Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheTruth


TheTruth
tag

Sziasztok!

Nagyon nagy probléma megoldására lenne szükségem. Nekem egy HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (LG) íróm van, és az a bajom, hogy teljes CD-s avikat egyszerűen nem tudok kiírni! Van egy 736 006 144 bájtos (701 mb) avim, amit már kétféle képpen próbáltam a legújabb Nero Burning Rommal kiírni (6.6.0.12): CD-ROM (ISO);Többmenetes CD/DVD kezdés v. Egymenetes CD/DVD írás. Mind a két esetben 'Sáv-egyetemben/TAO'; 8x-os beállítások voltak. S nem tudja lezárni. Az írás végén hibával elküld, a pi**ába, hogy nem tudja lezárni és kiadja a CD-t. Ha visszarakom a CD-t akkor Windows 'Üres CD'ként ismeri fel, de a Nero látja, hogy van rajta egy lezáratlan rész, s nem tud rá írni, így dobhatom kifele a CDt! Már két CD-t elrontottam erre, pedig előtte direkt kiírtam CD-RW-re és nagyon szépen kiment rá, lefutott a 'Vírus ellenőrzés' és a 'Írás utáni adatellenőrzés' is. Azért nem értem, mert ugyanilyen CD-re (Ridata 52x Silver-Silver), kiment már előtte egy csomó adat, kép, hang. De ezt az egybe avi fájlt nem veszi be a gyomra, pedig még ilyet is kiírtam vele ezen a héten. Gondoltam tisztogatok megint kicsit, most a vérnyomásom 1000-ren van, hogy hogy tudtam elrontani két CD-t is ezzel, holott hétfőn ugyanilyen nagyságú avi kiment, ugyanilyen CDre (a hétfői avi nagysága: 730 783 744 bájt - 696 mb). Most megint beraktam a hétfőn írt avit s ez is megy, Nero kiírja a sávot, s lezárt, teljesen oké. De akkor most mi a baj? Ez egy nagyon nagy probléma, mert csurig van a vinyóm, tisztítani kéne, de nem tudok. Ha valaki megszánna egy kis segítséggel, azt nagyon szívesen venném. Nagyon, nagyon fontos!

Előre is köszi a segítséget: TheTruth :O

(#2) LineLord


LineLord
tag

700mb-s a cd, túl írás engedve van? :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#3) erdoke válasza TheTruth (#1) üzenetére


erdoke
titán

Egymenetben írd, DAO módban (Disc at Once). Mindenképpen 80 perces lemezre...

A legjobb aláírás a héten

(#4) TheTruth


TheTruth
tag

Hát a lemez, az mindenképpen 80min/700mb, legalábbis elhiszem a CDre tett feliratnak. Ahha, DAO módban? Ja, itt találtam Neroban egy olyat, hogy DAOban a túlírás engedélyezve van. A maximális CD méret, 82 percre van téve. Az hány megabájt? S hányra szabad maximálisan tenni? Egyáltalán tud a CD-íróm túlírni? Meg azt olvasgattam, h. eléggé instabil dolog a túlírás, hogy meg kell találni a tényleg jól működő CDíró/írható CD párost, aminél működik, mert elég kevésnél működik. De azért köszönöm az infot, kipróbálom, mit veszíthetek? Max. megint egy CDt. :DD

(#5) TheTruth


TheTruth
tag

És igen! Dao módban is sikerült elrontani egy CD-t! JEE!

(#6) L3zl13 válasza TheTruth (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Próbáld meg másik progival is, de szvsz az író a hibás.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) frewa válasza TheTruth (#4) üzenetére


frewa
aktív tag

nekem az ujabb verzios nerok nem nagyon engedtek még tulirást! De a nero 5.7.1 az igen az engedi a tulirást! Igaz akik dvd is irnak azoknak nem jo!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#8) TheTruth


TheTruth
tag

Sziasztok!

Azóta már feldaraboltam az avit, s úgy engedte kiírni. De ez tiszta szívás, h. ez az író, v. a program 1mbot sem tud +ban felírni. Na mind1. Kösz minden segítséget. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.