Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) beeboy válasza tsello (#5) üzenetére


beeboy
addikt

AZ REPÜL A LEGJOBBAN? ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#52) traby


traby
csendes tag

azt például tudtátok, hogy a döglött macska is vszéles hulladék, és nem szabad a kukába dobni?

Traby

(#53) gabe_


gabe_
őstag

Igen, a döglött macsek fertőző, ha radioaktív hulladékot evett. :DD
Gondolom fertőző. :O

Sovány szakácsban sose bízz!

(#54) róland válasza Zen Master (#1) üzenetére


róland
veterán

Ajánld fel valamelyik könyvtárnak. Kisebb települések könyvtárai szívesen fogadják az ilyen felajánlásokat. Hátha más még érdekesnek találja, vagy egy keresett anyag épp azon található.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#55) sirály12 válasza gabe_ (#45) üzenetére


sirály12
őstag

Hát én úgy toom a lézer attól lézer hogy nem változik a sugár átmérője távolodva sem. De a legfuszikabb lézerpointerek is elmennek 3-400 méterre, és ezalatt kb egy 1 cm-es fénykör leszz belőlük.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#56) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all
én csináltam már belőle minden félté..
pl az aluljároban osztogatott 200ft os csipogos orával kombinálva egész jo kis mutatos ajándék orák készíthetők számítógép függö ismeröseinknek,
de a szobát is dekoráltam már vele mint tapéta ,ez is elég mutatos volt csak meguntam,aztán szét vágtam öket és mindenféle tárgyakat ragaszgattam belölük össze,(auto repölő egérke szivecske) szintén ajándék céljából
ha kicsit felmelegítem és homorura formálom egész jo party fényeket is tud generálni ha megvilágítom,de a sör alátét ötlet sem olyan rosz :)
szvsz fantázisa kérdése,
ha nagyon sok időm lezs és moder kedvem csinálok egy pc házat is belölük :D

vagy lehet kiprobálom hogyha az egész kocsit beburkolom vele tényleg láthatatlan leszek e :D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#57) gabe_


gabe_
őstag

Sirály12: A lézer ugye nagy energiájú fénysugár. Namost minden a fókuszáláson múlik. ( homorú-domború lencse bla bla bla: optika ) Minden azon múlik, milyen célra készítik a lézert kibocsájtó készöléket. Kulcstartó, fénykapu, sebességmérésre, forgácsolásra esetleg Jediknek kardozni. :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#58) JulWCZar válasza gabe_ (#57) üzenetére


JulWCZar
senior tag

:D

(#59) gabe_


gabe_
őstag

Ezt a felmelegítést kiróbálom. :C

Sovány szakácsban sose bízz!

(#60) caleb


caleb
aktív tag

Ja,ja. Sör alátétnek kiválló,és még jol is mutat.

Az élet jó a világ nem!!!

(#61) elttiL


elttiL
senior tag

Van egy k7s5a dobozom, abban vannak a kicsikék; gamestar, katalógus, chip, pcwolrd..., ami meg nem itt van az szanaszét...

(#62) mura81 válasza elttiL (#61) üzenetére


mura81
senior tag

Valamelyik magyar cd mellékletes pcs újság tavalyi számában volt állítólag full verziós Master of Orion2 game a mellékelt cd-n.
Megvan valakinek az említett cd???

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#63) MasOyama


MasOyama
őstag

Várjatok még egy évet, és a budapest parádén jól jöhet. :) Volt olyan kamion ami cdékkel volt boritva. Min 1000 darab cd. :) Vagy egy hanglemez boltba adjátok el darabját 20 forintba, és ott jól mutat a plafonon. Már láttam ilyet és tök jó volt. Még egy ventivel fújták is őket. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#64) #34929152 válasza Zen Master (#1) üzenetére


#34929152
törölt tag

Szia! Bogarásztam a régi témák között, bocs, hogy felhoztam ezt most. Nem tudom, aktív vagy-e még a fórumon. Ugye nem dobtad ki ezeket a CD-ket? Szeretném őket elkérni. Légy szíves, mondj egy árat, amennyiért Neked is megérné megválnod tőlük. A régi újságjaid nem eladóak?

(#65) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Add oda a szegényeknek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66) wassermann


wassermann
addikt

Az utóbbi 5évet megtartottam, mert a tágabb családban rohangálnak még öregecske gépek PII-vel és Win98-al így, ha valami Driver vagy Utility kell,
néha jól jönnek ezek a CD-k.

(#67) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

így 8 év után feléleszteném a topicot.
tudja valaki, hogy hol lehet leadni régi cd-ket?
media markt a legutolsó infóm, de senki nem tudta még megerősíteni. gugli nem igazán segít.

- no es importante -

(#68) Minstrel válasza Sixkiller6 (#67) üzenetére


Minstrel
senior tag

a Tesco-ban is láttam gyűjtődobozt, bele lehet dobni mindent külön lyukakba, cd, akksi, elem, mobil.

(#69) Sixkiller6 válasza Minstrel (#68) üzenetére


Sixkiller6
őstag

óó, köszönöm, megnézem
meg kéne szabadulnom olyan 1000 cd-től, gondoltam megkeresem a környezetbarát megoldást

- no es importante -

(#70) laceszgamer


laceszgamer
addikt

http://hardverapro.hu/apro/ritkasagok_gamestar_pc_guru_pc-x_regi_szamok

Na senki?:)
Szinte ajándék áron, rengeteg olvasnivaló, nosztalgia. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#71) laceszgamer


laceszgamer
addikt

http://hardverapro.hu/apro/regi_gamer_ujsagok

Még maradt pár darab. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.