Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Miért jobb az amd? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39) Bogyó bá' válasza CharlieDrop (#38) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Elfogadom a véleményedet, természetesen, de nekem nagyon rosszak a tapasztalataim.

386-os gépem óta csak Intel procim, Abit és Asus alaplapom, Quantum vinyóim voltak, és még soha semmilyen gondom nem adódott , hardverrel kapcsolatban.
(nem ment tönkre vinyóm, alaplapom, mindig minden stabilan futott, stb. stb.)

A nyáron váltottam AMD-re, alaplapból maradtam a nálam bevált Asus-nál, és csak szivok és szivok vele. Hellyel-közzel müködik, de elég sürün megjutalmaz fagyással, nem-indulással.

Nekem ehhez nincs türelmem, igy amint anyagilag megtehetem, vissza fogok térni a bevált útra. Amúgy kb. 10 éve használok pc-t, de összesen nem volt annyi bosszúságom még géppel, mint az elmúlt 2 hónapban. Alaplapot (tudom mostmár, hogy egy elfuserált széria) garanciában cserélték, persze nem változott semmi. Megvettem hozzá kinomban egy jó drága Chieftec tápot, ugyan ritkábban hibázik, de igy is tud meglepetést okozni. Mivel a gépet munkára (is) használom, igy ez az instabilitás nálam nem elfogadható. Annyival azért nem volt olcsóbb, hogy érdemes legyen vele hosszú távon is kinlódni. Röviden ennyi....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Miért jobb az amd? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.