Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Sziasztok!

A topikot, azért hoztam létre, mert egyre jobban terjednek azok a kisméretű PC-k, melyekbe csak ezek a lapok passzolnak.

Az alaplap márkák topikjaiban gyakran van róluk szó, de aki új a témában elég nehéz összeszednie, az információkat egyes típusokról, főleg egymással összehasonlítva!

Máris egy kérdéssel, kéréssel kezdeném:

Lanboxban jelenleg egy X2-est futtatok 3 ghz-en. Szeretném lecserélni a rendszert Intelre. Javaslatokat várok ki milyen lapot tud ajánlani, milyen tuningpotenciállal. THX

AMD oldalon elég jól körbejártam a kérdést abban tudok én is segíteni!

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2) MrSummer


MrSummer
aktív tag

ja még 1 dolog:

MODERÁTOROK! Pls had maradjon a téma pár napra, amíg kiderül van-e rá igény.

Amugy meg sztem ezt be is lehetne vezetni, mert amire nincs szükség úgy is lemegy a süllyesztőbe!:)

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#3) sazabi


sazabi
aktív tag

hi
mit lenne érdemes egy 9600gt alá rakni microatxből?
jelenleg egy giagbyte ga-ma69gm-s2h van, x2 4400-al, de kicsit keveslem néha a proci teljesítményt, nameg az integrált videokártya se kell annyira..és a 800as ramok is kicsit idejétmúltak :S
szóval mi most a bestbuy gamer microatx lap/proci intel/amdből?

(#4) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Intelből én a G43 G45 chipstetet választanám valami valami komolyabb e vagy q procival egy Scythe Shurikan hűtővel. Ha vga is kell akkor most 4850 vagy 4830 a jó választás , de persze ez egyén függő.

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#5) petrelli86


petrelli86
aktív tag

skacok szerintetek ez a retro deszka micro atx-es?

nekem valahogy nagyobbnak tűnik..
jah a tipusa Biostar M6VBE

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#7) glutamin válasza petrelli86 (#5) üzenetére


glutamin
őstag

Az, microATX-es. Jellemző rájuk a 4 bővítősin. Ez is olyan.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.