Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mik a roulette szabályai?

Hozzászólások

(#1) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Előszedtünk egy ilyen játékot, de sajna nincs meg hozzá a használati és még egyikünk sem játszot ijet, szal aki tud az segítsen légyszi!!!
Előre is köszi!

(#2) Viktor77 válasza qpakcovboy (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Itt van egy oldal, nekem az SP2 nem engedi teljesen letöltődni (pontosabban én nem engedem), de nézd meg. Bővebben: link

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) qpakcovboy válasza Viktor77 (#2) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Köszi, ezel asszem tudunk mit kezdeni!!!

(#4) qpakcovboy válasza Viktor77 (#2) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Sajna nekem is csak az oldal eleje jön le.....

(#5) BaLinux válasza qpakcovboy (#1) üzenetére


BaLinux
tag

Hmm egyszerű:
1) Téteket tesztek (fogadtok) az egyes mezőkre (páros-páratlan, piros-fekete, számok, ill. tartományok meg ami még van).
2) Tétek vége, pörgetsz. Ha nagy, rendes cuccod van, akkor még amíg gyorsan pörög, lehet fogadni :) Így csaltak a magyar kaszinósok, Londonban asszem.
3) Konklúzió:
- Ha nem következett be egy mezőn az esemény, a tét a banké.
- Ha bekövetkezett, a tét 1/P(esemény)-szeresét kapja a játékos aki a tétet odatette.
- Ha 0 jön ki, minden a banké (asszem)

ennyi :)

(#6) Flashy válasza BaLinux (#5) üzenetére


Flashy
veterán

asszem valahogy úgy van hogy a kerék első 3 fordulatáig lehet fogadni, az ''igaziban'' a kerék viszonylag lassan forog, a golyót a forgással szembe dobják be.
(azt a csalást azóta se hiszem el, szerintem nem lehetséges.)

(#7) BaLinux válasza Flashy (#6) üzenetére


BaLinux
tag

Köszi. A csalás szerintem megcsinálható. Az is bőven elég, ha kicsit ''kompenzálják'' a valószínűségeket, és annyit tudnak hogy pl P(páros)=0.6 lesz míg P(páratlan)=0.4. Igaz viszonylag nagyobb indulótőke kell hozzá, de még a 0-s esetet is beleszámolva létezik olyan stratégia, mely adott kezdőtőke esetén nagy valószínűséggel hozza azt a néhány 100 milliót...

(#8) Notes


Notes
senior tag

Azt a ''csalást'' én sem értem a mai napig sem. Egy mobiltelefonba rejtett cuccal?? És mi volt benne? Lézeres sebességmérő? És a golyó sebességével mire megy? A páros/páratlan számok egymás után következnek, így a különbség mm-eken múlik. Ezt valós időben lemodellezni, kiszámolni... hát nem tudom. Ha tényleg így ment a dolog akkor fizikai Nobel-díjat nekik!

Romanes eunt domus!

(#9) etilin válasza Notes (#8) üzenetére


etilin
aktív tag

Meg lehet csinálni.
Sőt nagyon sok ruletbe e van ilyen cucc építve.
Én a helyetekbe nem mennék el kaszinózni...

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#10) neduddgi válasza etilin (#9) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Pont ilyesmit akartam mondani. Szerintem nem ők csaltak, hanem a kaszinó, ők meg csak tudták, hogy a kaszinó milyen szisztémával csal, és felhasználták.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#11) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

ha valaki utánanézett volna ...

a ruletteket minden hónapban(!) viszik ellenőrzésre/karbantartásra egy hivatalos szervhez ahol gondolom le is pecsételik, így nincs lehetoseguk a kaszinoknak manipulálni a dolgokat.

(#12) And válasza adriankoooo (#11) üzenetére


And
veterán

Tényleg nem szeretem az összeesküvés-elméleteket, de a villany- és gázórákat, a benzinkutakat, stb., stb. is rendszeresen ellenőriznek, plombálnak, mégis vissza lehet élni velük :(.

(#13) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Na akkor én most megmondom a frankót, a legfőbb szabályt. Ez pedig a következő. Mindíg a kaszinó nyer. Ennek pedig oka nem feltétlenül a csalás. Ugyanis az átlag játékos ''rossz stratégiával játszik''. Induljunk kiabból, hogy zöld színű nulla nincs is. Ekkor a nyeremény hullámzik, hol nyerésben, hol vesztésben van a játékos. Stratégiája azért rossz, mert mindíg akkor hagyja abba a játékot, amikor vesztésben van. ( Amikor teljesen leégett ) Ebből bizonyítható,(valószínűség számítás ) hogy az esélyek egymás ellen ln(T1) : ln(T2) , tehát a tőkeerők logaritmusa, pedig a játék ''fair''-nek látszik. Ezt az arányt még fokozza, hogy általában nem 1 az 1 ellen játszik a kaszinó, hanem ''n'' játékos ellen, és átlagosan bőven kifizetheti az esetleges nyereményeket a többi vesztő játékos pénzéből. Majdnem olyan, mintha neki n*T tőkéje lenne. A kaszinó ellen, tehát csak nála jóval nagyobb tőkeerejű játékosnak van esélye. De hogy ezt is megnehezítsék; lefékezzék; 1; Van felső tét határ, csak rajta hagyni lehet a tétet, pl vesztő színtét után duplázni nem lehet a végtelenségig. 2; Bizonyos összeg után után egész estére bezár az asztal. Persze a sokkal nagyobb tőkeerejű játékos így is kikényszeríthetné, hogy nyerjen, de ez olyan lassan történne, illetve akkora tőke kellene hozzá, hogy az részvényekben kamatozva 100*annyit eredményezne, mint amennyi kaszinónyereményt csordogáltatna. Magyarul az ilyen tőkeerős versenyző jobban jár, ha vesz 40 kaszinót, azokban aztán saját pénzével azt csinál amit akar.
:C :C :C :DD :DD :DD


[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#14) FireLord


FireLord
aktív tag

Mesélnék egy kis sztorit :)

Adott egy haverom aki rengeteg időt tölt a helyi plaza kaszinójában, és rengeteg lóvét szokott veszteni...Egyszer bementem vele, na hogy majd most nyerni fog és nézzem meg kért kölcsön 2000 ft-ot. (ezt a pénzt azóta se láttam, és még én vagyok a szemét ha esetleg szóbahozom hogy jó lenne visszakapni) Na mindegy, nem ez a lényeg, a pénzt természetesen elbukta :)
Utána lelépett én maradtam néztem a játékosokat, leültem egy idős bácsi mellé. Elkezdtünk beszélgetni, és elmondta hogy régóta játszik sokat jár ide, és hogy kevés a nyugdíja ezért minden hó 12.-én este bejön és megduplázza a pénzt amit aznap kapott. Nem értettem hogyan, de figyeltem a taktikáját és rájöttem hogy igaza van: Nem nagyban kell játszani mert a gép úgyis elveszi a pénzed!
Másik fontos dolog: Tudni kell időben kiszállni. Pl ki kell tűzni magunkban a játék előtt egy reális összeget amennyit nyerni szeretnénk és ahogy elértük kiszállni vagypedig ha nagyon veszteséges a játék akkor is tudni kell abbahagyni...
Taktikája lényege annyi volt hogy nem számokra rakott, hanem csoportokra vagy sorokra és a 0-ra. Kiszámolta hogy igy kb nyerő és nem nyerő guritások aránya kb 80ft haszon percenként, és az neki elég is...

Szerintem ezen érdemes elgondolkodni annak aki kaszinózni vágyik és szeretné ha az élményen kívűl esetleg pénze is maradna!

Ja és a happy end: Másnap újra bementem a kaszinóba körülnézni, ujra ott van a bácsi odamegyek nézem a játékot (haver természetesen valamelyik gépnél ül, jön és kérdezi nincs-e lóvém mondom nincs erre visszament). Bácsi látta hogy tegnap elbuktam hülye haver miatt lóvét kérdezi tényleg nincs pénzem. Mondom neki van 1600 Ft-om. Azt mondja adjam oda. Mivel láttam előző nap hogy jól keni :) gondoltam legyen egye fene. Neki volt bent 3000 ft-ja, berakta az enyémet is. Pár gurítás után nyertünk 10000-et, és ekkor mondta: Látod most kell abbahagyni!
Ideadott 4000Ft-ot és leléptünk! :))

(#15) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jajj!
Ne keverjük az üvegburás önkielégitö géprulettet a kaszinokban levö nagy asztalokkal, krupiéval! Ilyen erövel leülhettek a kocsmai gyümölcsös elé is!
A kaszinoban sokkal több az esélyed a nyerésre, és sokkal több fogadási lehetöséged van!
A 0 spiel az egyik legjobb... Az is kimaradt a gépböl...
A krupié meg pozicioba tudja rakni a golyot, ha ügyes.


[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#16) newman2000 válasza FireLord (#14) üzenetére


newman2000
csendes tag

Ne haragudj, ha kicsit ebben kételkedem. Figyusz! 60 x 80 Ft = 4800 Ft óránként, napi 6 órás munkanapot számítva az napi 28 ezer 800 Ft, ez 22 munkanappal számítva 501,000 azaz 501 ezer Ft havonta. Netto. Ami kb havi 1 milla brutto fizunak felel meg. És azt mondod, ennek a nyugdíjas bácsinak ez elég...?! Nem túl igénytelen ez a bácsi? :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#17) PapaMaci válasza newman2000 (#16) üzenetére


PapaMaci
őstag

Itt nincs napi 6 orás munkaidö! Lehet, hogy tiz perc alatt megvan a kivánt összeg, de lehet, hogy az egész napod bukta. Ezért kell határokat huzni a rulettnél, hogy ne bukj el mindened, egy nap alatt! Vagy rengeteg pénzzel kell odamenni!

...mint az közismert...

(#18) Flashy válasza newman2000 (#16) üzenetére


Flashy
veterán

ja kihagyta a sztoriból hogy a szomszédos pókerasztalnál ezt el is játssza a bácsi azonnal :D

(#19) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Topiknyitonk lelépett?

...mint az közismert...

(#20) newman2000 válasza PapaMaci (#17) üzenetére


newman2000
csendes tag

Hát én sem hiszem, hogy beérném napi hatórás melóval, ha ezt igy fizetnék. Biztos hajlandó lennék túlórázni, még a heti két nap szabadnapról is lemondanék. Lássuk csak! nyitástól zárásig mondjuk 12 óra naponta, + ötnapos munkahét helyett a emberpróbáló hétnapos, (tudom, hajszás lenne ez az ingyen szendvicsek, ingyen pezsgőkk és miniszoknyás cicababák között...) az annyi mint 501,000 * 2 * 7/5 =1,4 millió Ft havonta netto. Tudom, sokan csodálkoznának rajtam, hogy bírom ezt a hajszát ezért a kis nyugdíjkiegészítő mellékesért, én azonban szerényen elhárítanám a sajnálkozó, együttérző, részvéttel teli embertársaim aggódását, és igyekeznék minnél több pénzt félretenni, addig, amíg fel nem ébredek arra, hogy belelóg a kezem a bilibe. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD


[Szerkesztve]

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#21) Jim Tonic válasza Flashy (#6) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

öööö, nem vagy nagy játékos. Szériákat kell rakni, az kiszámolható.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Jim Tonic válasza FireLord (#14) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jaja. Én kaszinós cég technikusaként dolgozom, jókat szoktam mosolyogni ezeken. Meg a figyelős, kiszámítós, felírós, stb dolgokon. Ez olyan, mint a lotto-t kiszámolni. Ilyen erővel azt is felelsleges játszani. Nekem már 10 éve csak elveszi a pénzem...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) Notes


Notes
senior tag

A világ (talán) legnagyobb pókerjátékosa állítólag fiatal korától kezdve időre játszott, nem pedig pénzre. Egyszerűen beállt arra, hogy napi ha órát kártyázik, és nem foglalkozik azzal, hogy menet közben mennyit nyer, vagy veszít. A nap végén feláll és van egy erős átlaga. Az évek alatt ez a módszer bizonyított. Hogy ez roulette-ben is működne e nem tudom...

Romanes eunt domus!

(#24) newman2000


newman2000
csendes tag

Én csak azt tudnám ehhez még hozzátenni, Paul Newmant egyszer meghívták egy olyan kaszinóba, ami egy jachton volt berendezve. Mindenki meglepetésére, egy kapitányi rangjelzéssel ellátott tengerészsapkában jelent meg. Megkérdezték, hogyan jutott ez eszébe. Erre azt válaszolta. Tudják ezt a sapkát, egy lóverseny nyereményemből vettem. De abból a pénzből, amit addig eljátszottam, egy hajót is vehettem volna... :DD :DD :DD

[Szerkesztve]

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#25) PapaMaci válasza Notes (#8) üzenetére


PapaMaci
őstag

Einstein azt mondta, hogy a rulettben csak úgy lehet csalni, ha ellopjuk a zsetonokat, amíg a krupié nem néz oda.
Egyébként van egy érdeles topik Bővebben: link
ezt is ott olvastam.
Csak a fiuk annyira belemelegedtek a technikába, hogy elfelejtették, hogy az elsö mobilos fényképezésnél kivágták volna a delikvenseket.

...mint az közismert...

(#26) PapaMaci válasza Jim Tonic (#22) üzenetére


PapaMaci
őstag

De ezek szerint Te plusszban jössz ki a kaszino/szerencsejáték biznicben!

...mint az közismert...

(#27) Jim Tonic válasza PapaMaci (#26) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Talán én vagyok az egyetlen. Persze nekem is fáj, mikor bejön egy szerencsés csóka, feltesz 20 rongyot, és elmegy 1.3mio-val. :( Ezért én sokáig dolgozok, ő meg 4-5 órát.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) PapaMaci válasza Jim Tonic (#27) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én rulettfan va... lennék, de nincs (még) annyi pénzem, hogy játszhassak.

...mint az közismert...

(#29) newman2000 válasza Jim Tonic (#27) üzenetére


newman2000
csendes tag

Igen, ha utánaszámolunk ehez neked 28 napra van szükséged...

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#30) FireLord


FireLord
aktív tag

Nem muszály elhinni a sztorit, de én láttam hogy idővel és türelemmel lehet ilyesmit csinálni.

A másik dolog hogy ő nem 10ezrekkel megy be hanem kb 2-3000el és ezt megduplázza mondjuk 1-2 óra alatt és megy haza. Ja azt is számoljátok bele hogy olyan nap is van hogy pl elbukja az egész tétet mert egyszerüen nincs szerencséje...

(#31) newman2000 válasza FireLord (#30) üzenetére


newman2000
csendes tag

Igen ezt már mind beszámítottam, azért is mondtam, hogy szüksége van 28 napra. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#32) Danny750


Danny750
őstag

Hát így lassan 7évvel ismételten itt egy kérdés?
Sajnos hozzá tartozó fórum nincsen!
A kérdésem a következő:
William Hill kaszinóba regiztem és befizettem (az eukaszinóban is voltam már ,de ott ha nagyobb összeghez jutottam hirtelen mindíg más színek jöttek így elvesztettem) és autómatán jött vele a bónusz is.........(semmi kérdés)
Most pedig nemtudom kivenni a nyereményem csak akkor ha 1800auró-ig feltornászom??
Ez miért van amikor a fenének sem kellett volna a bónuszuk! Írtam nekik de semmi válasz!
Köszi előre is a segítséget! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mik a roulette szabályai?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.