Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Miert nem tudom kiirni cd-re? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pip


pip
aktív tag

Egy filmet szeretnek felirni CD-re, de valamilyen okbol kifolyolag nem tudom. Win2000, Adaptec EasyCDCreator 4, mindig ezt hasznalom, jol muxik. Ez az elso olyan eset, hogy amikor at szeretnem tenni a fajlt a CD szerkeszto ablakba, nem megy at. Barmilyen mas fajlt at tudok tenni, ez az egy ''ugrik vissza'' amint leveszem az ujjam a bal egergombrol. Mi a fene lehet az oka? Valami rejetett biztonsagi beallitas?

(#2) Gh0sT válasza pip (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bár nem használtam még ezt az író szoftvert, de nem lehet baja a file méretével? Sima Data CD-t próbálsz vele írni ugye? Esetleg változtasd meg a file kiterjesztését és úgy próbáld meg áthúzni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3) pip válasza Gh0sT (#2) üzenetére


pip
aktív tag

A merettel nincs baj, egyreszt mert kisebb mint 700 Mb, masreszt mert ennel nagyobb fajlt is at tudok tenni a szerkeszto ablakba, majd csak kozvetlenul iras elott irja ki, hogy ez nem fog felferni es valamit toroljek. Ez a fajl viszont nem akarodzik a szerkeszto ablakba menni :(

kiterjesztest megprobaltam valtoztatni, de nem segit. Kulonben is nem az elso avi amit Cd-re irok(irnek).

(#4) Gh0sT válasza pip (#3) üzenetére


Gh0sT
addikt

Esetleg Nero-val egy próba?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) pip válasza Gh0sT (#4) üzenetére


pip
aktív tag

nincs Nero... de nagyon ugy tunik nem a szoft hibaja, hiszen MINDEN mas fajlt at tudok tenni, kiveve ezt az egyet amelyet ki szeretnek irni :(

(#6) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Nincs valami ''furcsa'' karakter a fájlnévben vagy az elérési útvonalban? Hátha azt nem szereti a szoftver... Helyezd át a gyökérkönyvtárba 1.avi néven, ha úgy sem megy, akkor más lesz a gond :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#7) pip válasza KovacsUr (#6) üzenetére


pip
aktív tag

Nincs semmi furcsa karakter a neveben. Athelyeztem a gyokerbe, 1.avi neven, de igy sem tudom a CD szerkeszto ablakba huzni. Mi a franc lehet? Miert pont ezzel a fajllal van baja? Szerintem nem a szoft hibaja, inkabb a fajl tulajdonsagaibol adodik. Lehetseges hogy valamilyen rejtett ''CDirasvedelme'' van?

(#8) KovacsUr válasza pip (#7) üzenetére


KovacsUr
addikt

''Másolásvédelem'' kizárható, itt valami más gond lesz. Szerintem mindenképpen próbáld meg legalább egy másik CD-író programmal (-> Nero), mert a legvalószínűbb az, hogy ez az Easy CD Creator hibája.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#9) pip válasza KovacsUr (#8) üzenetére


pip
aktív tag

OK, beszerzem a Nerot es majd jelentkezem ha ugy sem megy. Remelem nem veszik majd ossze a jelenlegi cd-iro progimmal es mindketten szepen megfernek a gepen.

(#10) KovacsUr válasza pip (#9) üzenetére


KovacsUr
addikt

Hát ami azt illeti, az Easy CD Creator nagyjából mindenkivel összevész :) Előtte esetleg leirthatnád a gépedről, hogy írmagja sem maradjon.
Első lépésben uninstall, aztán a Feurioval (http://feurio.com/) Extras/System Diagnosis. Ez majd szól, ha talál olyasmit, ami nem egészséges, és itt rögtön ki is kapcsolhatod.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#11) Loretto válasza pip (#9) üzenetére


Loretto
veterán

esetleg a korong?vagy már használtál olyanfajtát?

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Miert nem tudom kiirni cd-re? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.