Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Miért nem installálódik a driver?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MaUser


MaUser
addikt

Na jó magyaros lett a cím.
A gépembe bezuttyantottam egy pci-os vidkártyát utána gef 4 vissza. (Minden szabályosan fel le stb.) Most vissza akarnám rakni az nvidia drivert, az meg felinstallálja magát én újraindítom és nincs semmilyen vga-m csak (Default Monitor) on... üzenetet látom a Display Settingsben. Most ilyenkor mit tegyek, mert nem akarok wint rakni megint...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#2) MaUser


MaUser
addikt

Persze az ember azt gondolná még jó hogy Redmond-ban gondoltak ránk hisz itt a System Restore! Na ja beállítok egy jóval előbbi dátumot a gép 10 percig szenved majd újraindítás után kiírja hogy a rendszeremben az elmúlt időszakban változás nem történt. Megjegyzendő azóta van nyomtatóm és átéltem két vidkártya cserét is. Akkor most ez milyen feature?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) beeboy


beeboy
addikt

vezérlőpult->programok eltávolítása...

nem látsz ott véletlenül vga-drájvert?
ha igen töröld, indíts újra és úgy próbáld feltenni a drivert

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#4) Il Padrone válasza MaUser (#2) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Hat igen.
De amit elottem javasoltam, azt probald ki. Szerintem nem is kell driver updatelned, mert ott vannak a fileok windows konyvtaradban.

Il Padrone

(#5) MaUser válasza beeboy (#3) üzenetére


MaUser
addikt

No azért ezt még próbáltam. Gyak az összes drivert is. Uninstallnál nincs már ott. Driver cleaner szerint is tiszta a gép. Felrakom a drivert két mp alatt kész. A legjobb az hogy a matrox drivere felmegy, de ott sincs control panel.

Szal ment neki win frissítés (cd-ről of korz) így most már megy. De hogy akkor mire való az a restore point?? Végül is csak két óram ment így rá:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#6) anulu válasza MaUser (#1) üzenetére


anulu
félisten

már bocsánat, és nem vérszívás, de szerintem azzal rontottad el, hogy eltávolítottad a drivert... mikor otthon kicseréltem a Gef4 Ti-met R9600PRO-ra, semmit nem csináltam, csak ATi kártya be, Cat 3.8 fel. Ment. Próbából vissza Gef4. Megy. Vissza Radeon. Megy. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) MaUser válasza anulu (#6) üzenetére


MaUser
addikt

A fent említett módszerrel csak aza bajom, hogy igen izmos teljesítményvesztést okoz. Pl. amikor a radeon 8500LE-m visszacseréltettem extrém lassú ramjai miatt a gef3 sokkal lassabban ment nála, de win reinstall (ful, nem update mint most) már segített. Érdekes módon ha a matox mystyque driverét fennhagytam a ti 4 megint belassult. Ezt eltávolítva minden ok. De hogy most mi volt az passz. De páldául a halo eddig stabil 34 fps-t ment, most hogy a ti4 előtt volt másik kártya is bennt, már csak 28 lett. Szal ezt azért megoldhatnák, hogy ne kellene mindent újrarakni állandóan.:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8) anaqer válasza MaUser (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Hali.
Az nem segít ilyenkor, ha csinálsz külön driver profile-okat?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#9) MaUser válasza anaqer (#8) üzenetére


MaUser
addikt

Jó ötlet!
Eszembe sem jutott.:) )De akkor a jövőbeni ilyen problémák elkerülése végett kipróbálom újra.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#10) hungeek válasza MaUser (#7) üzenetére


hungeek
senior tag

látom volt már dolgod jópár vga-val :)

(#11) MaUser válasza hungeek (#10) üzenetére


MaUser
addikt

Jha de mint látható ez nincs jótékony hatással a helyesen gépelésre.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#12) anulu válasza MaUser (#7) üzenetére


anulu
félisten

Hmmm. Nekem egy deka teljesítmény vesztésem sem volt...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) PaladiN válasza anulu (#12) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Jó is az ha az embernek mákja van, de még jobb ha nem találkozik a szerencsétlenséggel :DDD

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Miért nem installálódik a driver?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.