Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neniko


neniko
újonc

Sziasztok!
Van valakinek valami ötlete, hogy miért akadoznak ezek a játékok a gépen: GTA5, Rainbow six siege, Rust? A videokártya GTX750 TI, a gép memóriája 8 GB, amiből 7,8 szabad, és Windows 8 van telepítve.
Köszönettel: Enikő

(#2) Mad_Wolf válasza neniko (#1) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

legfrissebb videokártya driver fent van?
felbontás/grafikai beállítások nincsenek túl magasra állítva?
nem fut a háttérben valami program (pl vírusírtó) ami lefogja a rendszert?
hirtelen ennyi jut eszembe

[ Szerkesztve ]

(#3) Egon válasza neniko (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

A proci típusa is kellene.
A GTX 750Ti nem egy túl izmos kártya, főleg ha magasabb felbontáson akarod használni.
A Rust optimális gépigénye: Nvidia GeForce GTX 980...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) neniko válasza Egon (#3) üzenetére


neniko
újonc

A processzor: Intel(R) Core (TM)i 5-6500 CPU
Akkor valószínű, hogy egy videokártya csere megoldja a problémát?

(#5) Mad_Wolf válasza neniko (#4) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

lehetséges, a processzorod elég jó.

(#6) TylerDurden


TylerDurden
tag

Üdv!

Valakinek van ötlete miért akadoznak a játékok? 3-10 fps körül fut szinte mindegyik (lol, rocket league, warframe), kivéve a Dauntless.
Teljesen új gép: i5 8600, GTX 1060 6GB, 16 gb ram
Kicsit egyszerűbb lenne, ha minden játék akadna, de így ötletem sincs, hogy pont egy még bétában lévő optimalizálatlan játék fut egyedül, aminek jóval nagyobb gépigénye van, mint a többinek amik akadoznak. :W

(#7) Zsoxx válasza neniko (#1) üzenetére


Zsoxx
senior tag

GTA V-ben vedd lejjebb a grafikát. Nekem ennél sokkal gyengébb gépen szaggatott egy kicsit, de főleg csak a városban.

(#8) trufa12 válasza Zsoxx (#7) üzenetére


trufa12
addikt

Nem szaggat az hanem akad, be -be röccen... de ugyan ez a procim van és felbasz..-.- mert downgradeltem a gépet ... 1080 vga bent i5 6500 bár boltba 70-80 k az ára... és beakad a játék.. nwme ssd-ről futtatva... feltosz

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#9) trufa12 válasza trufa12 (#8) üzenetére


trufa12
addikt

Elképzelhető hogy a lapozófile csinálja, kapcsoljátok ki egyelőre úgy tűnik jó .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#10) NJanika


NJanika
aktív tag

Sziasztok ,látom régen nem jött hsz ebbe a topik a ,de azért felteszem a kérdésemet.

Adott egy gép
Amd Ryzen 3 2200g
16gb 3000mhz gddr4
Nvidia GTX 1660

A probléma ,hogy nem minden játék ,de a legtöbb új játék pl: sw jedi Fallen Order , NFS heat átlagban fullhd felbontással 50fpsel megy azonban néha beszaggat ilyenkor 15fpsre esik. Mit tegyek ? Legújabb driver van fent. Nem értem . :F

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#11) Crouss20


Crouss20
újonc

Nekem olyan problémám van, hogy néha miközben netezek, vagy csak szimplán wordben szerkesztek egy dokumentumot akkor néha beakad a kép, főleg le fel görgetésnél. Igencsak idegesítő tud lenni. Valakinek valami megoldása, tippe, ötlete?

Konfig:
-AMD Ryzen 5 3500X
-ASUS GTX1660 SUPER 6GB GDDR6
-DDR4 G-Skill Trident Z RGB 3600MHz 16GB

A jelenlegi legfrissebb driver van a kártyához.
Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.