Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Mi a különbség a 865/875 chip készlet között?

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#2) erdoke válasza CsatiZsol (#1) üzenetére


erdoke
titán

Na erre már én is azt mondom, hogy a keresőt is használhatnád.:((
Ilyen topic is van már néhány, cikkekben is le van írva 3-4x. Pl. a legutóbbi DFI 875-ös tesztnél...

A legjobb aláírás a héten

(#3) CsatiZsol válasza erdoke (#2) üzenetére


CsatiZsol
tag

Kösz. Még kicsit nem igazodok ki itt.

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#4) erdoke válasza CsatiZsol (#3) üzenetére


erdoke
titán

Nem túl bonyolult pedig. Fönt van egy fejléc, ott rá kell kattintani a cikkek feliratra.
Jobbra pedig a kereső.

A legjobb aláírás a héten

(#5) fofi


fofi
csendes tag

a PAT!

(#6) CsatiZsol válasza fofi (#5) üzenetére


CsatiZsol
tag

Ok! Ezt megtaláltam. de nem nagyon látom még át, hogy mi az a Performance Accelation Technology... Ez mit csinál?

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#7) erdoke válasza CsatiZsol (#6) üzenetére


erdoke
titán

A memóriavezérlőben lerövidíti két ciklussal a memóriaelérést. Általános alkalmazáscsomagot figyelembe véve kb. 3-5% sebességkülönbséget jelent.

A legjobb aláírás a héten

(#8) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Hm... Értem. Köszönöm a tanácsokat. Már kezd körvonalazódni a gép. IS-7-E + 2,66 800MHz P4 + 2*256 Kingston 400MHz RAM. Vidkártya meg később.

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#9) erdoke válasza CsatiZsol (#8) üzenetére


erdoke
titán

Nem 2,66-os, mert az 533, hanem 2,6/800.:)
Kingston Value RAM CL3-as, akkor inkább CL2,5-es Infineon, az nagy valószínűséggel elszaladgál CL2 400-on.

A legjobb aláírás a héten

(#10) Loretto


Loretto
veterán

lehet hogy OFF-os de miben fejlődnek a chipek?vagy ezt már csak nagyon hozzáértők tudják elmondani?én főleg ineteles lapokra lennék kíváncsi.

Soirée...

(#11) erdoke válasza Loretto (#10) üzenetére


erdoke
titán

Elsősorban memóriakezelésben, ha az újabb technológiák támogatását nem nézzük.

A legjobb aláírás a héten

(#12) Loretto válasza erdoke (#11) üzenetére


Loretto
veterán

engem ez kielégített.csak azért is mert ha most vki kiselőadást tartana akkor sem biztos hogy előbbre tartanék.szal thx.

Soirée...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.