Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Elnézést mindenkitől de nagyon fontos lenne a segítségetek!!!!!
A téma:
Adott egy Asus N4l Vm-dh alaplap, az első nem indult el vissza a gariba, most megjött a másik, de ahogy raknám fel a Windows-t(Bootolva a cd-ről) a következő kék halált kapom:
(mindig a Windows Nt fáljrendszer betöltése közben!!)
A rendszer problémát talált....


Ellenőrizze,hogy van e elég hely a lemezen. Ha a leállítási üzenetben valamelyik illesztőprogram azonosít a van tiltsa le, vagy keressen frissítést a gyártónál. Próbálja meg a videókari cseréjét.

A hardver értékesítőjénél keressen Bios Frissítést. Tiltsa le a Bios memóriakezelési beállításainál a gyorsítótárazást és az árnyékozást. Ha komponensek eltávolításához vagy tiltásához csökkentett módot kell használnia......

STOP: 0x0000007E (0xC0000005; 0xF85490BF; 0xF895920C; 0xF895920C; 0xF8958F0C)

pci.sys- Address F85490BF base at F8542000 DateStamp 3b7d855c

Már mindent kipróbáltam másik vinyóra is tettem. a memória letesztelve memtesttel és semmi változás.
HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#2) Rover623 válasza sosperecek18 (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Együttérzek veled...:(
Ennek ellenére sem tudom véka alá rejteni kaján örömömet, amit a topic zárása fog kiváltani belőlem...;]
Most komolyan: 16 hónap alatt ennyire tudtál alkalmazkodni a PH! filozófiájához...:F
[link]...például...:U

primus inter pares

(#3) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én inkább ezt a témát javasolnám: [link].

A topikot zártam.

Ezt szeretném elkerülni: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.