Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Mért nem találok meg dolgokat??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bbking


bbking
tag

Sokat olvasok itt a PHn és néha felötlik bennem egy jó cikk, amit elolvasnék mégegyszer és nem találom egyszerűen! Mitől van ez??
Pl emlékszem hogy nem olyan rég (egy éven belül) olvastam egy tesztet vinyókról, amiben satások is voltak, és ott olyan szépen leírta a cikk írója, hogy mi is a sata meg a pata meg hogy mért jó vagy nem jó a sata, meg tesztek is voltak sima ata-s meg sata-s vinyók közt és egyszerűen nem találom!! Megnéztem az összes cikket:CD/DVD/HDD-be és 1 oldal és az alja már 2000-es és nem találom közte... Ez most nem csak erre vonatkozik, máskor is volt már ien... Mitől van ez??? Azt ne mondjátok hogy hülye vagyok...

(#2) [w] válasza bbking (#1) üzenetére


[w]
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=302[/L] - hmm?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3) bbking


bbking
tag

lehet fáradt vagyok... most találtam valami olyasmit de sztem ez nem az, mert ott volt vagy 3 oldal arról hogy mi a sata meg a pata...

(#4) bbking válasza [w] (#2) üzenetére


bbking
tag

jaja, ezt találtam énis, de sztem ez nem az... Tuti itt olvastam, és mégse tudom hol van... Veletek nem szokott ilyesmi előfordulni?? vagy nem tudtok arról hogy valahogy szelektálják ezek és a kereső vagy mittoménmi nem találja meg...?? Mondju ezt enyhén kétlem, de ki tudja...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Mért nem találok meg dolgokat??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.