Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) badbrother


badbrother
aktív tag

A kérdés adott.
Szomjazom az Apollóban csapolt borsodira :)
Várom a jelentkezők özönét.

(#2) CsendPenge válasza badbrother (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Megelőztél :)) Én is terveztem már beindítani a következő tali szervezését, de pár nappal elém vágtál. Sztem vmelyik szombat este legyen az összeröf.
Vélemény(ek)?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) badbrother válasza CsendPenge (#2) üzenetére


badbrother
aktív tag

Kicsit elsüllyedt a topic, úgy látszik nincsenek szomjas emberek, vagy esetleg mindenki rühell engem, és ezért nem volt reagálás:)
Köszi Drake a bátorítást. :))
Nekem ez a hétvége valszeg nem jó, de a következővel mindek OK.
Ja, Drake komám igyunk egyet ma is bemelegítőnek.

(#4) zsoltee10


zsoltee10
addikt

George és én benne vagyunk szerintem. :) No de mikor, az itt a fő kérdés, mert hát ugye, nincs már nyár, meg ilyesmi...

(#5) _George válasza zsoltee10 (#4) üzenetére


_George
senior tag

benne ám.. :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#6) zsoltee10 válasza _George (#5) üzenetére


zsoltee10
addikt

ugye, hogy ugye. :))

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Holnap nem lehetne?:)Ma megyek le:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Nowhereman válasza CsendPenge (#2) üzenetére


Nowhereman
őstag

Drake: mondd ki a varázsszót: pörkölt! Talán felpörög a topik!

Utánam a kondenzcsik!

(#9) zsoltee10 válasza Nowhereman (#8) üzenetére


zsoltee10
addikt

de most nagy adagot kellene főzni, inkább fizetünk többet picivel... :D

(#10) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Na cső mindenkinek!
Én már hónapok óta szeretnék egy talit. Andorpapát is zaklatom, hogy aktiválja magát, mint főszervező. De így is jó, Badbrother, most neked jutott a feladat, hogy megszervezd a talit. November 7 nem jó, utána igen. Asszem. Szombat néz ki jó napnak.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#11) zsoltee10 válasza Dalai Láma (#10) üzenetére


zsoltee10
addikt

csak mostmár egyre hidegebb lesz... :(

(#12) Dalai Láma válasza zsoltee10 (#11) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem baj, a legjobb PH! talik mindig hidegben vannak. Még havazni is szokott...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#13) zsoltee10 válasza Dalai Láma (#12) üzenetére


zsoltee10
addikt

lehet hógolyózni, mi ;]

(#14) Dalai Láma válasza zsoltee10 (#13) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Például. De télen jobban is esik bemenni egy meleg helyre, ahol esetleg valami kaját is adnak. Meg persze SÖR-t.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#15) zsoltee10 válasza Dalai Láma (#14) üzenetére


zsoltee10
addikt

úgy igen. :) meg forralt bort, mi? :D nem hiszem, hogy sokan leszünk, ergo nem lesz nehéz megfelelő helyet találni szerintem, és akkor főzöcskézni sem nagyon kell, bár annak is megvan a feelingje... :)

(#16) Dalai Láma válasza zsoltee10 (#15) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Max egy szalonnasütés. De nem tudom ,kinek van kedve ilyen hidegben esőben-hóban szalonnát sütni -rajtam kívül;]

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#17) Nowhereman válasza Dalai Láma (#16) üzenetére


Nowhereman
őstag

NEKEM, kedves gurum! És mit szólnátok egy fedettpályás palacsintasütéshez?

Tessék-lássék, még nekem is elég volt kimondani a varázsszót! Mi lett itt volna, ha penge tette volna meg?
:F

Utánam a kondenzcsik!

(#18) Iginotus


Iginotus
őstag

Na jo mennyünk talizni :) én is bene vagyok... De csak ha iszunk és ha már iszunk együnk is.

Plug and Pray... :)

(#19) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Látom, nem akar megindulni a maga utján az, ami kell. Tudjátok mi jutott eszembe? (persze miután szétnevettem magamat NoWhereMan és Zsoltee hozzászólásán! :DDD) A következő tali ne (csak) a sörről szóljon, hanem a forralt borról! Na? Ki velem? Asszem holnap a szomjas embereket körbetelefonálom.
P.S.: legyünk sokan és erőszakosak, és Atust itassuk le sörrel! :))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#20) CsendPenge


CsendPenge
őstag

NoWhereMan, Zsoltee: Gebeggyetek mög! :)) :DDD
P.S.: az uccsó pörim iszonyat jó lett, igaz, az alapanyagot (tavalyi őz suta) részvételemmel szereztük...(egyik este még szaladgált, aztán főtt:D)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#21) UHHH


UHHH
senior tag

A HétköznaPI CSAlódások epp a fulembe kiabalja, hogy : Nekem Baranya a haza'm... ;]

Szomjas is vagyok...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#22) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Andorpapa, Badbrother: b*sszátok meg a mobilotokat! Ezért b*szogattatok annyit? :F (:P)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#23) Nowhereman válasza CsendPenge (#22) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ne szíííd mellre! Az özpöridből még annyi sem jutott az arcomba, mint a nyáreleji diétásból!:D

Utánam a kondenzcsik!

(#24) CsendPenge válasza Nowhereman (#23) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Tudod mit? Legközelebb olyat főzök, hogy az egész csapatot rokkantasítani kell arra a napra! :DDD
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#25) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Most sikerült beszélnem Andorpapával, szombatban egyeztünk meg. (nov. 22) A pontos óra még nincs eldöntve, de majd az is sikerült. Mondjuk legyen 5 óra, Apolló. Na?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#26) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Atus is a listán van! :)) Lássuk, Mattyer elérhető-e?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#27) CsendPenge válasza CsendPenge (#26) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hát nem. Sajna Badbrother, és Padre sem. (nagy sóhaj smiley miért nincs?:D)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#28) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Sikerült beszélnem Sz_george-al is, ha tud jön ő is, és szól Zsoltee-nak is. Remélem mindketten ott lesznek!
P.S.: Andor, lécci ne felejds el, hogy ígérted, szólsz Dalai kollegának is!

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#29) andorpapa


andorpapa
őstag

Kézcsók kedves és szomjas barátaim!

Igen, a jelek szerint november 22. a legkirályosabb dátum, bár az is igaz, hogy nagyon közel van már. Ettől függetlenül Drake kapitány már gazdagítja a mobiltársaságokat oly módon, hogy felcsörgeti az összes PH!-s arcot, így valószínűleg mindenki tud majd az eseményről, aki meg ennek ellenére sem jön el, annak legközelebb betonkockát öntünk a lábára és bevágjuk Orfűn a tóba. Esetleg valami mást csinálunk, még nem tudom, de mindenképpen érdemes eljönni.

Szóval tessék nyilatkozni!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#30) Padre


Padre
tag

Vazze nem is láttam a topicot. Még jó hogy Penge felcsörgött (THX!). Rám is számíthattok!!! Szombat Apollo, a pontos időpontot meg majd kitaláljátok. Nekem mindegy.

(#31) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Itten vagyok én, Dalai Láma is. Asszem nem lesz probléma az időponttal. És akkor én is ott leszek. Szeretnétek, hogy ott legyek? - hatalmas IGEN kiáltások...-
Szerintem okesznak tűnik a dolog. És szóval hát tulajdonképpen már nagyon izé hogyismondjam vártam az öö PH talit! :))

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#32) Iginotus válasza Dalai Láma (#31) üzenetére


Iginotus
őstag

Méé pont szombaton hóót koma rotty leszek pénteki buli után :( másik meg az hogy apollo hol is van az? :B
Fingom nincs hol van nem járok én iylen helyekre.

Plug and Pray... :)

(#33) CsendPenge válasza Dalai Láma (#31) üzenetére


CsendPenge
őstag

IGEEEN! :))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#34) CsendPenge válasza Iginotus (#32) üzenetére


CsendPenge
őstag

Apolló...ööö...24 emeletes körül. 24 emeletestől elindulsz az egyetem irányába. Van ott egy kis boltíves átjáró, azon átmész, és ott balra. Amúgy egy ph tali megér egy kis önmegtartóztatást, nem? ;) ;]

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#35) andorpapa


andorpapa
őstag

Akkor én mondjuk mondom az okosságot: 18:00.

Megfelel ez a többieknek is?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#36) Padre


Padre
tag

Nekem megfelel.

(#37) zsoltee10 válasza CsendPenge (#28) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ehm, nagyon király lenne menni, de nyelvvizsgázok Pesten, szal esélytelen a dolog. :O

(#38) _George válasza CsendPenge (#34) üzenetére


_George
senior tag

lehet én nem tudok jönni, mert közbejött valami, :( de azért köszi a meghívást CsendPenge! :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#39) atus válasza _George (#38) üzenetére


atus
senior tag

Kamu! ;]

Jelentem én jelen vagyok a topikban már, Penge hívott (thx), és jövök is.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#40) andorpapa


andorpapa
őstag

Akkor ezennel véglegesítem az időpontot:

Dátum: November 22.
Időpont: 18:00
Helyszín: Apolló vendéglő
Gyülekezési pont: a Petőfi utca és a Hungária út kereszteződésében található 2-es buszmegálló

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#41) Iginotus


Iginotus
őstag

Ha élek még akkor vagy már akkor; ottleszek.
Csak nem ismerek senkit és lehet hogy kések :(

Plug and Pray... :)

(#42) Dalai Láma válasza Iginotus (#41) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Dehogynem! Innen a PH-ról mindegyikünkkel találkozhattál már valahol. És mi van akkor, ha kiderül, hogy már régóta ismerősök vagy valakivel... ?

Na remélem mindenkinek minden világos, és nem lesz semmiféle lógás, vagy hasonló!

McJames barátunkról nem tud senki semmit? Drake, talán te? Jó lenne, ha nem lennénk olyan kevesen. Végülis mindegy, én megyek! Ki vagyok éhezve a folyékony PH!-tali kenyérre :))

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#43) CsendPenge válasza Dalai Láma (#42) üzenetére


CsendPenge
őstag

Sajna McJames-ről nincs semmi infóm, próbáltam hívni, de vmi gépi hang jelentkezett be, hogy mittomén milyen egyetem. Holnap megpróbálom mégeccer.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#44) CsendPenge válasza Iginotus (#41) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ha nem felejtem el, akkor kiteszek egy névkártya csíptetőt az asztalra. Ha elfelejtem, akkor legyen az ismertető az, hogy szürke, kézzelkötött sálamat teszem az asztalra. (de nem sokáig, mert annak ugye nem ott a helye)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#45) Padre


Padre
tag

Akkor ma 18:00-kor találkozunk. Remélem nem lesz olyan iszonyat köd mint tegnap, mert akkor elég nehéz lesz megtalálnunk egymást :). Mindenki hozzon magával egy nagy ködlámpát. :)

(#46) Dalai Láma válasza CsendPenge (#43) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Azért remélem, hogy eljut hozzá is az infó. Már nagyon készülök. Végre újra van netem, normális netem, amivel korlátlanul -de lassan- tudok netelni. Tök jó :)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#47) CsendPenge válasza Dalai Láma (#46) üzenetére


CsendPenge
őstag

A korlátlan net az tényleg jó :) McJames-et hívtam megint, de változatlanul csak az egyetem ''hangja'' jelentkezik. Szvsz nem valószínű, hogy ő is lesz. No, akkor este találkozunk.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#48) Dalai Láma válasza CsendPenge (#47) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Oké, már nincs sok idő a kezdésig! Valószínűleg köd sem lesz. Legalábbis itt a hegyen jó az idő. Asszem ez volt a tali előtti utolsó hosszászólásom eben a témában.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#49) Iginotus


Iginotus
őstag

Na erröl lemaradtam.. koncert van a zrinyibe.. aki nem tudja mi az az nem járt mgé Komlón :))

Plug and Pray... :)

(#50) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Nah, megvolt a tali, mindenki sajnálhatja, hogy nem volt ott, aki nem volt ott. Jó hangulat volt a talin végig. Fogyott a sör, a pizza és a lepény is. Atus jóvoltából, és fényképezőgépének köszönhetően meg is lettek örökítve a résztvevők, amint jóízűen falatoznak, iszogatnak, vagy éppen érdekes grimaszokat vágnak. A téma nem volt más, mint a Prohardver, a PC, a hűtéstecnika, és a modding. Egy-két pikánsabb téma is előkerült, no meg a hatóságok, az autóvezetés, és a falra hányt borsó. Többet nem mondok, hadd egészítsék ki a történteket az utánam szóló résztvevők. Most még kicsit a hatás alatt vagyok :DD

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.