Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metal gear solid 4

Hozzászólások

(#1) Zenty


Zenty
őstag

Azt hiszem ez a game miatt fogok venni egy ps3-mat :D!
Bővebben: link
A video brutál még kamerás minőségbe is !

Itt jobb képek vannak érdemes ezt is megkukkantani :
Bővebben: link

Kojami téleg tud valamit :Y! És állitolag ennél még joval szebb lesz a game!.......



Ui: Kifelejtettem :(

Itt várható majd későb a jobb minőségü traiel! Nah ez lesz még érdekes ! :)
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2) Toness válasza Zenty (#1) üzenetére


Toness
őstag

Ezek a képek vajon ingame screenshotok vagy csak a renderelt átvezetőfilmekből vannak?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#3) Zenty válasza Toness (#2) üzenetére


Zenty
őstag

Hát olyan kevert :)! Hardwired fórumon azt mondják állitolag nem rendelt egyik sem! De majd elválik ,bár metal gear solid sorozatoknál nem volt eddig probléma ,hogy az előzetes muviknál kamuznának(mint egyesek pl killzone stb)


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#4) Type-R válasza Toness (#2) üzenetére


Type-R
őstag

Ezek a képek egy nem előre lerenderelt videóból vannak, de videó nem ingame.

(#5) Type-R válasza Zenty (#3) üzenetére


Type-R
őstag

A killzone se volt kamu, csak nem árulták el hogy előre le volt renderelve a videó.

(#6) Toness válasza Type-R (#4) üzenetére


Toness
őstag

Akkor elég durva a grafja, maga a játék is kb így nézhet majd ki...
Kár hogy a PC-s vonalon még csak a 2. résznél tart a játék :(

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#7) Zenty


Zenty
őstag

Ugyanaz a movi ,de valamivel kisebb és ami a lényeg joval jobb minőségbe! Egyszerüen nagyon durva!
Ha kiadják a hivatalos traielrt mondjuk 720p hd minsőgbe itt csoportos elélvezés lesz :DDD!
Bővebben: link



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#8) Toness válasza Zenty (#7) üzenetére


Toness
őstag

Olyan a faszi mozgása ebben a filmben mintha rendes ember lenne , nagyon király :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#9) Type-R válasza Zenty (#7) üzenetére


Type-R
őstag

Elvileg jön még egy hosszabb videó, amiben Raiden is fog szerepeni.

(#10) detroitrw válasza Toness (#6) üzenetére


detroitrw
addikt

Hát ja már a 2. rész is eléggé brutál. Bár a mérete is kb. 9GB :C
Forever Solid Snake

(#11) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Háát a videó alapján nagyon kira..Ha egyszer PC-n is eljutunk ide, biztos hogy megszerzem.:R:R

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#12) snecy


snecy
senior tag

MGS 4 Trailer

[link]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#13) oxaher. válasza snecy (#12) üzenetére


oxaher.
csendes tag

Annó playstation-ön végignyomtam az 1et :D kedvenc játékom volt.Nem értem mértnem csinálják meg pc-re a többi részt is,tuti nem okozna csalódást :C

(#14) LLKobe válasza oxaher. (#13) üzenetére


LLKobe
veterán

Én mindet végigtoltam, és mind űberfasza!! És szerintem tudod miért nem csinálják meg pc-re? Mert a pc-s gamereknek többet számít a Shader model 9.0, meg az űberríl fizika, mint a kitűnő történet, a játékélmény, a mondanivaló.... Azonkívül az is igaz hogy a metal gear-eket mindíg is csak gamepaddal lehetett igazán kényelmesen játsani, az egész írányítás-nézet rendszert ps-re találták ki, nem bill+egér-re....

HD Trailer: [link]

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15) nymaci01


nymaci01
csendes tag

Hát én már régóta sóvárogtam metal gear után, de miután ps2m nem volt, mert az előző generációban máson toltam, ezért mindig kimaradt... Node most már ps3 birtokában 1 ideje elkezdett érdekelni a dolog, és nagyon várom a 4. részt, de! Most töltöttem a storeból 1 videot, amin olyan röviditések meg összefüggések voltak amit az előző 3 rész nem ismerete révén nem is értettem... Tehát, miután mindenképp részese akarok lenni ennek a sorozatnak, az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok-e egy olyan oldalt, könyvet, bármit, ami elmeséli az előző 3 részben történt fontos dolgokat? Magyarul jobb lenne, de angol forrásnak is örülnék... Sajnos 40GBos a ps3-am, tehát az előző 3 részt nem tudom kipörgetni, pedig ha volna rá mód, megtenném:) Remélem valaki tud majd vmilyen oldalt vagy valamit... Bocs hogy hosszura vettem a témát, és előre is kössz a segítséget...

[ Szerkesztve ]

(#16) Cloud_s válasza nymaci01 (#15) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Az első és második részt végigtolhatod PC-n, csak nagyobb élmény, mint "elolvasni". ;)

Az első részt érdemes emulátorral játszani, mert a sima PC-s verzióból hiányoznak dolgok, amik nélkül nem az igazi... A második rész meg simán a legrosszabb port ami valaha is készült, de a sztori kárpótol valamelyest.

(#17) mad1


mad1
veterán

remelem ez azert lesz pcn...ha mar a 3 kimaradt..

Ne szemetelj ! = Steam

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

remélem marad sony port ne szenyezze a PC-t:D
elég szennyezett már így is:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) LLKobe válasza Sirandrish (#18) üzenetére


LLKobe
veterán

LOOSER :o :DD

Tuti nem lesz PC-re sajna, PS exkluzív volt mindíg is, hogy az első kettőt portolták, az valami csoda...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20) LLKobe válasza nymaci01 (#15) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem értem az összefüggést... Mér nem tudod végigtolni az első 3-at? PS3 nem viszi az előző verziókat vagy mi? Tudtommal viszi, akkor meg mi a gond?

Ennyit tudok segíteni:

[link]

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21) Sirandrish válasza LLKobe (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah hál istennek...bár ha minden igaz ez lesz az utlsó rész tehát lehet hogy a késsőbiekben eladják a jogokat:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) LLKobe válasza Sirandrish (#21) üzenetére


LLKobe
veterán

Miazhogy hál Istennek? Hülyeséget beszélsz, inkább sajnálni kéne hogy nem lesz pc-re... A 2. részt is qrvajól portolták. És nem ez lesz az utsó rész, ez lesz az utsó rész amit Kojima csinál.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23) Sirandrish válasza LLKobe (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kojima nélkül milyen lesz?
mint Miyamoto nélkül a Zelda....
Szar...
Egyébként én nem bánom hogy nem jön PC-re...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) LLKobe válasza Sirandrish (#23) üzenetére


LLKobe
veterán

Naja, az elég érdekes lesz.... Egyszer minden nagy sorozatot meg kell gyalázni :DD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#25) Sirandrish válasza LLKobe (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL:D
Hát az hgy "kell" túlzásnak tartom:D
Lehet Kojima már nemtudja hova rakni a lét:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metal gear solid 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.