Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bazzsi


Bazzsi
csendes tag

Szerintetek normális az hogyha kikapcsolom a gépet és az egerem még mindig világít?:) heelp

(#2) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Nem lehet, hogy fél a sötétben? :D

dON't hAcK élt, ...

(#3) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

SYMPTOMS
When you shut down and turn off your computer, the tail light on pointing devices that use the Microsoft IntelliEye technology may remain lit.

CAUSE
This behavior can occur if the PS/2 port or the Universal Serial Bus (USB) port in your computer remains powered after you shut down and turn off the computer.

Sokkal többet is sem találsz, de azért leírom:

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;Q239693

dON't hAcK élt, ...

(#4) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Ha nagyon zavar, akkor próbáld meg áttenni PS2-re illetve USB-re!

dON't hAcK élt, ...

(#5) Den válasza Bazzsi (#1) üzenetére


Den
veterán

biosban kapcsold ki a wake opciókat.

www.simson4t.hu

(#6) dON't hAcK! válasza Den (#5) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Most jön a ''Mi az a BIOS?'' kérdés! :DD
Csak vicceltem...

dON't hAcK élt, ...

(#7) HEBI válasza dON't hAcK! (#6) üzenetére


HEBI
senior tag

Kapcsold le rendesen a gépet, amúgy sem egy egészséges dolog rajta hagyni a konektoron.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#8) Bazzsi


Bazzsi
csendes tag

BIOS-on belül pontosan hol keressem azt hogy teljesen kapcsolja ki a gépet amikor kikapcsolom?

(#9) Cathfaern válasza Bazzsi (#8) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos azt ne a BIOS-on belül keresd. Sokkal inkább a BIOS-on kívül sőt, annyira kívül, hogy az már nem is a gépben van :DD Szóval a ház hátulján lévő kapcsolóra gondolt Hebi. Vagy vegyél egy ''kikapcsolható'' elosztót, ha nem akarsz mindig a gép mögé nyúlni.

(#10) Den válasza Bazzsi (#8) üzenetére


Den
veterán

A power managementnél, vagy ACPI vagy ilyesmi. Wake on ...

www.simson4t.hu

(#11) Bazzsi


Bazzsi
csendes tag

ACPI-nél vagy enable vagy disable.Ez a 2 választási lehetőség van.Légyszí mondd meg pontosan mert nagyon jó lenne ha nem világítana nekem itt össze-vissza miután kikapcsoltam a gépet.

(#12) Ploszi válasza Bazzsi (#11) üzenetére


Ploszi
senior tag

disable :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#13) Bazzsi


Bazzsi
csendes tag

nah komolyan pls

(#14) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

1) Ha a tápodon van lekapcsológomb, lekapcsolod.
2) Ha nincs, akkor kitéped belőle a tápkábelt. Felesleges hogy folyamatosan feszültség alatt legyen az alaplapod.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15) KovacsUr


KovacsUr
addikt

No, ez KERO_SAN-nak szól...
Szóval mi a gond ezzel az egérrel? Miért is akarsz megválni tőle? Hátha mégsem veszek ilyet... ;)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#16) Fr4G


Fr4G
aktív tag

intellimouset mindenkinek ez a legjobb egér. szerintem meg mind1 hogy teljesen kikapcsolod-e a géped vagy sem nekem régi pIes alaplapom 4 év használat után sem romlott el emiatt... (csak a vesződés és lehet hogy a kapcsolgatással a tápot baszod el)

(#17) KERO_SAN válasza KovacsUr (#15) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Azert veszek ujat, mivel cs buzi vagyok, es azt kepzelem ,ha veszek uj egeret, majd jobban fog menni :]
Telleg csak ezert :D

Egyebkent telleg jo eger, sose volt vele semmi gond, kivetel az hogy a driver cdjen levo driver nem akart felmenni win2k ala igy toltenem kellet ujat :]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#18) KovacsUr válasza KERO_SAN (#17) üzenetére


KovacsUr
addikt

Jah... csak pszichés okok? :DDD Akkor jó. Nekem inkább rajzolgatáshoz kell, úgyhogy jó lesz ez :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#19) kretenallat válasza KERO_SAN (#17) üzenetére


kretenallat
senior tag

nekem logi 500 van es CShez nagyon allat :) meg ugy nekem altalaban bejon csak kicsit nehezebb mint az 1.1 ...
ha jo leszel beveszunk az mx klanba ;)
neked mi a klanod? (bocs h nem egeszen ide tartozik :D)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#20) KERO_SAN válasza kretenallat (#19) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

most nincs klanom:]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#21) AND1


AND1
őstag

Intellimouse Optical 1.1A isten!
Nekem tökéletesen rágcsálja a dolgát :)

Egy régi PH-s.

(#22) ödönke


ödönke
aktív tag

hamár a csnél vagyunk, az nem zavaró,ha nem emeled meg teljesen az egeret, mikor át akarod rakni, és 1-2 mm-el huzod a pad felett, akkor megy vele a kurzor is?

(#23) StaChys


StaChys
tag

Hello,
Nem irtad milyen alaplapod van, de a lényeg, ne az ACPI-t kapcsold ki, az teljesen más (sőt ha kikapcsolod és Xp-t használsz akkor nem akar majd leállni a gép teljesen, valoszinüleg). Hanem inkább nézd meg az alaplap leirásában, kell lennie egy olyan jumpernek, hogy ''Keyboard power up'', ha ps2-na van az egér akkor ezt kapcsold ki, ez ad áramot a ps2-nek (a billentyüzet is villágit ha jól megnézed :) ). Azonban ha USB-n van, akkor (gondolom inkább ott van) az ''USB device wake up'' jumpert kell kikapcsolni...
Renélem segitettem, lehet más neve is, nekem ASUS van, de gondolom találsz valami hasonlot. :))

(#24) StaChys


StaChys
tag

De jó, hogy egy 2002-s topicba irtam... :DD csak most nézem

(#25) StaChys


StaChys
tag

Engem nem zavar, mert én ált. magasabbra szoktam emelni egy kicsivel, amúgy az 1.1 tényleg jó kis rágcsáló, még nem nagyon sikerült kiakasztanom az érzékelőjét, akármilyen gyorsan is mozgattam.

(#26) cateye válasza Bazzsi (#1) üzenetére


cateye
csendes tag

nekem is ilyen egerem van az enyem kikapcsol de a haveromnak ugyanugy mint neked vilagit az egere ha kikapcsolja, o azt szokta csinalni hogy kikapcsolja a gepet, kihuzza az egeret aztan visszadugja es akkor mar nem vilagit

(#27) Romeo23


Romeo23
tag

Sziasztok! Nekem is IntelliMouse 1.1-em van. USB-s. Meg tudná mondani valaki, hogy a mintavételezési frekvenciát hogyan lehet megváltoztatni?

Project Torque nickem: PeArp80

(#28) Agyasima


Agyasima
senior tag

Gyors off kérdés:

mi a különbség a Wheel Mouse Optical 1.1A és az IntelliMouse Optical 1.1A közt?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#29) Brae válasza Agyasima (#28) üzenetére


Brae
őstag

Ez engem is érdekelne...
+ az h egy ilyen egér mennyivel ''rosszabb'', mint egy mx 510?

(#30) Agyasima válasza Brae (#29) üzenetére


Agyasima
senior tag

Énmegmá aszittem, hogy valaki gyorsan nyomta is a választ... :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#31) Brae válasza Agyasima (#30) üzenetére


Brae
őstag

:DD

(#32) Trak válasza Agyasima (#28) üzenetére


Trak
addikt

Sok.
Itt a wheel:
Bővebben: link

Itt meg az optical:
FLEF1dflQgJ:www.microsoft.com/resources/howtotell/pl/re/8c93c58e-306d-4641-91ab-c5695ef33d92.mspx+intellimouse+optical+1.1&hl=hu" target="_blank">Bővebben: link

(csak ezeket a képeket találtam hirtelen:) )

Tudásban is jobb az intellimouse, ás persze árban is több.

Az intellimouse volt a ''nagy CS-s'' egér :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#33) Agyasima válasza Trak (#32) üzenetére


Agyasima
senior tag

2. link ammi?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#34) Trak válasza Agyasima (#33) üzenetére


Trak
addikt

Hmm, azt elb@xtam:)) Mindjárt javítom:)


szerk:
Bővebben: link

Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#35) Agyasima válasza Trak (#34) üzenetére


Agyasima
senior tag

yááááyyy :Y :Y :Y (tm) Guga :DDD

Jó kis link. Legjobb tudomásom szerint mind2 egér 800 dpis, a linken meg 400-at írnak... Na mind1, a gombok számán kívül én nagy különbséget nem látok. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#36) Trak válasza Agyasima (#35) üzenetére


Trak
addikt

Az lehet, hogy nem látsz, de biztosan van:)
Az intellimouse jobb, ez biztos.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#37) Barohawk


Barohawk
aktív tag

nem akartam új topicot nyitni így ide írom
Miért van az hogy 1.1-es egeremnél ha 1-et katintok kettő kattintásnak veszi. Néha meg minden ok

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#38) Barohawk


Barohawk
aktív tag

Na még egy próba azt nyitok egy új topicot

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#39) dilipok válasza Barohawk (#38) üzenetére


dilipok
veterán

Mert rossz benne a mikrokapcsoló.Típushiba ezeknél az egereknél. Ha szétszede meglátod h nem sok mindent tucc vele kezdeni. sajna. törőggy bele...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40) Dufresne válasza Barohawk (#38) üzenetére


Dufresne
addikt

Esetleg elromlott:F
Próbáltad a hozzá letölthető egyéb szoftverekkel? Ott be lehet rajta állítani jópár dolgot...
Esetleg valami vírus a gépen, próbáltad, hogy más egérnél is fennáll ugyanez, vagy egy másik 1.1-el kipróbálva. Vagy a tiédet egy másik gépben kipróbálni?

(#41) h@desz


h@desz
tag

Hi

Kéne egy kisebb-nagyobb help!!!!
Nekem is Microsoft intellimouse optical 1.1 van és soha semi bajom nem is volt vele a mai napig.
Kaptam egy progit Mouserate 20Kb-os progi ami megmutatja hogy az egér hány Hz megy (125 normális mivel gyárilag kell tudnia ennyit)
Egyszer csak fel-le ugrált 3-4 ezer között nem törödtem vele mivel utánna vissza állt és működöt.mondom magamba biztos valami program hiba.
Kikapcsolom a gépet 1,5-2 óra múlva visszajövök és nem működik.Boot-nál sem kapja meg az alap feszt.
Átrakom a másik gépbe ott se volt jó! 6 USB-be dugtam be és egyiknél sem jelzet vissza!!

A progi tette tönkre vagy más lehet a baj?Valaki ismeri?

Tiszta ideg vagyok

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#42) Barohawk válasza dilipok (#39) üzenetére


Barohawk
aktív tag

Kösz a választ
Most akkor vehetek újat :O

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#43) Barohawk válasza Dufresne (#40) üzenetére


Barohawk
aktív tag

Más gépnél is fentáll másik egér meg nálam jó tehát az egér a ludas

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#44) gyvi válasza Barohawk (#43) üzenetére


gyvi
csendes tag

Nekem is volt ilyen gondom vele. Szedd szét, tisztítsd meg a mikorkapcsolókat, nekekm megoldotta a problémát anno. (Kb. másfél éve takarítottam meg, azóta okés minden, semmit nem vettem észre.)

(#45) Barohawk


Barohawk
aktív tag

Előjött még egy gond:( Ki be kapcsol a szerencsétlen Mit tehetek? Van egy olyan érzésem elindúlhatok a boltba :O

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#46) dilipok válasza Barohawk (#45) üzenetére


dilipok
veterán

nekem is ua hiba volt. Szét kell szedni, mert megtört a vezeték, és levágni a rossz részt. Nekem ott volt megtörve ahol kijött az egérből. Kicsit pepecses, de meg lehet csinálni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47) ballington


ballington
addikt

Sziasztok... akinek fennt van az intellipoint és működik mind az 5 gomb játék alatt is, az szóljon, mert nekem ET alatt nem veszi a lapot...
Csak a jobb oldali ldalsót, azt is ALT-ként veszi észre. A középsőt meg mouse 1 ként veszi észre.
Help....

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#48) c*


c*
aktív tag

Na hi

szoval van egy kis gondom , ezt az egeret hasznalom pad nelkul, eleg kicsi sensel.
Amikor megemelem az egeret akkor mintha megugrana a kurzor az mi miatt van mert nem hasznalok textil padot csak sima asztalon ? vagy az eger drivere kene vagy mi lehet . . ?
plz help thx

(#49) Carter


Carter
csendes tag

Sziasztok!

Én is Microsoft egeret használok és van vele egy kis gondom.Usb hosszabítóval használom, és néha amikor bekapcsolom a gépet az egér nem kap feszt,nem világit.Ha széthuzom a hosszabítót és újra összedugom akkor jó lesz.Szerintetek mitől van ez?Előre is köszi

(#50) Achill3uS válasza Carter (#49) üzenetére


Achill3uS
veterán

ilyen nekem is volt a Gigabyte K8NS-939-es lapom csinált ilyeneket, sztem nem az egér hibája, a DFI-m nem csinálja :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.