Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mi lehet a hiba oka? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) t_ferenc válasza Csaba.... (#50) üzenetére


t_ferenc
őstag

na ezen a probléműm már túl vagyok. most mással szenvedek, csak annyira sűrűn követik egymást az események, hogy nincs időm leírni őket.

if you fall seven times, stand up eight

(#52) fura válasza Usul (#28) üzenetére


fura
csendes tag

Néhány hete? kezdődött azzal hogy bekapcsoláskor különböző! időpontokban leáll a gép (bootolás előtt, alatt, win betöltésekor egyszer még játék alatt is).
Ma reggel volt a legdurvább mert kb csak a 6. újraindítás (bekapcsolás) után sikerült elindítani. (a leállás időpontjától függően van az XP csökkentett módos vacka).
Érdekes hogy majd minden bekapcsoláskor meg alul a ''fehér csík'' pedíg új HW én arra gondolok hogy az abit alaplap a hibás.ha van lehetöséged probáld ki másik alaplappal a hardwereidet.nekem is abitom volt az abitoknál ez nem meglepö

abit sg72.cel 2000@2200.fx5200 303/450.512,ddr400@440

(#53) rlph válasza Csaba.... (#46) üzenetére


rlph
tag

már csináltam és ki is tisztítottam előtte. :F

Szép az élet b@szni jó éljen Szovjetúnió ----- by Norbi

(#54) Csaba.... válasza rlph (#53) üzenetére


Csaba....
senior tag

Memtest?

(#55) rlph válasza Csaba.... (#54) üzenetére


rlph
tag

aha

Szép az élet b@szni jó éljen Szovjetúnió ----- by Norbi

(#56) zip


zip
tag

Na - erre varrjatok gombot!

PIII as alaplap - összerakom a gépet, szépen megyeget is. Belépek a biosba, beállítok ezt-azt(alap dolgokat) kilépek, újraindítom a gépet és hiába nyomom a klaviatúrán a del-t,hogy belépjen a biosba semmi. újraindítom mégegyszer, megint semmi - a klaviatúra nem szólal meg. Másik klaviatúra elő - gép bekapcs - semmi. megint nem tudom használni a klavot. felvillan induláskor mindhárom ledje de semmi. Előveszek mégegy klavot - ezzel is semmi.... ilyet még nem láttam. SEGÍTSETEK!!!

...

(#57) Csaba.... válasza zip (#56) üzenetére


Csaba....
senior tag

Lehet, hogy valamit elállítottál a biosban, amit nem kellett volna. Javasolok egy Clear Cmos-t.
Ha nincs billenytűzet a géphez csatlakoztatva, akkor max kiírja, hogy nincs billenytyűzet induláskor, de olyan nincsm hogy e miatt ne induljon a gép, kvázi nem ez a hiba.

(#58) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szevasztok!
Egy olyan gondom támadt, h mikor elindítom a gépet a képernyő sötét marad. Nem tudom mi lehet a probléma.. :F A HDD led dolgozik, nem sípol a gép, tehát elsőre minden rendben. De képet nem ad... Mi lehet a gond? Légyszi segítsetek, mert egy irodai gépről van szó, ami holnaptól ismét aktív használatban lenne. :R

Don't Tread On Me

(#59) (Bundás) válasza MPowerPH (#58) üzenetére


(Bundás)
addikt

Új alkatrész nem került bele? C-MOS clear? Kis szétszedés és összerakás?

(#60) MPowerPH válasza (Bundás) (#59) üzenetére


MPowerPH
félisten

A proci ki lett szedve, ki lett próbálva egy másik gépben. Aztán vissza is lett pakolva.
Ennyi. C-MOS clear -t nem csináltam. :(

Don't Tread On Me

(#61) Krigery


Krigery
csendes tag

Nekem egy elég nagy problémám lenne. Miközben megy a gép néha fogja magát és úgy fagy le, hogy se az egeret nem tudom mozgatni se billentyűzet se semmi. Onnan tudom mikor fagyott le h ha az asztalon vagyok akkor ott áll meg az óra. Mivel 4napos windows-om van, mivel ilyen hiba miatt tettem újra a rendszert, ezért nem gondolom hogy vmi szoftveres hiba lenne. Egyébként is nod 32-vel már csináltam vagy 5 viruskeresést de nem talált semmit. Esetleg vkinek vmi 5lete h mi a hiba????

Kr!g3rY

(#62) djsharky24


djsharky24
csendes tag

Nekem volna egy olyan problémám hogy a gép futtatni akar valami ( C:/windows/system32-n belül valamit) de ezt ilyen 2 -8 percenként csinálja!!csak bevillan és bezárja egyből amit akar futtatni
És emiatt kilép progikból!!!
Kivág az asztalra!
Pl:játékokból kiléptet de csak leteszi tálcára és vissza lehet nyitni!
Memtest volt!
okés volt!
új az xp!!
Mi lehet a baja??
Én már megőrülök tőle annyira zavar!
Ja és 3 féle vírusírtót futtattam rajta amik semmit nem találtak!
Segítsetek kérlek titeket!
Köszönöm!!
de pl filmnézés közben is bevillan a tálca!!
nagyon idegölő!

Ahogy egy barátom is mondaná:"CSAK EGÉSZSÉG LEGYEN meg térerő, a többit megvesszük! :)

(#63) Daemon09 válasza djsharky24 (#62) üzenetére


Daemon09
őstag

Helló!
Szerintem telepítsd ujra az XP-t. :K
Üdv!

(#64) Daemon09 válasza djsharky24 (#62) üzenetére


Daemon09
őstag

Új XP is lehet sz@r.
Üdv!

(#65) Daemon09 válasza Krigery (#61) üzenetére


Daemon09
őstag

Helló!
Ennek elég sok oka lehet. Van valami hardver, amit mostanában raktál a gépbe?
Üdv!

(#66) Pepe87


Pepe87
tag

Kellene egy kis segitseg!
Most vettem egy GA-X38-DS5 alaplapot es van egy kis problemam vele: nem tudom ,hogy hardware vagy software hibas a gepem? Az alaplapn egy 7.1-es integralt Realtek ALC889A hangkartya es nem jelzi a gep ha bedugom a jack ajzatot a "Center/Subwoofer"-be meg a "Side Speaker Out"-ba de a tobbit kijelzi szepen csak ezt a 2 nem es nem is tudom oket hasznalni... Mi lehet a problema

Gigabyte X38-DS5 deszka ,Intel C2q q9450 2,66 Ghz ,4X1GB Kingmax kit 1066Mhz ,Palit GTX 580 3GB,500w Chieftech táp ,LG +-dvd rw,1db Samsung 400GB SATA winyó ,1db 400GB-os Hitachi HDD SATA2

(#67) Daemon09 válasza Pepe87 (#66) üzenetére


Daemon09
őstag

Helló!
Próbáltad a progiját ujrarakni? Nekem már csinálta windóz :D miatt is. Ujraraktam és jó lett.
Mod : Huhhh Kvázi-tag lettem... :)) :DD
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#68) Turmoil válasza Pepe87 (#66) üzenetére


Turmoil
senior tag

BIOS-ban nincs beállítás, hogy milyen hangrendszert akarsz? Lehet, hogy le van kapcsolva a két kimeneted...

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#69) Lacika1018


Lacika1018
csendes tag

Sziasztok!Olyan problémám lenne hogy van egy p3-as lapom+egy 700-as celeron proci,512sd ram!Megpróbáltam feltenni rá a windows xp-t,de miután boot-ol a cd-ről és elkezdi betölteni a fájlokat,a "windows hibakareső dll"-nél folyamatosan újraindul!Hibakereső dll után következne a telepítés,de nem tudja elkezdeni hanem újraindul!Valaki tudna nekem segíteni??
Ramot+vinyót cseréltem,hátha az a baja de ugyan úgy restartol!

Üdv:Lacika

[ Szerkesztve ]

(#70) Daemon09 válasza Lacika1018 (#69) üzenetére


Daemon09
őstag

Helló!
Én már jaátam így cd-rom és alaplap hiba miatt is. Próbáld meg lecserélni elöször az optikai meghajtót.
Üdv!

(#71) pk2


pk2
tag

Hello!
A következő a problémám, a biosban jól működik a hőfokkijelzés, a windows alatt viszont akármivel mérem ilyen 8-10 fokokat mutat a procinál, az RMclock meg nem ismeri fel, hogy milyen magos a proci, és szintén pár fokot mutat hőfoknak. A coretempel is mértem az szintén ilyen alacsony hőfokokat mér, mi a fenét kezdjek vele?

(#72) Pepe87


Pepe87
tag

Hali all megint en!

Nos kicsereltek az alaplapom ugyan arra a GA-X38-DS5-re es ugyan az a problemam. Az alaplapi Realtek ALC889A 7.1-es hangkartyan nem mukodik a "Center/Subwoofer Speaker Out" es a "Side Speaker Out" kimenetek. Nem is reagalnak semmire. Valaki tudja mi lehet a problema? Nem hiszem ,hogy olyan szerencsem van ,hogy ket hibas lapot fogok ki egymas utan es ugyan az lenne a problema... Szerintem csak en rontok el vmit. Nagyon halas lennek ha valaki megtudna mondani mi a problemam!

Gigabyte X38-DS5 deszka ,Intel C2q q9450 2,66 Ghz ,4X1GB Kingmax kit 1066Mhz ,Palit GTX 580 3GB,500w Chieftech táp ,LG +-dvd rw,1db Samsung 400GB SATA winyó ,1db 400GB-os Hitachi HDD SATA2

(#73) Daemon09 válasza Pepe87 (#72) üzenetére


Daemon09
őstag

Helló!
Bios-ban nincs valami letiltva? Software-jét felraktaad?
Üdv!

(#74) Pepe87 válasza Pepe87 (#72) üzenetére


Pepe87
tag

Nem allitottom el semmit a biosban. Es a software-je is fent van.

Gigabyte X38-DS5 deszka ,Intel C2q q9450 2,66 Ghz ,4X1GB Kingmax kit 1066Mhz ,Palit GTX 580 3GB,500w Chieftech táp ,LG +-dvd rw,1db Samsung 400GB SATA winyó ,1db 400GB-os Hitachi HDD SATA2

(#75) Daemon09 válasza Pepe87 (#74) üzenetére


Daemon09
őstag

Lehet, hogy gyárilag van letiltva. Sztem nézd meg, mert haveromnak is ilyen lapja van és müxik rajt rendesen minden. :K

(#76) C0b0ld


C0b0ld
csendes tag

Haliho.

Kezdő forumozó vagyok,ezért nem tudom h. jó helyre irok-e,de majd admin javítja,ha nem ide tartozik.
Szóval,az az én problémám,h. mikor a gépen játszok,akkor minden játék laggol+akad.Van mikor 1 óra után kezdi el,van amikor rögtönés ilyen 10-15sec-es akadások vannak,a hang felakad,a kép nem mozdul,és ha elkezdi,akkor folyamatosan csinálja.Leformáztam a gépet,leszedtem új vga drivert,de nem változott semmi.mi lehet ennek az oka?pls segítsetek megfejteni.köszike. bye

(#77) C0b0ld


C0b0ld
csendes tag

Ja,még leirom a gépem főbb paramétereit.

Biostar NF4 Ultra-A9A -alaplap
Amd Athlon 64 3700+ San Diego -proci
Msi Nvidia 7600gt -vga
1024(2*512)mb ddr -ram
Win XP + SP2 -szoftver

(#78) Turmoil válasza Daemon09 (#75) üzenetére


Turmoil
senior tag

Én is ezt írtam neki, de nekem se hitte el :F

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#79) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!
Volna egy hatalmas problémám :O :O
A gépem tegnap még működött, azonban ma délután bekapcsolás után néhány percel netezés közben egyszerüen megfagyott :O :((( Restart után semmihez sem nyúltam, de az asztallal is kifagyott...Aztán a következő RESET-re pedig egyszerüen többször is újraindult, de semmilyen képet nem adott..Hagytam pihenni 2 órát, majd bekapcsoltam..ekkor BOOTolás közben fagyott ki, de a BIOS már bejött alap beállítással :U
Azóta viszont már az sem jött be, ha áramtalanítom a gépet és elindítom, akkor néhány másodpercre felpörögnek a ventik, VGA ventije is..majd újraindul...egymás után többször, amíg megint nem áramtalanítom..CMOS clear-el ugyan ez a helyzet :O :O ..Viszont a CPU ventije csak az első indulásnál pörög fel, aztán már nem...
A vinyót sem hallo migazán kerregni azalatt a néhány másodperc alatt :( ..Létezik, hogy az romlott el??..De ha így is lenne, akkor is elkellene jutnom leg. a BIOS-ig....NEM?..
Konfig:Giga P35DS4 Rev.2-es lap, E6400+Hyper TX2,Corsair VX550 táp...Giga 8800GTS....szinte mindegyik új, vagy néhány hónapos.. :O :O :U :U
HELP ME!! :O :O :U :U
Köszi!! :R :R

(#80) PazsitZ válasza dzsóbácsi (#79) üzenetére


PazsitZ
addikt

Táphiba?
Sipolni nem sípolgat esetleg?
Nézd meg nincs-e kilazulva esetleg valami alkatrész.

- http://pazsitz.hu -

(#81) dzsóbácsi válasza PazsitZ (#80) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Sajna nincs házhangszóró bekötve :B ..CM690es házban valahogy nem találtam olyasmit..
Megaztán a tápot kb. 4 hónapja használom, nem hinném, hogy máris megadta volna magát :U :U , és a csatlakozókat is ellenőriztem :K :K :U

(#82) dzsóbácsi válasza PazsitZ (#80) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Köszi a tippet!! :R Most minden OK.-nak tünik..téleg valami érintkezési hiba lehetett :U :U :B
KÖÖÖSZÍÍ!!! :R

(#83) Sanyix


Sanyix
őstag

Hi, ide is beírom talán van valakinek 5lete.

Gép: Asus m3a lap, benne 4400+-os am2-es athlon x2, 2x1 giga CSX DDR2 800, Asus EAH3850 512Mb GDDR3 pciex16x vkártya.

Elég új még a gép. Eleinte az volt, hogy oblivion közben egyszer csak újraindult (winben ki van kapcsolva az automatikus újraindítás, és a logba sem került soha semmi erről), volt olyan, hogy szétesett a kép, és 1-2 másodpercen belül újraindult a gép (mintha valami újraindítaná fagyáskor). Ez az újraindulás(vegyesen volt rögtön újraindulás, és szétesik a kép majd újraindulás) sokszor 3-4 óra folytonos oblivionozás után történt, de volt mikor fél óra után is, sőt volt amikor egy youtube video lejátszásánál. De 90%-ban több óra játék után történt. És szinte mindig oblivion alatt (2x armed assault alatt), és mindig akkor, ha éppen egy npc-vel beszélgettem, tehát az arca foglalta el a képernyőt. Most nemtudom mitől, már nem indul újra magától, így tudtam a szétesett képről képet készíteni. Persze előfordult, hogy 4 óra oblivion közben nem volt semmi gond, pár órával később mikor megint játszottam vele, 1 órán belül újraindult.
[kép1]
[kép2]

Volt már egy 45 perces memtest memória teszt, semmi hibát nem talált, most a videokártya 40 perce full terhelésen megy, atitool artifakt tesztelőjével, eddig 0 hiba.
És volt már full terheléses proci teszt is, bár csak 20 percig, és egyébként a játékok nem is terhelik 100%-ra. A hiba videokártya hibára utal, de a látszat csalhat.

Ja proci maximum hőmérséklete eddig 48 fok volt, hűtője max langyos, ram max langyos, northbridge borda max meleg, videochip hűtő langyos, mérés szerint 53 fokos a gpu max, videomemóriák égetőenforróak, de nincs rajtuk semmi hűtés, és 2 másodperc alatt forrósodnak fel szobahőmérsékletről, és hülnek le. De ahogy látom elég sok ilyen kártyának nincs memóriahűtése.

A legjobb lenne egy program ami minden adatot loggol(minden hőmérséklet, feszültségek, terhelés, stb) a gépről, és gyakran menti a vinyóra (hogy fagyás után is megmaradjon).

Valakinek ötlet?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#84) -fish-


-fish-
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kis probmlémám az alaplappal: a minap raktam össze egy gépet, intel 2ghz, 2 giga samsung 800as ddr2, galaxy 8800gt, codegen 500wattos táp és egy gigabyte p35ds3 lap. használtan de garisan vettem a cuccokat. elmentem egy boltba,ahol összerakták majd hazamentem, újratettem a wint, neteztem, stb, erre egyszercsak bejön a kékhalál, újraindítom, kiír valami bios recoveryt, leáll, és ennyi. azóta a következő probléma áll fenn: bekapcsolom, megy 5-6 másodpercig, kikapcsol, majd magától pár másodperc múlva ismét bekapcsol, 5-6 mp után ki, stbstb. ilyen endless loop. visszavittem boltba, mindent kicseréltek rajta, cmos reset, stb is volt, szóval az alaplappal van gond. a srác akitől vettem, azt mondja, fogalma sincs az egészről. garancia van rá 2010ig, de nekem ahhoz úgy 3-400km-t kellene utaznom, hogy bármi is legyen a lappal (ott vették). tudnátok valaki tanácsot adni a lappal kapcsolatban? mi a franc lehet a gondja?
köszönöm előre is!

i sold my soul for rock'n'roll

(#85) finest válasza -fish- (#84) üzenetére


finest
őstag

Táp csere néha segít ezen az újraindulgatáson, ismert hiba a p35-ös chipeknél. A gariztatás sem lenne utolsó szempont. Itt a lap topikja: [link]

MOD: Akkor küldd el gariztatni! Ha kideríted melyik nagykerből van, talán akad a fórumon, aki segít a gari intézésében.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#86) -fish- válasza finest (#85) üzenetére


-fish-
csendes tag

az a gáz, hogy megpróbáltuk másik táppal, azzal se ment... :S

i sold my soul for rock'n'roll

(#87) dzsambo


dzsambo
tag

Lenne egy kis problémám. Van egy asus p2b-s alaplapom és 192Mb rammal és 4Mb-os videókártyával stabilan megy, de ha a ramokat felbővtem 256Mb-ra vagy a videókártyát 32Mb-osra akkor nekiáll a ramokat leszámolni és net is elszáll rajta. A bios a legfrisseb és a tápkondikat is kicseréltem. Én vagyok szerencsétlen :W vagy állítani kell valamit. Köszi. :R

(#88) tigerjoco


tigerjoco
tag

Heló mindenkinek!
Lenne egy olyan problémám hogy: elindítom gépemet, pittyeg 3-at(1 hosszú 2 rövid) és utána semmi.Se kép se hang. 2-szer újraindítom, ugyanez, kikapcsolom várok kicsit aztán be, na akkor elindult, kb. 20 perc után kifagy, újraindítom és az egész kezdődik elölről.
Létszi segítsen valaki, nem tudom mi lehet a baj! :F
Előre is köszönöm mindenkinek!

(#89) sgergi válasza tigerjoco (#88) üzenetére


sgergi
veterán

Milyen alaplapod van? Tudd meg milyen bios van rajta, és akkor ez alapján ki tudod deríteni, mi a hiba.

Egyébként általában videókártya hiba, vedd ki, fújkáld ki a slotot, majd tedd vissza újra.

(#90) McBJani


McBJani
tag

Helló mindenkinek!

Adott egy nem nagy gép:
2400+@2133MHz
AsusA7V880
256+512MB RAM
40+160GB Winyó
DVD író
ATI Radeon HD 2600 XT AGP DDR3
SB Live Creative 7.1 Digital Audigy SE 24 bit
Colorsit 420W-os táp (kb 3 hónapos)

Most lett benne cserélve a videókártya és az alaplap.Mind a kettőt használtan vettem.
Az lenne a problémám, hogy amikor kikapcsolom a gépet és mondjuk másnap bekepcsolom a monitor nem érzékeli, hogy a pc be van kapcsolva.Újraindítom és minden ok.Ezt nem csinálja mindig, tehát nem állandó probléma, de azért zavaró.Volt olyan is, hogy ment minden rendben, a monitor kikapcsolódott a gép újraindult és kék halál fogadott.Ez még csak egyszer fordult elő és újraindítás után ismét minden ok.Az előző probléma nem jelentkezett az előző alaplappal és videókarival.Barátnőmnek is ugyanez a gondja, hogy néha a monitor nem érzékeli a pc-t, de újraindítás után minden ok, pedig neki nem volt cserélve vagy kiszedve a gépből semmi és már 3 monitorral volt próbálva és megmaradt a hiba!
Légyszives segítsetek!
Köszi! :C :R

(#91) luw2win


luw2win
őstag

erre tud vki vmi okosat mondani?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#92) redaizoltan


redaizoltan
csendes tag

Nos!Sztem ha már a többi nem is de a tápopt ellenőrizted?Lehet,hogy az ATX-es csati szarakodik.Inkább nézd meg mielőtt megint reinstall...

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

(#93) zsolt1129 válasza luw2win (#91) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ha van rajta másik hálókártya csatlakozó akkor próbáld meg abba is.

(#94) mistyc7


mistyc7
csendes tag

Van nekem 1 Asus M2NS-NVM-00 alaplapom,a CPU típusa pedig AMD Athlon 64, 2200 MHz 3500+,ehhez 1024*2 RAM.Tettem bele 1 Gainward GeForce 8500 GT videokarit.Van hozzá egy 200GB-os Seagate meghajtó.
Gyári Windows-al használom,a meghajtóm q..ára zörög,a gyári hangkarit is lecseréltem mert szintén zajosabban dolgozott a kelleténél.
Miért nem tudok ezzel az összeállítással olyan típusú játékot játszani mint pl. a Brother In Arms??????? Mert a gépem folyamat lefagy. :W Minden alapon van tuningolva nincs.Bios-hoz nem nyúltam és töredezettség mentesítettem a meghajtót is! Arra gondoltam az alaplapot kellene lecserélnem. :F :F :F :F :F :F :F Ötletet szeretnék kérni...
Köszi!

(#95) zsolt1129 válasza mistyc7 (#94) üzenetére


zsolt1129
addikt

Mármint Win alatt fagy? Ha igen akkor pontosan mikor? Terhelésnél vagy 3d-s alkalmazás futtatásánál stb.....

(#96) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

Másik topicban már megkérdeztem, de lehet hogyjobban idevaló:
[link]

Előre is köszönöm az ötleteket!

ez a kedvenc aláírásom

(#97) mistyc7 válasza zsolt1129 (#95) üzenetére


mistyc7
csendes tag

Játékban ,méghozzá amikor pályaváltás vagy mentés van.Amugy érzésem szerint vinné a gép .Játék közben nem akad és a felbontásom sem valami alacsony.Nem állitgattam semmit még....

(#98) tigerjoco


tigerjoco
tag

Na sgergi kivettem a videókarit megtisztogattam, visszaraktam, ugyanaz van ami előtte volt.
:F De szerintem is a videókártyával van a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#99) bzs73 válasza tigerjoco (#98) üzenetére


bzs73
őstag

Biztosan. :D

If a second or you are the first to lose.

(#100) Jorus válasza bzs73 (#99) üzenetére


Jorus
nagyúr

Miféle topicokat ásol elő éjjel? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mi lehet a hiba oka? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.