Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) illusiON


illusiON
őstag

Sajna ott tartunk, hogy már alig van jó játék... most próbáltam ki a juiced új demóját, hát rendesen el... rontották a régihez képest... coldfear se igazán jó, bár van néhány fanja, a midnight outlaw se volt kiemelkedő játék... egyre kevesebb a jó game :( minek közsönhető ez? elfogyott az 5let a programozókból?

( : no woman no cry : )

(#2) Drizzt válasza illusiON (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem... A kiadók csak olyan projekteket pénzelnek, ami biztos siker(pl.: driver 3 lol(csak vicc, még nem is láttam) :DD), folytatás, megszokott stílus faxább grafikával. Nem vállalnak felesleges kockázatot, mert az életükbe kerülhet. A fejlesztők meg nem olyan gazdagok, hogy simán nekiálljanak esetlegesen feleslegesebn kidobni pár évnyi munkájukat.

I am having fun staying poor.

(#3) illusiON


illusiON
őstag

driv3r szvsz nem lett eg tul nagy játék, a régiekhez képest nem vágott be annyira...
de ebbe a kisérletezés-pénz dologba lehet vmi.... akkor is, a mai játékok szarok :O
tiszetl :) a kivételnek...

( : no woman no cry : )

(#4) LLKobe válasza illusiON (#3) üzenetére


LLKobe
veterán

Egyetértek veled.
De akadnak nagyon ritka kivételek.
Metal Gear Solid 3.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

lehet hogy kevés a jó játék de amik vannak/voltak azok azért ott voltak!
pl: Max Payne 2, NFS-U2, Half-Life 2, Call of Duty GTA: Vice City és még sorolhatnám!

az már más tészta h nem mernek tul sok pénzt beleölni egy-egy játék fejlesztésébe mert ha befuccsol akkor uszik minden! :(

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#6) Dilikutya válasza illusiON (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nézd a jó oldalát: szarok az új játékok, ezért játszasz a régiekkel. Mivel régebbiekkel játszol, a hardvered rögtön nem tűnik szarnak és értéktelennek, és mivel a net már egy P2-őn is tép mint a mérgezett egér, a mostani gépedet egy erőműnek fogod érezni, és nem érzel késztetést, hogy bedőlve a marketingdumáknak, megvedd a legzsirabb cuccokat. Ergo lesz pénzed, amit elihatsz, elnőzhetsz, értelmes dolgokra fordithatsz.
Másik lehetőség, hogy leszoksz a játszásról. Felszabadul egy csomó időd, amit ivásra, nőzésre fordithatsz.
Legvégső esetben elkezded értelmes dolgokra használni a géped, és rá fogsz jönni, hogy mégsem kell évente procit, VGA-t venni. Kivéve persze ha 3D-zel, mert akkor a jóisten gépe is kevés egy nem túl magas szint fölött :)
Én a magam részéről nem esek kétségbe, ha nem jönnek ki túl gyakran jó játékok. Épp elég jó jelent már meg, aminek igyis csak töredékét ismerem.
Majdnem kihagytam. Kevés jó játék jön ki, így azokat megveheted, és nem mész tönkre, és nem kell warezolós topikokban crackért kuncsorogni még a megjelenés után fél évvel sem (lásd: Toca Race Driver 2;] )

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Somydemy válasza ysoltee85 (#5) üzenetére


Somydemy
senior tag

ha azokat amiket felsoroltál tetszenek, akkor mi a gond.
nem lehet minden megjelent játék hibátlan tökéletes abbahagyhatatlan.

sztem, vannak jó gamék mindig, csak mindenkinek más a jó.

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#8) Slayer Valor válasza illusiON (#1) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Hát én a Diablo 3-ra leszek kiváncsi...:U A dió1 után még a dió2 ezerszer jobb lett, de azért kiváncsi leszek a 3-ra:U:U:U Attól félek, valami béna törije lesz...:Y

(#9) ysoltee85 válasza Somydemy (#7) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

én nem mondtam hogy gond van velük, csak az ilyen játékokból van kevés! de ha jól megnézzük ezeket a neveket, akkor rájöhetünk h. ezek mind nagyobb ''cégek'' kezeiből kerültek ki!

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#10) Somydemy válasza ysoltee85 (#9) üzenetére


Somydemy
senior tag

igen, mindig vannak jók, de sztem az túlzás lenne ha még több kiválló játék születne. (mikor tudnám mindet végigvinni??:F:D ezeket is épp elég):D

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#11) ysoltee85 válasza Somydemy (#10) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

hát azért azt nem ellennezném!! inkább legyen több mint kevesebb! :D

télleg kevés jó játék van!

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#12) Zenty


Zenty
őstag

Valóban kevés jó játék van mostanába ,bár ennek több oka is lehet!
Pl ahogy nő az embör annál több gamet tart,sz@rnak mint régeben!
De akkor erre jön a válasz a régi gamek mégis teccenek még most is!
(Igen mert azt már megszoktad és azon nőttél fel :D!)

Nálam most azt mmporgok ,meg hasonlok a menők!
world of warcraft, Guild wars( vagyis a diablo 3 ) :D

De fps közül a riddick is nagyon bejött ,meg persze hl2!

A többivel csak ugy elvagyok :D!



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#13) Zenty válasza Slayer Valor (#8) üzenetére


Zenty
őstag

''Hát én a Diablo 3-ra leszek kiváncsi''
Bővebben: link
Persze a game egész stilusa nem diablo ,még szerencsére :D!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#14) banani


banani
tag

sajnos a játékfejlesztés / kivéve egy pár ritka gyöngyszemet/ , már RÉGES-RÉG rossz irányba tart...:(:(:O:O

(#15) Archer


Archer
őstag

Nem rég nézegettem a megjelenési listákat és azt vettem észre, hogy egy olyan játék sem fog megjelenni mostanában, ami lekötne.:O Régebben szinte minden második hónapban jött egy játék, amit nagyon élveztem, na de most... Bár lehet, hogy azóta egyszerűen csak változott az izlésem, de nem valószínü.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) ysoltee85 válasza banani (#14) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

ez tény h rossz irányba halad, de rákontrázik még azis hogy már nem nagyon vannak uj ötletek! :(
sajnos már rengeteg ''klón'' játék van és sztem ez sem jó!

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#17) Steelheart válasza Zenty (#13) üzenetére


Steelheart
senior tag

Szerintem Slayer elég jól ismeri a Guild Wars-t :D csak sajna nincs pénze megvenni :D:D:D:P

A jövő pedig minden bizonnyal főleg az online (szerep-)játékoké, valamint az egyre jobb stratégiát, nagyobb tömegeket és egyre jobb grafikát felvonultató stratgémeké - egy idő után már az egyszemélyes játékok nem tudnak majd olyan durvát megjeleníteni, amit ne bírna egy akkori, azaz majdani átlaggép, épp ezért a tízezres-százezres gépzabáló játékokat fogják nyomni inkább, hogy jobb hardvert kelljen venni. Lásd: Rome-TW, ha minden maxon van, simán túltesz a Doom3-on gépigényben - sajnos.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#18) Steelheart válasza Archer (#15) üzenetére


Steelheart
senior tag

Hát igen, ízlések és pofonok. Van, akinek FPS, van, kinek RPG, és van, kinek inkább taktikai-stratégiai stb. Én inkább két utóbbival favorizálok, és ezek közül egyedül csak a stratégiai játékok fejlődtek igazán az elmúlt időkben. Nagyon várom például már a Stronghold2-t, mert nekem még az 1 is tetszett, mindegy, milyen volt a grafikája.

Azt viszont sajnálom, hogy pl. annak a magyar játéknak, az 1848-nak nincs harci képernyője, csak a körökre osztott stratégia. Csak ez hiányzott még belőle, hogy nagyon nagyszerű és híres játék legyen. De hát ehhez is csak a pénz és még néhány 3D grafikus hiányzott, mint általában itt Mo.-on lenni szokott.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#19) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

a Brothers in Arms az jó game
a Cod is jó de vhogyan az UO nem lett egy nagy szám Nfsu 2-is király de a Lego StarWars is nagy hülyeség jó játék mostanába nagyon ritka

LollR fiam LollR

(#20) Latyakos válasza zoleeE 13 (#19) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Ezzel én nem értek egyet, mert szerintem pont a lego sw az ami egy kicsit megdobja az unalmasan egy tipusra épülö játékokat, egy kis érdekes színt visz a piacra.

És hogy ne csak offtopic legyek, lassacskán szerintem kifogynak az ötleekből a készítők, ahogy évente szinte százával jelennek meg a játékok, olyan ez mint a zene, nehéz újat, jót és egyedit alkotni, ha már szinte mindent megcsináltak.

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#21) illusiON


illusiON
őstag

rengeteg 5letem van pl, cask éppen programer nem vagyok :(

( : no woman no cry : )

(#22) zoleeE 13 válasza Latyakos (#20) üzenetére


zoleeE 13
tag

idefigyelj csináljanak egy olyan gémet hogy a suliba be kell törni a terroristákkal de jó hosszu játék legyen és mi meg a terrorista csoportal vagyunk még az is jobb:D ja és több iskolába kell megtörni:DD

LollR fiam LollR

(#23) Type-R válasza illusiON (#1) üzenetére


Type-R
őstag

Most mondhatnám, hogy vegyél PS2-t, mert arra van ami leköti az embert, vagy esetleg keress valami más kategóriát amit eddig nem próbáltál ki, vagy ne is játsz egy jó ideig, nemsokára itt a nyár, amikor az embernek ezeregy lehetősége van, hogy szorakozzon, és ne csak a gép elött ülön.

(#24) illusiON


illusiON
őstag

ezeregy lehetőségből a bicaj bejönne, ha nem törne szét, csak a bicaj msto még drágább lenne minta gépujitás, ps2-t tuálom, egyszerüen gyerekes vmiér a szememben, a strandot meg utálom, nem szeretem a töemget... stbstbstb...:)

( : no woman no cry : )

(#25) Type-R válasza illusiON (#24) üzenetére


Type-R
őstag

Akkor meny el dolgozni, keresel egy kis zsebpénzt és nem döglesz otthon egész nap a gép elött. Az hogy a strandon sok ember van, az miért baj:F, nem harapnak, azok is fürödni mennek oda, és te is, vagy ha nem tudsz úszni, akkor iratkozz be egy tanfolyamra.

(#26) illusiON válasza Type-R (#25) üzenetére


illusiON
őstag

és mégis hvoamenjek el dolgozni? kábelezzek??? hehe :U jah, usznhi tok de a strandon soka buzifejü amlyeik beszól meg első akar lenni + utáloma tolakodást és a tömeget, csak ennyi a picike probléma...

( : no woman no cry : )

(#27) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én igazából a STALKER-t várom már az talán jól lesz most 3x kezdtem el a far cry már 2 végigtoltam:)

(#28) Type-R válasza illusiON (#26) üzenetére


Type-R
őstag

Biztos találnál valami diákmelót ami tetszene, ha nagyon akarnál, vagy esetleg otthon a ház körül, feltéve he nem panelba lektok. Az meg hogy sorba kel nem olyan nagy dolog, én mindne nap utazok 45 percet a buszon és elég sokszor tömegnyomor van, azt az 5 percet a kasszánál ki lehet birni, a buzifejüekkel meg ne mkell foglalkozni, inkább a csajokkal:D.

(#29) Type-R válasza ToBeY (#27) üzenetére


Type-R
őstag

Arra én is kiváncsi voltam, de az igzság, hogy annyit tólták, hogy most már egyáltalán nem érdekel, ez itt a gond, adják a sok apró infót, és mire az ember kezébe kerül, már nem is érdekli a játék.

(#30) illusiON


illusiON
őstag

ez si meglehet, stlakert még én si vártam kviételesen -:)

( : no woman no cry : )

(#31) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

az Age of Empires 3 se lesz sz@r játék, ha az télleg ugy lesz kivitelezve mint ahogy azt az előzetes képeken látni lehet :D

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#32) Weareus


Weareus
addikt

Megmondom, mi lesz: lassan elkészül a rig és akkor gamesolni fogunk demókkal, majd a jókat megvesszük és multiban toljuk mint atomanti.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.