Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Mi történhet ha... ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) phoenixke


phoenixke
tag

hali. Szerény véleményetek szerint :DD mi történhet ha:
1. Cpu hűtő gyakorlatice láthatatlan, a polírozást védő fóliáját kicsit megsütjük athlonon- moindjuk 1 percig indítás után
2.A hűtőt olyan erővel kell rátenni, hogy attól bárkinek könnyebben menne a szülés
?

(#2) LukE válasza phoenixke (#1) üzenetére


LukE
veterán

1: szépen le kell szedni, esetleg +polírozni
2: he?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) válasza phoenixke (#1) üzenetére



senior tag

Szerintem irjad le szíípen mi a lőcs van ...

(#4) phoenixke válasza LukE (#2) üzenetére


phoenixke
tag

... nos nekem nem jött be... vizesblokk, ez itt http://www.watercooling.de/catalog/product_info.php?cPath=1_17&products_id=110, gyönyörű fényezéssel és a kis láthatatlan szeméttel.... először bejött a vga kártya bejelentkező szövege de a hw felismerésig majd bioszig nem, aztán semmi... reboot.... vga megint ... reboot... gyors hűtő csere .... bejött a bios, normál hőfok ... vissza csere.. semmi, már vga sem ... vissza régi hűtő, ott sem semmi sokáig.... tisztítás stb. közben ... alaplap kivétel az asztalra... kártyacserék.. minden megvolt... csak nincs itt másik procim megnézni mi szállt el tajdonképen

(#5) iguana válasza phoenixke (#1) üzenetére


iguana
őstag

?! hogy mi?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6) phoenixke válasza (#3) üzenetére


phoenixke
tag

maga tehén , maradjon MSN -en :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) majd krcsony és newév között jössz 2 sörrel és megbeszéljük... különben nem adom a hűtőt :DD

(#7) válasza phoenixke (#6) üzenetére



senior tag

:(

(#8) LukE válasza phoenixke (#4) üzenetére


LukE
veterán

Jaaaa:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#9) phoenixke válasza LukE (#8) üzenetére


phoenixke
tag

nem :( .

(#10) Peet válasza phoenixke (#1) üzenetére


Peet
senior tag

Semmi probléma szerintem! Én is rajtafelejtettem annak idején az a nyamvatt fóliát a lesarkazásvédőn (azt hittem annyira design szép színű:) ) és semmi baja nem lett a procinak. A hűtő felrakása meg sose volt egyszerű! :)

(#11) phoenixke válasza Peet (#10) üzenetére


phoenixke
tag

PROCI doglott meg! Kicsereltettem, garis volt :)) :)) :))

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Mi történhet ha... ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.