Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Mi lehet a gond? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kiskutya


Kiskutya
veterán

hi mindenkinek!

az en gondom az lenne hogy a nagyon sok game szaggat a gepemen a konfigom:
asus a7v333, 256mb ddr333, athlonxp 2000+, radeon 8500le, sb live.
nem idegesitene a dolog mert nem csak jatekra hasznalom ,de a haveromnak osszeraktam 1 gepet es neki meg minden fut fullosan! a haverom gepe:ecs lap 1900 athlon, gf4 mx440 no name, 256mb ddr266! arra is gondoltam hogy a hangkartyammal lehet valami mert leginkabb a hangefekteknel kezd el szaggatni!
legutobb a postal 2 vel probaltam de nalam nagyon gaz havernal siman megy!
mi lehet a gond?

hmm...

(#2) LukE válasza Kiskutya (#1) üzenetére


LukE
veterán

hang lehet gáz, bár live azért rendes kártya, nem integrált csipp. Nekem pl. Aquanox még 800*600ban is akadt, hangot vissza sima sztereóra és egyből ment 1024*768 meg full detailon.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) rudi válasza Kiskutya (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem az lehet a gond hogy ahol a haverod low grafikai opciókat használ ott Neked high van és így sokkal több mem kell a textúráknak és ahhoz kevés a RAMod és ha új hang vagy textúra van akkor elkezdi reszelni a merevlemezt. Nézd meg hogy amikor beszaggat akkor tölt-e a vinyó.

Nálam 1700+XP húzva Radeon8500 és 256DDR el 1024×768/high-ban 40FPS körül megy az UT2003 de ha nagyobb textúratömeget kell betölteni akkor kicsit megakad és tölt a vinyó. Ha visszaveszem a textúrákat normal-ra akkor minden megnyuxik.

Az is lehet hogy nem elég új a VIA 4in1 drivered, rakj fel esetleg újabbat.

Szerintem azért fektess be egy kics RAMda mostanában 9000Ft 256 PC333as DDR.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Manitou válasza rudi (#3) üzenetére


Manitou
addikt

KIcsit nem a témáho kapcsolódva az UT2003-ban,hogy kell kiíratni az aktuális fps-t játék közben? Előre is thx.

(#5) rudi válasza Manitou (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

stat fps de nem kell elé say

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Manitou válasza rudi (#5) üzenetére


Manitou
addikt

ThX

Ki is proszaltam most.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Mi lehet a gond? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.