Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kirbly


Kirbly
aktív tag

hello all! bocsi h uj topicot nyitok, de nem tudom hova tenni a problemat. na szal adott ez a mercury kob 815e tfsx alaplap. ezen integralt vga vezerlo van. a problema pont ezzel a vga-val kezdodott: szetesett a kep. mondom h null problemo, beleteszek egy agp-s karit es nem lesz gond. de lett: xp van a gepen, ez nem is lett volna problema, vettem egy msi gef4 mx440-et h az majd jo lesz a lapba. kartya berak, xp indul, mjd kozli h koszi az uj hardvert. betettem a driver cd-t h telepitsem a kartyat, es ekkor kezdodtek a problemak, kek halal orrba-szajba :((. help plz ha vki tud! elore is koszi!!!

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#2) Johnny


Johnny
senior tag

Szerintem meghalt az alaplap.
Gondolom az integrált vezérlőt letiltottad és beállítottad a bioszban hol keresse a vga-t.

(#3) Kirbly válasza Johnny (#2) üzenetére


Kirbly
aktív tag

annyira hulye azert nem vagyok :D persze h letiltottam mindent ami nem kell. mar tok hulyere butitottam a lapot de baszik normalisan mukodni :( de mive az ide controller az eszaki hidban van (ha jol tudom) akkor az a baj

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#4) Johnny válasza Kirbly (#3) üzenetére


Johnny
senior tag

Hát, az pont a déli hídban van.

(#5) Kirbly válasza Johnny (#4) üzenetére


Kirbly
aktív tag

ok :DD de akkor mi a baja? majdnem tuti h elszallt ez a szutyok :D igy jartunk, venni kell masikat. koszi a helpet!

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#6) Johnny válasza Kirbly (#5) üzenetére


Johnny
senior tag

Nem mintha segítettem volna ;]
Esetleg egy cmos resetet próbálj meg, hátha csak a biosz hülyéskedik.

(#7) Kirbly válasza Johnny (#6) üzenetére


Kirbly
aktív tag

mar probaltam :((

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#8) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

NEkem volt egy ilyen alaplapom. Egyszer csak 1,5év után meghalt benne a gef2MX400 nem indult. Alaplapi VGA néha működött néha nem...Aztán vettem egy 8500 radeont az ment benne nincs semmi gond. Nem nagy sztori DE: Az öcsém kapott egy régi celeront amibe egy szar PCI-s Videokari volt. Gondoltam Próba cseresznye Hát nem elment benne a rég halottnak hitt gef2-es? Szóval szerintem az alaplap volt a gagyi...Azóta le is cseréltem egy TUSL-2C-re. Ja és 5MHz FSB emelést se bírt ki...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.