Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gabe_


gabe_
őstag

Hali. Van egy érdekes kérdésem:
Van egy elég gagyi (Mercury P4M266 alaplap, teleintegrálva: video, hang, lan)
Namost. Vettem egy MSI GeForce MX440 videókarit (64mb), amit ugyan lát a gép, de ha win98-at akarok telepíteni, az elején a scandisknél lefagy ( fekete képernyő-monitor bekapcsolva). Xpnél semmi baja.
Ha kiveszem a vidókártyát, és az alaplapi (S3 Savagepro ddr 32mb asszem), fossal csinálom, akkor semmi baj.
Namost feltettem a windowst, semmi gond, csak érdekel hogy miért???
Ha vki tud vmi okosságot...
thanx.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2) Sanya válasza gabe_ (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

nost win98 installkor nem a serup.exe-t indítod a windows cd-röl, hanem belemégy a d:\windows könyvtárba(a ''d'' most értelemszerűen a cd meghajtó betüjele. ha neked más van, azt írd be helyére!!), és ott a setupcor.exe-t indítod. azzal menni fog. én is szívtam vele 1 csomót

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) simonzé


simonzé
addikt

Nekem egy ECS K7S5A csinálta ugyanezt. Sem a Win98, sem az XP nem ment fel rá, csak kikapcsolt, amikor a setup.exe-t indítottam. Már elővettem a baltát, amikor rájöttem, hogy egy másik gépbe kell tennem a vinyót, ott felrakni a Windowsot, aztán visszaköltöztetni a vinyót a házba. Azt a wincor.exe-t még nem is láttam sosenem.

I don't fit in. I fit out.

(#4) simonzé


simonzé
addikt

Vagy setupcor.exe-t. mindegy.

I don't fit in. I fit out.

(#5) Jano válasza gabe_ (#1) üzenetére


Jano
senior tag

Én is így szívtam a Win 98-al nem az én gépemen, aztán elkezdtem keresgetni az EXE Filek között és végül megtaláltam a Setupcor.exe-t.

A tudás érték!!!

(#6) Sanya válasza simonzé (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

Azzal megy. tuti

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.