Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) artiny


artiny
őstag

A hardisk Samsung 750GB,mivel vannak rajta hibás szektorok ezert egy másik hardisken van az xp.
Link a hibas szektorokrol
http://kepfeltoltes.hu/090818/1128484325untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Olyankor csinalja mint pl. -uTorrentel toltok le erre a hardiskre << 5-15 perc utan tunik el

-ha olyan játekkal játszok ami erre van felteve akkor egy ido utan restartal a gep <<<15-30-60 perc utan tunik el

-ha zenet hallgatok akkor a zene megakad egy 5-10masodpercig mikor eltunik a hdd.

Hasznaltan vettem a gepet es mar nincs jotalas. Mikor megvettem meg egy napig hagytam menni,de ez ido alatt nem csinalta eztet. Mikor ujratettem az xp -et /elotte leformataltam es felosztottam Acronics disk direct suite al / akkor kezdte el. Miutan eltunt es restartalom a gepet akkor megint ott van a sajatgepben. Sata 1 es probaltam az alaplapba mas satara kotni es ugyan az.

(#2) Thrawn válasza artiny (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Kár volt ennek külön topikot nyitni, ezt is használhattad volna:
Hdd probléma, segítsetek! (nem adatmentés)

A rossz hír az, hogy a HDD a végét járja, ezért inkább addig ne is használd, amíg nem kerítesz egy újat, és le nem mented róla az adatokat. Utána kuka, pláne ha már garancia sincs rajta.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.