Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Miért fagy??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Hi mindenki!
Vettem egy MSI K7N2Delta alaplapot. Minden szép és jó, csak a winXP-vel akadnak gondjaim... Nevezetesen az, hogy fagyni szokott, amikor bootol. Nem mindig (akkor most nem írnék:C )... Már a telepítésnél is fagyott az ''installing devices'' résznél, akkor újra kellett indítani, és másodszorra ment minden, ahogy kellett. Nem értem a dolgot... Amúgy minden ok, ha már egyszer bebootolt, nincs fagyás meg semmi. Valaki tudna segíteni? Thnx!

hey-ho-let's-go

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Ramot dualban raktad bele ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Lortech válasza -=V3rthil=- (#1) üzenetére


Lortech
addikt

Barátomnál hasonló tünetek voltak. (uez a lap) Emeltem 0.025V-ot a procin, azóta megy neki gond nélkül. Vagy lehet, hogy a mem hibázik, de az a tény, hogy ha bebootol, akkor megy rendesen, inkább az előbbit valószínűsíti.

Thank you to god for making me an atheist

(#4) Esmein válasza Lortech (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én akkor tapasztaltam ilyesmit mikor dualban tettem be a ramokat. 400-as ram 333-on sem ment normálisan. Feszt meg ugye mindig rakunk a procira:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Gabesz84 válasza -=V3rthil=- (#1) üzenetére


Gabesz84
őstag

szerintem igy elsore nyomj egy memtestx86 -ot. Hatha valamelyik ram elszallt kicsit.
Vagy probald meg mas oprendszerrel. (itt a szobaban is van egy olyan jo kis gep amire minden felmegy, csak XP nem. nemtommér...)
Lehet a te konfigod se szereti az XP-t...

(#6) Lortech válasza Esmein (#4) üzenetére


Lortech
addikt

Azzal nekem is volt gáz, de vsz. azért mert nem egyformák voltak a ramok...

Thank you to god for making me an atheist

(#7) Esmein válasza Lortech (#6) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem feltétlen. Ez két db 512-es valódi samsung volt, tök egyformák és mégsem bírták a duált.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Lortech válasza Esmein (#7) üzenetére


Lortech
addikt

OFF
Az én esetemre értettem.
ON

Thank you to god for making me an atheist

(#9) Esmein válasza Lortech (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

egyértelműen mindent ki köll próbálni. Nálam is 1.875 a vcore+amit a lap rátesz -> 1.92-1.96 és vigan elvan.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Kipróbáltam a fesz.emelést, most 1.75 + amit a lap ad hozzá, 1.8 körül, így is fagyi... memtestet minnyá futtatok. Memóriák dualban mennek, most 300-on, 2 db 256-os Samsung 333-as, ezzel nincs gond. Főleg, hogy single-ben is fagyott...
A memeknek mennyi feszkót kell adni? Nekem most 2.6-on van. AGP 1.6 . Ezekkel nem lehet gond?

hey-ho-let's-go

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Miért fagy??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.