Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A Might and Magic világában zajlódó Free Online CCG.

Hivatalos oldal.

Game overview, guide for beginners and strategy tips
Guide, nagyon jó és alapos 0 tudásról.

http://www.mmdoc.net/
Cardlis/deck editor.

Hozzáértő játékos véleménye egyes lapokról
Rendkívül hasznos, jelenleg nincs még teljesen kész.

"Najó, megkockáztatom, hogy letöltöm, hogy fogjak hozzá?"
- Create account
- Megkérdezi melyik frakcióval szeretnél játszani (Inferno az ajánlott, de nincs "rossz választás")
- Login/Shop fül
- Redeem Code, bemásolod az alábbi promo kódokat:

TH4NK5FBF4N5

5ORRY54TURD4Y

WE-ARE-NO-TROLLS

THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV

MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS

HAPPY-BIRTHDAY-DOC

Majd ellátogatsz ide
És generáltatsz magadnak egy kódot(accountonként 1 aktiválható)
Ezzel összesen szereztél ~30€-t, azért ezzel kezdjük, mert a promo kódok lejárnak, de ha már az accountodon van akkor nem tudod elbukni.

Itt az ideje végigjátszani a kampányt. Összesen 3 van, darabonként 5-6 küldetéssel.
Ez egyben tutorialként is szolgál.
Az utolsó kampány előtt kell egyet duelezni, hogy meglépd a 3. szintet.
Ne aggódj pont ugyanolyan tapasztalt játékossal fog összerakni mint amilyen te vagy.

Hurrá, befejeztük a kampányokat, van egy halom goldunk és sealünk.
(kék izé, pénzért ezt lehet venni, ez az értékesebb valuta)

2013 09 végéig megjelenik a 3 kiegészítő ezzel egy új opció is lesz a kártyák "craftolására"
Az alapanyagot booster vásárlásánál adja, ezért amíg nem jelenik meg érdemes óvatosan költekezni.

A goldból érdemes venni Reinforcement Pack-ot (12500gold, a legjobb ár/érték arány goldért)
A sealből pedig "box"-ot.
Ez 10db booster együtt kedvezményes áron ebből érdemes a legújabbat(vagy mindenképp újabbat), mert az nem kapható goldért, csak sealért.
Itt ismét megemlítem, hogy a kiegészítő megjelenéséig nem érdemes elkölteni a sealeket.

Jó játékot!

(#2) P00By


P00By
nagyúr

Este kipróbálom :)

(#3) P00By


P00By
nagyúr

Hüh, igencsak egyszerű a kinézete ennek a játéknak.

(#4) P00By


P00By
nagyúr

Köszi D1Rect a tippet! De ez baromira nem az én játékom.

+ Borzalmasak a grafikák!

(#5) D1Rect válasza P00By (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

"Borzalmasak a grafikák!"

Wut? Szerintem kifejezetten jók az illusztrációk.

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

(#7) WayneGace


WayneGace
őstag

Kártyákat mi adhatunk el vagy cserélhetünk?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8) D1Rect válasza WayneGace (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, a fölös kártyákat az infernal pitben tudod betekerni goldért és az épp aktuális kártyáért.

(#9) WayneGace válasza D1Rect (#8) üzenetére


WayneGace
őstag

Értem, kösz. Az altar of wishes-ről gondoltam, hogy oda esetleg mi is rakhatunk és mások megveszik.

Most nem látszik a reedem code ikon shopnál. Ez előfordul máskor is? Tehát lesz még lehetőségem beírni kódot.
Ja és túl jó a játék, szörnyen addiktív.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10) WayneGace


WayneGace
őstag

A steames és uplayes között van valami különbség? Más szerver? Most uplayesnél valamiért nem megy a pvp.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11) D1Rect válasza WayneGace (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Semmi, ugyanaz a kettő.

(#12) WayneGace


WayneGace
őstag

Prémium kártyáknak van valami jelentősége?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#13) D1Rect válasza WayneGace (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincs, csak dekoráció.

(#14) WayneGace


WayneGace
őstag

Már csak ezek a kódok működnek:

MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS : Herald of the Void Pack - At the time of this post

5ORRY54TURD4Y : 100 Seals + 1 Premium Pack - At the time of this post

TH4NK5FBF4N5 : 1 Gold boost Item - At the time of this post

WE-ARE-NO-TROLLS : 1 Reinforcement Pack - At the time of this post

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15) WayneGace


WayneGace
őstag

Ahogy látom a baráti achi nagyon szép jutalmat ad. Nyerj 50 meccset barát ellen! Ha valakinek van kedve, akkor írjon és ha nem nézi a rendszer, hogy csak egy kör vagy annyi se ment le, akkor hamar le lehet pörgetni. 150 seal a jutalom.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16) D1Rect válasza WayneGace (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Amikor én csináltam nem nézte, csak beléptek és ki.
Ubi fórumon mindig van valaki akivel felváltva meg lehet csinálni, meg ott találsz 50 embert a friendslistedre is.

(#17) Lmh


Lmh
őstag

Hali, most kezdtem a játékot. Olyan kérdésem lenne, hogy amikor jobbklikkel megnézném közelebbről a kártyát ami a kezemben van, akkor mindig csak a kezemben lévő utolsó kártyára ugrik és nem arra amelyikre kattintottam. Utána is próbálom a billentyűzetemmel, nyillal oldalra menni, hátha úgy odalapoz a kívánt laphoz, de csak villan egyet és csak az utlsó lapot hajlandó mutatni. Gondolom ez bug.... nektek is csinált ilyet?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#18) WayneGace válasza Lmh (#17) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem tapasztaltam ilyet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#19) Lmh


Lmh
őstag

Köszi. Talán elmúlik :P

A tutorial után amikor decket kell választani, annak van komolyabb jelentősége? Vagy később választhatok kötöttségek nélkül, ha mást szeretnék kipróbálni?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#20) WayneGace válasza Lmh (#19) üzenetére


WayneGace
őstag

Igen van komolyabb jelentősége. Ugyanis, amit választasz, olyan decket kapsz. Persze magad is összerakhatsz bármilyet, de ahhoz már neked kell beszerezni a kártyákat.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21) Lmh válasza WayneGace (#20) üzenetére


Lmh
őstag

Na mind1, kiválasztottam egyet, de szívesen kipróbáltam volna a többit is.
Más érdekes bug is van nálam, ami baromi idegesítő. Minden gördítősáv ha megpróbálom görgetni, magától lepörget a legaljára és nem tudom megállítani :W
Elég szutyok...
Ez a lap-nézet sem javult meg. Baromi rossz, hogy kezdőként nem tudom elolvasni, áttanulmányozni a kezemben lévő kártyákat normálisan. Vagy nem tudom megnézni a graveyardban lévőket sem, mert ott is csak az utolsót látom :F

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#22) #70869248 válasza Lmh (#21) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nincs bedugva kormány vagy valami kontroller? Esetleg beragadva gomb?

Nálam absz. nincsenek ilyen hibák.

(#23) Lmh válasza #70869248 (#22) üzenetére


Lmh
őstag

Minden gomb tökéletes, laptopról játszom, nincs rákötve semmi. A scrollos probléma fellelhető a netes forumokon is, de nem találtam rá értelmes megoldást. Az, hogy az utolsó lapra görgeti mindig a megnézni kívánt lapokat, az is gondolom ugyanezzel a buggal van összefüggésben, de arra nem találtam a fórumokban példát egyelőre. Nyilván azt nehezebb definiálni google-ben, mint a "might and magic duel scroll bug"-ot.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24) WayneGace


WayneGace
őstag

Én se találkoztam ilyen hibával. Szerintem is nálad lehet a gond. Ha ez gyakori hiba lenne, akkor tele lenne vele a hivatalos fórum, de ott se láttam ilyenről topicot.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#25) WayneGace


WayneGace
őstag

Kis büszkeség post. :) 1501 elo határ fölé sikrült érnem..

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#26) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Elkezdtem én is ezt a játékot. Paywall-ba fogok ütközni? Érdemes elköltenem az aranyakat és egyéb dolgokat?
1080p-be át lehet váltani valahogy?

(#27) D1Rect válasza WayneGace (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Az már emberes, próbálj jackpoton előrekerülni. ;)

(#26) Kephamos: Goldból az alapkieget érdemes venni, nem fogsz paywallba ütközni.
Talán elsőre érdemes sealből is venni egy boxot, de én csak azt venném sealből amit goldért nem lehet.
A "menü" felbontása az sajna ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#28) Kephamos válasza D1Rect (#27) üzenetére


Kephamos
addikt

Necro dekkel nyomulok. Bontottam pár boostert, nem volt túl sok hasznos lap. 120-200 pont környékén mozgolódok és már találok bőven olyanokat, akiknek sokkal-sokkal jobb lapjaik vannak és emiatt vernek meg. Boxból mit vegyek?
15k aranyam van és 575 seal-em.

(#29) D1Rect válasza Kephamos (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaziból 1000 ELO-ig nem vészes.
Boxból a "The Box"-ot, 1000 seal és 10 booster rögtön, de spórolhatsz is és vehetsz rögtön a legújabb kiegből.
Az 1400 seal.

Goldból az elején jó sokáig reinforcement packokat vegyél, az a legolcsóbb és feltétlen kell belőle egy csomó minden.

(#30) Kephamos válasza D1Rect (#29) üzenetére


Kephamos
addikt

Vegyesen vettem eddig néhány boostert. Túl sok nekem valót nem találtam benne. gondolkozom még egy alappakli vásárlásán is. A kettőből már egész jót össze lehetne rakni, igaz, mióta kiszedtem a felesleges baromságokat aratok az eddig nem túl sok extra lappal megerősített alappal is. Már 400 ELO környékén vagyok. 10-ből 8 meccset nyerek.
Azt vettem észre, hogy sokan követik el a kezdő CCG játékosok hibáját. Beleraknak mindent a pakliba, pedig az egész pont a hatékonyságról szól. Ami haszontalan azt mind lehet dobni a kukába. Pl. a might és társait növelő 4 erőforrásba kerülő lapok abszolút értelmetlennek tűnnek nekem egyelőre. Mire megengedheti magának az ember a 4 erőforrást már régen 4-5 körül vannak az értékek.

Más. A Wildcardokat érdemes félrerakni vagy elhasználhatom őket? A ~ 20 wildcardba kerülő hősre gyűjtök, amelyik 4-ért destroyol egy counterel ellátott lényt.

(#31) D1Rect válasza Kephamos (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

500 ELO alatt elég nagy káosz van. :)
Az első két kieget megcsinálta valaki, teljesen jó a leírás a lapokhoz:[link]

Arra kell figyelni, hogy ne legyen a deck "összevissza", azaz ha mightból van 6 akkor már varázslatból ne kelljen megint egy hatos, mert soha nem fogod tudni kijátszani.
Nem tudom jobban elmagyarázni, de a lényeg, hogy ne használj "drága" lapokat felváltva.

(#32) Kephamos válasza D1Rect (#31) üzenetére


Kephamos
addikt

Van némi elképzelésem már a kártyajátékokról. Fiatalkorom jelentős részét MTG-vel és VtES-el töltöttem. :) :))
Lényeg az optimumra való törekedés.

(#33) WayneGace


WayneGace
őstag

Itt nagyon sok deck van. Featured deck-kel nagyon nem lehet mellélőni. Jó játékosok rakták össze. Emellett persze a többi közt is vannak igen jók.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#34) SzDaavee


SzDaavee
csendes tag

Sziasztok!!
Van itt még aki játszik? Esetleg segítetek összeszedni 50 barátot? :P

Előre is köszi!! :)

(#35) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Játszik ezzel valaki mostanában? Elég régiek a guide-ok a játékhoz, és nem találtam igazán up-to-date-et, de azért elkezdtem hülyéskedni Strongholddal. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.