Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Moyder


Moyder
aktív tag

ez lenne a kérdésem, ja és még az hogy melyik a jobb?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#2) Moyder


Moyder
aktív tag

up

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#3) csudri válasza Moyder (#1) üzenetére


csudri
őstag

Ha jól tudom, akkor annyit jelent az ''e'', hogy Prescott ready,

(#4) Dilikutya válasza csudri (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

http://www.asus.com/products/mb/socket478/p4p800-d/overview.htm
http://www.asus.com/products/mb/socket478/p4p800-e_d/overview.htm
én nem igazán látok különbséget, a leirásnál mindkettőnél emliti a Prescott támogatást

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Moyder válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Moyder
aktív tag

eddig én is eljutottam! csak nemtudok angololul és vmi különbség csak van az E miatt!!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#6) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Annyi a különbség, hogy az E jelölésűn Intel CSA-linken kapcsolódó gigabites LAN van, a simán meg 3COM.
Az Inteles a jobb, bár netezésre lényegtelen, mert nem fogod a PCI-buszt leterhelni úgysem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Moyder válasza fLeSs (#6) üzenetére


Moyder
aktív tag

egyszóval az E-s az jobb? és nem is sokkal drágább!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#8) Dilikutya válasza Moyder (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

A különbséget nemigen fogod észrevenni. Ahogy fless mondta már beugrott hogy a sima deluxon csak 10/100-as LAN van, de bőven elég netezni. mondjuk ha van otthon hálózatod akkor a gigabites LAN már nem hülyeség. Ez olyan dolog most, hogy ahogy érzed, és azt veszed meg. én valszinű az e-deluxot venném, mer mi aza pár ezer Ft rajtam az ugysem segit :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A simán is gigabites LAN van. 1ébként én úgy emlékeztem, hogy az E-n Intel gigalan van, ehhez képest:

P4P800-E Deluxe: Marvell 88E8001 Gigabit Lan Controller supporting 10/100/1000 BASE-T Ethernet

P4P800 Deluxe: 3COM Gigabit Lan PCI Controller supporting 10/100/1000 BASE-T Ethernet

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) Moyder válasza fLeSs (#9) üzenetére


Moyder
aktív tag

köszi!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.