető legjobb hangminőséget szeretném élő beszéd rögzítésére livestream-ekhez és hangkommunikációhoz. Egy Asus Xonar Essence-re lenne kötve.

Ha lehtséges olyan kéne, ami szerepel a muziker kínálatában, mert a fejhallgató is onnan jön (AKG 701 v 702).

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#247) emiki6 válasza TESCO-Zsömle (#246) üzenetére


emiki6
veterán

Rákérdeztem külföldi fórumon, mert ez eléggé pang.
"If you're mainly using it for videos/calling/talking during gaming then get a Samson Go."
15900 muzikernél.

Miért azokra a fejesekre esett a választás (csak kíváncsiságból)?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#248) emiki6 válasza emiki6 (#247) üzenetére


emiki6
veterán

Bár azt is írják, hogy kell hozzá egy gém vagy állvány, amivel a szádhoz közelebb tudod vinni.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#249) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne a mikrofonommal (pontosabban a Windows 10-el), hogy a SUTTYÓ saját magától állítgatja a mikrofon hangerejét. De annyira felb*****ssza (elnézést, de a felveszi nem elég kifejező, annyira ideges vagyok) a hangerőt a mikrofonon, hogy ha a másik szobában csinál valaki valamit, az is belehallatszódik, teljesen ellehetetlenítve a kommunikációt másokkal. Rögzítőeszközökben 100-on van a mikrofon, +10DB-s erősítéssel. Hiába veszem le, beszéld közben visszaveszi. Kikapcsoltam hogy ne halkuljon semmi mikrofonozás közben, illetve a hangszóróknál, és mikrofonnál is beállítottam, hogy más program ne buherálja (rögzítőeszközök, felvétle, mikrofon, tulajdonságok, speciális).

Laptopot használok. A beépítettel, és külön bekötöttel is ugyanezt produkálja. A Realtekes driver van fent, ez van a laptop gyártójának honlapján is.

Mit lehet ez ellen tenni?

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#250) Lunky88


Lunky88
tag

Sziasztok!

Vettem amazonról egy Blue Yeti USB mikrofont. A hangrögzítéssel nincs is problémám, de mivel ez a mikrofon hangkártyaként is működik, rádugtam a headsetemet (van rajta jack aljzat). Na ilyenkor marhára hangos, zúgó hangot produkál rajta pl. játék vagy zenehallgatás közben. Egy Hyper-X Cloud-ról van szó egyébként, de próbáltam másik fülessel, azzal is ugyanez a hibajelenség jön elő. 64 bites Win 10-et használok. Próbáltam már másik usb porthoz csatlakoztatni, drivert újratelepíteni, de nem vezetett eredményre. Végül kipróbáltam tesóm gépén és ott is ugyanezt műveli, szóval akkor gondolom a mikrofonban keresendő a hiba.

Ami érdekes, hogy az első néhány nap még hibátlanul működött, aztán egyszer csak úgy döntött hogy zajos lesz a drága... Ja és mivel amazonról vettem, így nem igen fogom tudni kicseréltetni. :W

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.